عصبانیت همسر نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد

احساسات همسران تان خیلی مهم است. در واقع عملکرد شما در مقابل او نشان دهنده عواطف شما است. زیرا زنان معتقد اند ازدواج یک امر مقدس است. به هر اندازه که توجه کنید به همان اندازه توجه می بینید. باید خیلی دقت کنید زیرا این ارتباط دو طرفه است. اگر شما دوست دارید که همسر تان به شما توجه کند او نیز همین را از شما می خواهد. از آنچه سبب عصبانیت همسر تان می شود، دوری کنید. سعی کنید از کار هایی که او را عصبانی می کند، اجتناب کنید. بنابراین اگر راجع به مواردی که آن ها را عصبی می کند، نمی دانید با ما در این مطلب از سری مطالب سبک زندگی همراه باشید.

عصبانیت همسر؛ سکوت کنید و فقط گوش کنید

به نظر شما وقتی همسرتان مشکلی دارد، ساده ترین راه این است که وارد عمل شوید و سعی کنید راه حلی برای آن پیدا کنید. با این حال، بارها و بارها از زنان شنیده اید که می گویند نمی خواهند شوهرشان دست به انجام کاری بزند. گاهی آن ها به شوهرشان می گویند که فقط به حرف هایشان گوش کنند. حتما گاهی چنین تجربه ای را داشته اید که وقتی همسرتان در مورد مشکلات و احساسات خود صحبت می کنند، گیچ می شوید و نمی دانید که چه بگویید. بنابراین سکوت می کنید. همین امر سبب می شود که او فکر کند شما به حرف های او اهمیت نمی دهید و اوضاع از آن چه هست بدتر می شود.

عصبانیت همسر؛ از نظر احساسی ارتباط برقرار نمی کنید

تجربه نشان داده است که برای یک زن هیچ چیزی لذت بخش تر از ارتباط عاطفی او با شوهرش نیست. با این حال، مطمئنا این کار ساده هم نیست. تماشای گروهی از زنان که با یکدیگر همدلی می کنند بسیار جذاب است. همه آن ها با گریه دور شخص آسیب دیده جمع می شوند و او را دلداری می دهند. همسر شما نیز دقیقا همین عکس العمل از شما انتظار دارد. وقتی خانم تان در مورد شادی یا ناراحتی هایش صحبت می کند، می خواهد چنین واکنشی از شما ببیند. در واقع می خواهد احساسات خود را با احساسات شما وصل کند. و وقتی این اتفاق نیفتد احساس ناامیدی و تنهایی خواهد کرد.

بدون توجه به احساس آن ها، منتظر رابطه جنسی باشید

مردان وقتی به رختخواب می ‌روند، امیدوار هستند که با همسرشان رابطه جنسی داشته باشند. اما او ابتدا باید از نظر عاطفی ارتباط برقرار کند و اگر این اتفاق از ساعاتی قبل از رفتن به رخت خواب شروع نشود، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. همسر شما نیاز به گرم شدن دارد و اگر این کار را نکنید زمانی که بخواهید با او ارتباط برقرار کنید حتما جملاتی مانند این را خواهید شنید: “حالا من را می خواهی؟ وقتی می خواستم با تو صحبت کنم کجا بودی؟” اگر می خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید، ابتدا از حال او با خبر شوید، حرف هایش را بشنوید، نوازشش کنید. این گونه او شما را با آغوش باز می پذیرد.

ناتوانی در انجام چندین کار با هم

مارک گونگور، نویسنده مسائل ازدواج، با طنز در مورد تفاوت مغز مردان و زنان صحبت می کند. او می گوید مغز زنان مانند یک توپ بزرگ از سیم است، در حالی که مغز مردان مانند مجموعه ای از جعبه ها است. در داخل هر یک از آن جعبه ها یک موضوع وجود دارد و این جا است که آن ها با رو به رو شدن با یک جعبه، تنها یک موضوع را حل می کنند. در حالی که زنان این توانایی را دارند که هم زمان به همه چیز فکر کنند. آن ها هر موضوعی را پیوسته بهم می بینند. حجم جزئیاتی که در مغز آن ها می چرخد، ​​بسیار زیاد است. بیشتر زوج ها زمانی دچار مشکل می شود که زن می خواهد برخی از همین جزئیات را به شوهرشان منتقل کنند. اما متاسفانه مردان نمی توانند به جز یک موضوع را در ذهن خود تحلیل و تجزیه کنند.

سردرگمی مردان

مردان جعبه ای در مغز دارند که توخالی است، یعنی هیچ چیزی درون آن جعبه نمی بینید. در واقع این جعبه خالی، جعبه مورد علاقه آن ها است. زیرا این توانایی را به آن ها می دهند که گاهی هیچ چیز فکر نکنند. در حالی که مغز زنان برعکس این موضوع عمل می کنند. مردان عاشق نشستن هستند بدون این که مجبور به فکر کردن باشند. این کار مردان زنان را دیوانه می کند، زیرا نمی توانند چنین چیزی را درک کنند. در واقع به نوعی حسادت می کنند. با این حال، زمانی که مردان با همسر خود شروع به صحبت می کنند، از این محدوده خارج می شوند. خارج شده از این محدوده ذهن مردان دچار سردرگمی می شود، همین واکنش آن ها را دچار مشکل می کند.

عصبانیت همسر؛ نداشتن ابتکار عمل

بعد از یک روز طولانی، آمدن به خانه و رها شدن روی مبل آسان است. این در حالی است که دقیقا همان لحظه همسرتان از فکر زیاد در حال دیوانه شدن است و از بیخیالی شما عصبانی می شود. فکر کردن زیاد آن ها را خسته می کند و همسر شما این نکته را کاملا درک می کند. همین جا است که همسر تان از شما می خواهد با او هم فکری کنید. در واقع می خواهد با او به آینده و کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید و هم زمان حرکت کنید.

عدم برنامه ریزی و نداشتن برنامه

شاید متوجه شده باشید وقتی همسرتان بچه ها را به پارک می برد، برای همه چیز برنامه ریزی می کنید. از دعوت دوستان بگیر تا پیگیری آب و هوا. یا لباس ‌های اضافی، تنقلات، نوشیدنی‌ ها، اسباب ‌بازی‌ ها و تجهیزات ورزشی، و حتی مدت زمانی که قرار است آن جا باشید. او در مورد همه چیز فکر می کند. در حالی که مردها فقط به این فکر می کنند آیا بچه ها لباس پوشیده و کفش به پا دارند یا خیر، بعد خیلی در مسیر رسیدن به پارک هستند. حالا شما تصور کنید این تعطیلات می تواند چگونه باشد. در حالی که خانم شما دائما در حال برنامه ریزی برای برآورده کردن نیازهای فرزندان تان هستند، و در این راه از شما نیز کمک می خواهند. خواه این تمایل طبیعی مردها باشد یا نه باید به آن ها کمک کنید.

لینک های مرتبط

ازدواج و سوالات مهم قبل از آن که باید از شریک زندگی خود بپرسید

نقش زن در زندگی مرد؛ ۱۷ کاری که باید برای یک ازدواج شاد انجام داد

نیازهای مردان در زندگی زناشویی: ۹ چیزی که یک مرد از همسرش می خواهد

مردان خوشتیپ ۲۰۲۲ جهان چه کسانی هستند؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *