راههای تسخیر قلب همسر نشانه مردی که قصد ازدواج دارد

هیچ چیز مثل یک تعریف واقعی از شریک زندگیتان، روز شما و همسرتان را زیبا نمی کند. همسر خود را دوست داریم. اگر مدتی از او دور شویم، قطعاً دلتنگ هم می شویم. گفتن این موضوع که او را دوست دارید راهی عالی برای ابراز محبت است. اما راه ابراز محبت هم مهم است. اما آیا تاکنون درباره تعاریف عاشقانه برای ابراز محبت  فکر کرده اید؟ بعد از مدتی «دوستت دارم» و «دلم برات تنگ شده» کاملاً روتین و تکراری می شوند. احتمالاً معنای خود را برای شریک زندگی از دست می دهند. در این مطلب به راههای تسخیر قلب همسر در قالب ده بهتربن جملات عاشقانه خواهیم پرداخت. این جملات عاشقانه، قطعاً قلب همسرتان را تسخیر می کند!

به این ترتیب راه‌های تاثیرگذار ساده ای برای تعریف و تمجید از همسرتان وجود دارد. فقط با جملات عاشقانه، اما این که چگونه به او بگویید که او برای شما ارزش زیادی دارد، بسیار مهم است. بنابراین در این مقاله 10 راه برای ابراز محبت خود، فراتر از جملات معمول و روتین “دلم برات تنگ شده” و “دوستت دارم” آورده شده است. ده تعریف مهم و تأثیرگذار که می تواند قلب او را لمس کند و شما را به شاهزاده جذاب او تبدیل کند.

اهمیت تعریف از همسر چیست؟

تمجید و تعریف کردن از همسر از جمله مواردی است که سبب دوام و استحکام یک ازدواج می شود. هیچ کس را نمی توانید پیدا کنید که از تعریف کردن بدش بیاید، اما باید این تعریف و تمجید هوشمندانه و در مواقع درست آن انجام شود.

زوج ها و مردان موفق در تعریف از همسر خود استاد هستند. اما متاسفانه عده ای که نمی توانند از کلمات برای جذب محبت استفاده کنند، معتقدند که عشق و علاقه باید در قلب زن و شوهر باشد. اما واقعا بدون ابراز عشق، آن هم از طریق کلام نمی توان به عشق رسید. لذا تعریف و تمجید کردن از همسر ضروری و واجب است و باید آن را یاد بگیرید.

فواید تعریف از همسر چیست؟

تاثیر اصلی و دوامدار تعریف از همسر را باید در استحکام و پایداری ازدواج جستجو کرد. چرا که تعریف درست از همسر:

باعث اشتیاق و دلگرم شدن همسر به زندگی مشترک می شود.

تمرکز و انگیزه او را بالا می برد.

عشق و روابط صمیمانه زندگی مشترک افزایش می یابد.

اعتماد به نفس دو طرف بالا می رود.

زنان روی ظاهر خود بسیار حساس هستند. تعریف از ظاهر، آن ها را بسیار خوشحال و امیدوار خواهد کرد و احساس می کنند همسرشان آن ها را دوست دارد.

با تعریف کردن حس خودتان را به همسرتان منتقل می کنید و از لحاظ روانی، حال او را خوب کنید.

با تعریف از همسر نشان می دهید قدردانی از همسرتان برای شما مهم است.

چگونه از همسر خود تعریف و تمجید کنیم؟

تعریف و توجه به همسر اصول و شرایط خاصی دارد. اول اینکه سعی کنید نکات مثبت همسرتان را در نظر بگیرید. پیدا کردن خوبی های همسر، مهارت خاص خودش را می خواهد. هر انسانی دارای نکات مثبتی است. پس سعی کنید برای تعریف کردن و شاد کردن همسرتان روی نکات زیر دقت کنید:

در تعریف و تمجید از نام کوچک همسرتان در کنار پسوند و پیشوند استفاده کنید. مردها از کلمه آقا خوششان می آید. خانم ها هم دوست دارند به آن ها بانو بگویند. کلماتی مثل عزیزم، گلم، مهربانم و عشقم و زندگیم بسیار کارگشاست.

دلایل تعریفتان را بگویید. مثلا بگویید به خاطر این رفتارت،یا انجام این کار خیلی خوشحالم و با تمام وجود ازت سپاسگذارم.

از ظاهر همسرتان تعریف کنید. مثلا یک روز که به خود می رسد به او بگویید بسیار زیبا شده اید. چهره و ظاهرت به من آرامش می دهد.

هر از گاهی به همسرتان بگویید که او را دوست دارید. روزی یک باز از جملات عاشقانه استفاده کنید.

در تعریف کردن خسیس نباشید.

1. از راههای تسخیر قلب همسر گفتن جمله نمی توانم به تو فکر نکنم.

یکی از کارهایی که می توانید گاهی اوقات هنگام صحبت با شریک زندگی خود که از شما دوری می کند انجام دهید این است که اعتراف کنید. به او بگویید: اعتراف می کنم، تقریباً نمی توانم به تو فکر نکنم.

این ممکن است تنها لحظه ای در کل مکالمه یک ساعته شما باشد.چند ثانبه که محبت خود را نسبت به او ابراز می کنید. اما از آنجایی که این روش بسیار جدید و نو هست، با گفتن این جمله کوتاه او را بیشتر به خود وابسته می کنید. البته نیازی نیست روزی 5 بار به او بگویید که دوستش دارید یا دلتنگش هستید. کافی است در زمان های خاص این جمله را تکرار کنید. آن زمان های خاص را خودتان با تمرین می توانید بیابید.

شما همچنین می توانید از جملات حساس و مهمی همچون با من چه کردی!؟ و من نمی توانم به تو فکر نکنم! استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ۱۰ برترین فیلم عاشقانه نتفلیکس در سال ۲۰۲۲ که نباید از دست داد!

2. خیلی جذاب شدی!

با صدایی گرم، در حالی که به چشمان همسرتان نگاه می کنید به او بگوئید که چشمانش چقدر دل انگیز و زیباست. بنابراین می توانید بگویید “وقتی این طور به من نگاه می کنی، خیلی مرا خوشحال می کنی!” یا “تو با این لباس خاص که الان پوشیدی، خیلی جذاب تر شدی!” یا حتی ممکن است کمی بد شوید و بگویید “وقتی در طول روز به من زنگ می‌زنی، بیشتر مرا دلتنگ خودت می کنی!”

بیشتر بخوانید: ۷ راهبرد روانشناختی برای تقویت روابط عاشقانه

3. از راههای تسخیر قلب همسر گفتن جمله به من احساس مرد بودن می دهی.

با گفتن اینکه او چگونه به شما احساس مرد بودن می دهد، زنانگی او را تصدیق می کنید و به او این احساس را می دهید که به عنوان زن شما کار خوبی انجام می دهد. شرط می بندم که دوست دارید از او بشنوید “تو باعث می شوی احساس کنم یک زن هستم!”. و او نیز همینطور خواهد بود.

بیشتر بخوانید: راهکارهای زنده نگه داشتن تمایلات جنسی: نکات مهم برای پرشور ماندن زندگی زناشویی

4. چطور اینقدر خوش شانس شدم!؟ (برای داشتن تو در زندگی)

نمی توانید تصور کنید که شنیدن این حرف از کسی که بیشتر دوستش دارید چقدر خوب است. این روش بسیار زیبایی است برای اینکه بفهمید چقدر برای شما مهم است و به او احساس خاص بودن بدهید. پس ادامه دهید و از آن استفاده کنید. و بیشتر از آن استفاده کنید مانند:

هر بار که او کار خوبی برای شما انجام می دهد، می گویید “وای، من چطور اینقدر خوش شانس شدم!”

وقتی شما دو نفر در جمع هستید و او چیز خوبی در مورد شما می گوید، بگویید “چطور اینقدر خوش شانس شدم!”

وقتی با هم خوش می گذرانید و از حضور یکدیگر لذت می برید بگویید “چطور اینقدر خوش شانس شدم!”

شما باعث می‌شوید که او احساس دوست داشتن و قدردانی کند. و او شما را به خاطر آن دوست خواهد داشت!

بیشتر بخوانید: ویژگی افراد دوست داشتنی: با این ۴ ویژگی همه آدمها عاشقتان می‌شوند!

5. از راههای تسخیر قلب همسر گفتن جمله تو مرا دیوانه می کنی! (به نحوی خوب)

با لحن مناسب، این بدان معنی است که او فقط شما را دیوانه خود می کند. او فقط به شما احساس عشق و زنده بودن می دهد. و اگر این درست است، ادامه دهید و به او مکرر بگویید.

فردا به او خواهید گفت که دوستش دارید. امروز به او بگویید که “او شما را دیوانه می کند!”

بیشتر بخوانید: روانشناسی عشق: ۷ عامل که باعث میشود کسی عاشق تان شود

6. تو فقط شایان ستایش هستی.

آیا این شیرین ترین تعریفی نیست که می توانید به یک زن بگوئید؟ من فکر می کنم که هست! قطعا ً همسرتان نیز چنین فکر خواهد کرد.

بنابراین از استفاده از آن خجالت نکشید. البته در مواقعی که مناسب است از آن استفاده کنید، مانند زمانی که لبخند خجالتی روی صورتش می‌نشیند، یا وقتی چیزی زیبا برای شما آماده می‌کند، یا زمانی که در مورد ظاهرش فکر می‌کند. با تعارف “تو شایان ستایش هستی” او را مانند یک شاهزاده خانم کوچک احساس کنید.

بیشتر بخوانید: اختلاف در زندگی مشترک: چگونگی حل اختلافات در روابط عاشقانه

7. از راههای تسخیر قلب همسر گفتن جمله هیچکس بیشتر از تو مرا خوشحال نمی کند.

با این تعریف شما او را با هیچ کس مقایسه نمی کنید و او را بالاتر از هر کسی قرار می دهید. حقیقت این است که زنان بین خودشان بسیار رقابتی هستند، بنابراین اگر به او بگویید که او بهترین زن دنیاست، این یک تمجید بزرگ است. در این مورد شک نکنید.

بیشتر بخوانید: خستگی در روابط زناشویی: چرا رابطه زناشویی شما خسته کننده است؟

8 و 9. تو همه چیز تمامی! تو بهترین هستی!؟

این یک راه کوچک دیگر برای ایجاد احساس خاص در او است. وقتی در زمان مناسب و با لحن صدای گرم و دلسوز استفاده می شود بسیار ساده و بسیار لمس کننده است.

درست مانند جمله «چطور اینقدر خوش شانس شدم؟!»، می توانید از این یکی بیشتر استفاده کنید و به او یادآوری کنید که چقدر از او قدردانی می کنید.

به هر حال، شما همچنین می توانید از این تعریف برای تقویت رفتار خوبی که او دارد استفاده کنید. به این ترتیب او را تشویق می کند که در آینده به این شیوه عمل کند.

برای موقعیت های خاص، می توانید یک تعجب بزرگ بزنید و به او بگویید «خدایای من! تو کاملی!»

بنابراین به او بفهمانید که هر کاری که انجام داده است، تأثیر زیادی روی شما داشته است.به این ترتیب مانند مرد شگفت انگیزی هستید که می داند چگونه از یک زن خوب قدردانی کند. اما، از چنین تعریف هایی همیشه برای او استفاده نکنید، وگرنه او آن را خیلی جدی خواهد گرفت. و شاید برای بهتر شدن خود تلاش نکند.

بیشتر بخوانید: اشتباهات مردان در رابطه زناشویی: ۵ اشتباه که سبب سردی روابط زناشویی می شود

10. از راههای تسخیر قلب همسر گفتن جمله بیا، اینقدر ناز نکن!

و در آخر، این یکی از راه‌ها برای اذیت کردن و تعارف همزمان اوست. این یک روش سرگرم کننده برای افزودن خود به خود مقداری محبت به یک مکالمه عادی است.

اکنون شما با 10 عبارت شگفت انگیز مسلح شده اید تا به عشقتان بگویید. با این ده جمله به او احساس دوست داشتن و خاص بودن به او بدهید. آنها را دوباره بخوانید، آنها را به خاطر بسپارید و زمانی که زمان مناسب است، آنچه را که مدتها در حال شنیدن آن بوده است به او تعارف کنید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات زنان در رابطه زناشویی: ۶ اشتباه که روابط زناشویی را با خطر مواجه می کند

هشدار!

تسخیر و به دست آوردن قلب زنان از اصلی ترین موضوعاتی است که آقایان باید در زندگی زناشویی بدانند. اگر تا پایان مقاله را خوانده باشید، تا اندازه ای متوجه شده اید که چگونه با گفتار می توانید همسرتان را عاشق خود کنید.

اما یک چیز باید روشن باشد. تا آنجا که می خواهیم کاری کنیم که شریک زندگی مان احساس دوست داشتن ما را احساس کند، اما نباید زیاده روی کنیم. بله، ممکن است بیش از حد آن را انجام دهید. محبت مانند غذاست. اگر زیاد به او غذا بدهید، معده شروع به درد می کند. اگر این جملات را مدام تکرار کنید، همسرتان آن را به صورت بدیهی می پذیرد. به آن ها عادت می کند و کمتر از آن ها لذت می برد.

بنابراین، بروید او را خوشحال کنید، اما زیاده روی نکنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *