جذابیت مردان برای زنان

بسیاری از مردان خجالتی و درونگرا نمی دانند چگونه حس جذابیت خود را به زنان منتقل کنند. چه از طریق زبان بدن، تماس چشمی یا هر راهی که فکرش را می‌کنید ‌. برخی از پسرها آن قدر در ابراز علاقه ضعیف هستند که اصلا با اکثر زنان صحبتی را شروع نمی کنند. اما شما می‌توانید برای به رخ کشیدن جذابیت مردان برای زنان از این 4 روش استفاده کنید.

جذابیت مردان برای زنان

این ضعف در ابراز علاقه از ترس مردها سرچشمه می‌گیرند. در واقع آن ها از این که نتوانند حس خود را به روش درست منتقل کنند، یا فراتر از آن عمل کنند، می‌ترسند. در هر صورت، آن ها نگران هستند که همه چیز اشتباه پیش برود، و همین باعث می‌شود نه تنها از صحبت در مورد علاقه خود دست نگهدارند. بلکه جذابیت خود را نیز فراموش کنند.

هرچند حق دارند زمانی که مضطرب و ناراحت هستند، از تصمیم خود صرف نظر کنند. با این حال، راه حل این نیست که از به رخ کشیدن جذابیت خود دست بردارید. و همین به ارتباطی که قرار است برقرار کنید، آسیب می‌زند.

مطالب مرتبط:

مردان جذاب ۲۰۲۲ جهان چه کسانی هستند؟

۱۰ ویژگی یک زن عالی و جذاب برای مردان که تحقیقات روانشناختی ثابت کرده‌اند

۱۸ کشور که جذاب‌ترین مردان دنیا را دارند

چرا برخی از مردم فکر می کنند که مردان طاس به شدت جذابند؟

جذابیت مردان برای زنان، مردان از به رخ کشیدن جذابیت خود می‌ترسند

شما نمی‌خواهید دست و پاچلفتی یا دمدمی مزاج به نظر برسید. پس می‌توانید با موفقیت به زن مورد علاقه خود از جذابیت خود بگویید. در واقع بیان و نشان دادن جذابیت مرد به زن یک هنر ظریف و مهارتی است که می توانید آن را بسازید. یادگیری این مهارت به شما اعتماد به نفس لازم را برای نشان دادن جذابیت تان را می دهد. در این جا 4 روش ساده برای نشان دادن جذابیت شما به جنس مخالف آورده شده است:

این 4 روش از جزییات ظریف کوچک تا سیگنال‌های قوی را شامل می‌شوند. و اگر بتوانید حس آرامش داشته باشید. و پذیرای آن چه در این مطلب آمده باشید، در بیان جذابیت خود به زن مورد علاقه خود مشکلی نخواهید داشت.

 1. برای نشان دادن جذابیت مردان برای زنان، جنتلمن باشید

اگر مطمئن نیستید چگونه آن مردی باشید که مستقیم جذابیت خود را برای یک زن به نمایش می‌گذرد. این روش یکی از بهترین روش ها برای انجام است. زیرا باعث می شود که هم در ظاهر و هم باطن احساس عالی داشته باشید. همچنین در واقع کاری فوق العاده برای تحت تاثیر قرار دادن یک زن است. زن ها طبیعتا دوست دارند مورد حمایت و مراقبت قرار گیرد. جنتلمن بودن نیز حرکت کاملا ظریفی است. فرقی نمی‌کند او چقدر از شما می‌داند، شما باید برای او یک جوانمرد باشید. تا درهای دیگر به روی چیزهای بیشتری باز شود. و آن وقت به روشی خوب، کنجکاوی او نسبت به شما تحریک می‌شود.

این روش باعث می‌شود به فکر فرو برود که آیا او را دوست دارید یا نه. بنابراین دفعه بعد که با یک زن زیبا به خصوص مورد علاقه خود دیدار داشتید، کاری برای او انجام دهید. و از به نمایش گذاشتن جذابیت خود نترسید.

راه‌ های ظریفی که می‌توانید توجه او را به جذابیت خود جلب کنید و پیش چشم او یک جنتلمن باشید عبارتند از… بعد از غذا وقتی بلند می‌شوید، بشقاب او را نیز ببرید. یا اگر در مهمانی هستید، یک نوشیدنی برای او بیاورید. “نجات او” از یک مکالمه ناخوشایند در حالی که از همصحبتی با فردی ناراضی به نظر برسد. پیشنهاد کمک به او در پوشیدن کت یا ژاکت اش یا دادن کت خود به او هنگام سردی هوا. این کار ها ثابت کرده که مردان در با انجام این کارها برای زنان جذابتر هستند. وقتی شما به آن ها خوبی می‌کنید در واقع آن ها نیز روی خوش نشان خواهند داد.

 1. برای به رخ کشیدن جذابیت خود، با حسی واقعی از او تعریف کنید

زنان دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند. اگر از جذابیت و ویژگی های او تعریف کنید. اگر توجه و قدردانی خاصی از خود نسبت به او نشان دهید. می توانید شعله ایی کوچک از توجه او نسبت به خود را روشن کنید. به این مواردی که می توانید از او تعریف کنید توجه کنید. از جمله هر چیزی که می‌شود در مورد آن از او تعریف کرد، عبارت است از:

 • چه چیزی پوشیده است و چگونه به نظر می رسد.
 • از آن چه او در موردش صحبت می‌کند و آن چه شما در موردش فکر می‌کنید.
 • حتما در مورد آن چه او برای شما انجام داده و متوجه آن شده اید، قدردانی کنید.

هنگامی که واقعا او را تحسین می‌کنید، از آن چه در مورد گذراندن وقت با او متوجه می شوید نیز بگویید. او از تاثیری که روی شما می‌گذارد لذت می‌برد. حتما بگویید که چقدر از بودن کنار او خوش حال هستید. حتی پرسیدن سؤالات شخصی برای بیشتر شناختن او، نوعی تعریف و تمجید از او است. حضور ذهن داشتن به صحبت های او و زدن لبخندی واقعی، خود به خود شما را جذاب جلوه می‌دهد. و حتی تماس چشمی طولانی مدت باعث می شود همه چیز برای شما و او بهتر پیش برود.

لینک های مرتبط:

ویژگی مرد جذاب برای زنان: ویژگی هایی که شما را به فردی متفاوت تبدیل می کند!

راهکارهای باکلاس و جذاب شدن زنان که هر زنی باید به آنها توجه کند!

۹ویژگی بدنی زنان که در ملاقات اول، مردان را بیشتر مجذوب می کند

مرد مورد علاقه زنان؛ ۶ ویژگی مردانه که زنان در مردان می پسندند

 1. برای جذابیت خود از حس لامسه غافل نشوید

اگر به این فکر می‌کنید که چگونه بدون بیان حتی یک کلمه زنی را مجذوب خود کنید، استفاده از حس لامسه را فراموش نکنید. این برای هر دو طرف موثر و سرگرم کننده است، هنگام دست دادن نرم و محکم دست بدهید و فشار کمی به دست او وارد کنید. هنگام صحبت از او بپرسید که آیا از تعامل با شما حس خوب دارد یا خیر. این گونه به او میدان می‌دهید تا به شما فکر کند و حتی از علاقه خود به شما بگوید. در این جا روش های طبیعی وجود دارد که می توانید حس آرام و جذاب زبان بدن را در مکالمه خود با او استفاده کنید…

 • اگر نشسته‌اید، می‌توانید ابتدا اجازه دهید پاها یا دست‌هایتان کمی با هم تماس داشته باشند. و اگر اجازه داد دست خود را دور گردن او حلقه کنید.
 • اگر ایستاده اید، می توانید با فاصله کم شانه خود را به شانه او تکیه دهید.
 • و اگر ایستاده اید یا اگر روی صندلی بدون پشتی نشسته اید، می توانید برای نزدیکی دست خود را پشت او تکیه گاه کنید.

توجه: از آن جایی که مورد آخری نیاز به صمیمیت بیشتر دارد. این یکی را فقط زمانی انجام دهید که ببینید او در کنار شما احساس بسیار خوبی دارد. و به اندازه کافی مجذوب شخصیت شما شده است.

علاقه متقابل

در این نوع نزدیکی بدون این که به خود فشار بیاورید. می‌توانید حس جذابیت خود را به او منتقل کنید. احساس و جاذبه فیزیکی بین یکدیگر را کشف کنید. به این دلیل که با نزدیک‌تر شدن و اتصال بدن به بدن، می‌توانید تشخیص دهید که آیا او مجذوب شما است یا خیر. حرکات او را ارزیابی کنید آیا او همانند شما از لمس تان هیجان زده می‌شود یا خیر.

هنگامی که به این نشانه های ظریف دقت کردید و به وضوح به علاقه او نسبت به خود پی بردید. نشانه ها را دنبال کنید تا بدانید آیا او می خواهد شما حرکتی برای ابراز علاقه انجام دهید یا خیر.

 1. برای مجدوب کردن زن محبوب خود، مستقیم بگویید دوستش دارید

پس از همه روش های بالا حالا وقت آن است خیلی ساده به او بگویید دوستش دارید. قبل از این که نسبت به احساس خود حرفی بزنید، نیازی نیست ساعت‌ها وقت بگذارید. به دنبال علایق مشترک خود بگردید یا خود را با هزار سوال گیج کنید. مهم نیست آیا مراحل بالا را یکی یکی پشت سر گذاشته اید یا خیر. یا چقدر با هم در ارتباط بوده اید. مهم این است که با آرامش کامل و هر زمانی که دوست دارید با او صحبت کنید. خیلی ساده و با جملات و کلمات ساده و واضح از عشق خود نسبت به او حرف بزنید. این گونه شما جذابترین فردی هستید که او دیده است. در این جا چند راه وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید:

 • “کنار تو حس خوبی دارد” یا “من عاشق کنار تو بودن هستم.”
 • “احساس می کنم جذب تو شده ام.” شما می توانید همین قدر مستقیم از حس خود صحبت کنید.
 • “می‌دانی چیست، من عاشق کنار تو بودن هستم. دوست دارم دوباره ببینمت.”

به یاد داشته باشید که تماس چشمی قوی داشته باشید تا ابراز علاقه شما واقعی و تایید کننده باشد.

چه چیزی باعث قدرتمندتر شدن این عبارت ها می‌شود؟

وقتی او چنین چیزی را از شما انتظار ندارد و شما بازگو می‌کنید، برایش جذاب خواهید بود. زیرا شما در کمال سادگی آن چه در درون خود دارید با تمام آرامش و حس خوب حرف می‌زنید. با این حال مطمئن شوید که احساسات خود را به عنوان هدیه به طرف مقابل خود بیان می کنید. بدون این که انتظاری از جانب مقابل خود داشته باشید. این که شما حقیقت درون خود و حس دوست داشتن خود را بیان می‌کنید، بسیار مهم است. هنگامی که این کار را به طور واقعی و با کمال جسارت اما با روشی آرام و پر احساس انجام دهید، خودتان نیز حال خوبی خواهید داشت.

البته باید گفت اگر چنین کاری انجام دهید، احتمالا این که زن محبوب خود را جذب می‌کنید، بسیار بالا است. این ها چهار روش ساده اما موثر برای نشان دادن جذابیت شما به زن محبوب شما است. این راه های ابراز علاقه می‌توانند در هر مرحله‌ای از دیدن فرد جدید شروع شود. از لحظه ملاقات تا نحوه دریافت شماره تلفن او، تا اولین قرار ملاقاتتان همه نتیجه بخش است. حتی اگر مدت زیادی است که یکدیگر را می شناسید، باز هم این روش ها به کمک شما خواهند آمد.

پیشنهاد می‌شود بخوانید:

چرا زنان رابطه جنسی را در شب و مردان رابطه را هنگام صبح دوست دارند؟

ویژگی مردان شیک پوش: ۵ خصیصه که مردان شیک پوش را متمایز می کند

۵۳ زبان بدن مردان که نشان می ‌دهد به شما علاقه دارند

در ادامه اما برای نشان دادن جذابیت هر بیشتر خود به این نکات نیز توجه کنید

جذابیت مردان برای زنان، تقویت ذهنیت و اعتماد به نفس برای کمک به شما:

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که از نشان دادن علاقه خود به فرد مورد نظرتان ترسیده اید. خوب، آیا فکر کرده اید که پنهان کردن جذابیت خود به خاطر ترس نیز وحشتناک است؟ برای رفع این مشکل، تارهای عنکبوت ذهن خود پاک کنید تا بتوانید جذابیت خود را به خوبی نشان دهید. وقتی بتوانید جذابیت خود را به رخ بکشید، زنان بیشتری به سمت شما جذب می شوند. و از احتمال نزدیک شدن به شما نیز هیجان زده می شوند. برای انجام این کار، باید به دو نکته دقت کرد:

 1. به جای عقب نشینی به خاطر ترس، برای جذابیت خود ویژگی مثبت درون خود را کشف کنید

در فرهنگی که به طور منظم بر جذابیت زنان نسبت به مردان تاکید می کند، جای تعجب نیست که بسیاری از مردان هرگز به جذابیت خود فکر نکرده اند. آن ها ممکن است متوجه نباشند که چگونه و چرا مردان جذابیت کمتری برای زنان دارند. یا چگونه خود برای زنان جذاب هستند. این یک موضوع پیچیده است، و به همین دلیل است باید در مورد جذابیت مردان درونگرا بیشتر نوشت.

 1. به جای حس کمبود درون خود، زمینه خودسازی مستمر را حفظ کنید، تا جذابیت بیشتری داشته باشید

تبدیل شدن به فردی که ویژگی های درونی اش را به تازگی کشف کرده، چگونه باید جذابیت خود را به رخ بکشد. این یک فرآیند همیشه در حال گسترش است. با ایجاد حس شادی و مثبت بودن به جذابیت خود بیشتر فکر کنید. ما اینجا در مورد آلفای درونگرا می‌گوییم: “از وجود خودت لذت ببر.”

وقتی هر کاری برای خودتان انجام می‌دهید تا شاد باشید و پیشرفت کنید، خود به خود جذاب خواهید بود. همچنین، این یک واقعیت است که شما در جریان این فرایند نیز جذاب خواهید بود. و این حس برای اعتماد به نفس و شخصیتی است که خودشکوفایی بر آن دلالت دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *