نشانه های پنهان دختر عاشق

آیا دختری در زندگی شما وجود دارد که برای به دست آوردن شما سخت بجنگد؟ شاید شما نمی دانید، چطور؟ شاید شما فکرش را هم نمی کند، دختری در اطراف شما سعی دارد دوست داشتنش را پنهان کند. که در این صورت برای پسرها سخت است تا حرف دل دخترها را بفهمند. نشانه های پنهان دختر عاشق همان چیزی است که به شما کمک می کند ذهن دختر مورد علاقه خود را بخوانید. یا بدانید دختری که این روزها در کنار شما حضور دارد شما را دوست دارد یا خیر. شاید او سعی می کند دوست داشتنش را از شما پنهان کند.

در این مطلب ما از نشانه های یک دختر که شما را دوست دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند، صحبت می کنیم.

نشانه های پنهان دختر عاشق

چگونه ذهن یک دختر را بخوانیم

مطلب مرتبط: ۶ مهمترین نشانه‌ های عشق واقعی و دروغین مردان در یک رابطه عاطفی

گاهی اوقات خواندن ذهن دخترها سخت است. بر خلاف مردان، آن ها اغلب پیچیده رفتار می کنند و احساسات واقعی خود را پنهان می کنند. با رفتار آن ها ممکن است هرگز متوجه نشوید که آیا او شما را دوست دارد یا نه، که یک مشکل اساسی است.

از این گذشته، اگر نمی‌دانید که او شما را دوست دارد یا نه، چگونه می‌خواهید از او درخواست کنید با شما همراه شود؟

کشف حرف قلب دختر مورد نظر شما

شاید بتوانید به طریقی از او بخواهید که با شما وارد رابطه شود، اما خطر این که درخواست شما رد شود وجود دارد. چیزی که هرگز دوست ندارید بشنوید! به جای تلاش برای کشف او، بیایید سرنخ ها را دنبال کنیم. نشانه های یک دختر که شما را دوست دارد اما سعی می کند آن را پنهان کند به شما در این مورد کمک می کند.

مطلب مرتبط: ازدواج و سوالات مهم قبل از آن که باید از شریک زندگی خود بپرسید

نشانه های پنهان دختر عاشق؛ دوستت دارد اما سعی می کند نشان ندهد

 1. مراقب زبان بدن او باشید

در حالی که یک دختر سعی می کند زبان بدن خود را پنهان کند. در واقعیت، اگر به آن دقت کنید، متوجه حرکات او خواهید شد. یکی از کارهایی که او ممکن است انجام دهد این است که وقتی شما در اطراف او حضور دارید، تظاهر به ندیدن شما می کند. او سعی می کند به شما توجه نکند یا وانمود می کند در آینه به خود نگاه می کند در حالی که همه فکرش به شما است.

علائم دیگری که می توانید با آن به کشف علاقه دختر مورد نظر خود دست پیدا کنید، دنبال کردن زبان بدن باز او است. زمانی چنین حرکتی از او سر می زند که ناخواسته پاهایش به سمت شما متمایل می شود. رو به روی شما می نشیند و شما را مخاطب قرار می دهد. گاهی سرش را خم می کند و به سمت شما لبخند می زند. حتی ممکن است سعی کند در زاویه ایی بنشیند که ظاهرش بهتر و زیباتر دیده شود.

مطلب مرتبط: ۵ زبان عشق در زندگی مشترک که هر زوجی باید بداند

 1. او یا خیلی زیاد صحبت می کند یا خیلی کم

همه ما می دانیم که دخترها عاشق صحبت کردن هستند. اما آیا این خیلی بیشتر از حد معمول حرف می زند یا خیلی کمتر؟ ممکن است فکر کنید چنین رفتاری از او عجیب است. اما اگر او شما را دوست داشته باشد، ممکن است نتواند سکوت کند یا هم برعکس جلوی شما حرف بزند. وقتی فردی استرس دارد یا بیش از حد پرحرفی می کند یا واقعا خجالتی می شود. بنابراین مراقب هر یک از این علائم و نشانه ها باشید! اگر به او علاقه دارید، ممکن است مجبور شوید سر صحبت را باز کنید و شما از او سوال بپرسید!

 1. دختر مورد علاقه تان به شما نزدیک تر می شود (به لحاظ فیزیکی)

این نشانه دیگری است که پسرها وقتی دختری دوستشان دارند، متوجه آن نمی شوند. یک دختر اگر شما را دوست داشته باشد، کاملا ناخودآگاه خودش را به شما نزدیک می کند. حتی ممکن است موانعی را که بین شما دو نفر وجود دارد را از بین ببرد.

مطلب مرتبط: ۱۰ مورد از نکات مهم ازدواج که همه زوج ها باید بدانند

به گزارش روانشناسی امروزی، وقتی کسی را دوست دارید، کاملا غیرارادی سعی در از بین بردن موانع دارید. موانع ممکن است شامل چیزهای کوچکی باشد که بین شما دو نفر قرار دارد، مانند فنجان، مجلات، بالش، روزنامه یا کیف پول. هر وسیله شخصی که مانع از نزدیک شدن آن ها به شما می شود را از میان بر می دارند.

نشانه های پنهان دختر عاشق

 1. در رسانه های اجتماعی به شما نزدیک تر می شود

امروزه همه دیوانه شبکه های اجتماعی هستند. چه فرصتی عالی تر از این برای او تا شما را با شبکه های اجتماعی به خود و زندگی اش نزدیک تر کند.

او ممکن است برای شما پست های فیس بوکی بفرستد، عکس های دو نفری تان را در اینستاگرام پست کند. یا عکس های زیادی از خود برای شما بفرستد تا همیشه در ذهن شما باقی بماند. اکثر اوقات نیز به شما پیام بفرستد.

مطلب مرتبط: ۶ نشانه شیفتگی (هوس) که اغلب آنها را با عشق اشتباه می گیریم

اگر او شما را دوست داشته باشد. ممکن است آنچه را که روی دیواره فیس‌بوک یا توییتر خود بارگزاری می کنید، ذخیره کند، لایک کند، نظر بدهد. یا تقریبا هر چیزی را که مربوط به شما است را به اشتراک بگذارد! همچنین اگر به صحفه شما دسترسی نداشته باشد، احتمالا از شما درخواست می‌کند تا او را به لیست دوستان خود در این صفحات اضافه کنید. بعد از آن هر وقت که برای او پیامی ارسال کنید، خیلی زود پاسخ خواهد داد.

 1. دختری که شما را دوست دارد همه چیز را می داند

او غیب نمی داند. حتی اگر بگویید، او همه چیز را در مورد شما و زندگی تان می داند، عجیب نیست. زیرا احتمالا به این دلیل که از دوستان شما پرسیده یا از کسی خواسته است که در مورد شما تحقیق کند، همه چیز را می داند. این دختر کوچک ترین جزئیات در مورد شما را که به او گفته اید یا شنیده است را به خاطر می آورد. به این دلیل که شما ملکه ذهن او هستید و او می‌خواهد مکالمات بین تان را از جایی که متوقف کرده اید ادامه دهد.

 1. دوستانش زمینه را برای بدون باهمی تان فراهم می کند

آیا متوجه شده اید که گاهی دوستان دختری که دوستش دارید یا دوستتان دارد، شما را تنها می گذارند تا دو نفری از کنار هم بودن لذت ببرید؟ او حتما با دوستانش در مورد شما صحبت کرده است. زیرا آن ها همیشه با هم در مورد همه چیز حرف می زنند.

مطلب مرتبط: شناخت زبان عشق برای تقویت رابطه: ۵ نشانه که همسرتان به شما عشق می ورزد

نشانه واضح دیگر زمانی نمایان می شود که از سوی دوستانش زیر رگبار سوالات قرار می گیرید. آن ها از شما سوالات فراوانی از شخصی تا عمومی خواهند پرسید. به علاوه، ممکن است ببینید دوستان او گاهی مرموز رفتار می کنند. مثل لبخندهای معنادار به دختر کناری شما یا هم نگاه هایی که بین هم رد و بدل می کنند. همه این ها شما را به فکر فرو می برد که بین آن ها چه رازی وجود دارد. حتما دختری که دوستتان دارد، در مورد شما با دوستان صمیمی اش حرف زده است. و حالا آن ها می خواهند با چنین شوخی هایی اذیتش کنند.

 1. نشانه های پنهان دختر عاشق؛ او توجه زیادی به شما دارد

یکی از راه‌ های تشخیص این که آیا دختری شما را دوست دارد یا نه، این است که چقدر به آنچه انجام می‌دهید و می‌گویید توجه می‌کند. او ممکن است فردی باشد که زیاد هم در قید و بند توجه به دیگران نیست. اما به شما توجه می کند چون شما را دوست دارد. او جزئیات صحبت‌ های شما را حفظ است. و با ابراز همدردی و شفقت، مراقب واکنش های شما به مسائل می باشد.

 1. وانمود می کند حسود نیست

حسادت نیز به شما در فهمیدن این موضوع کمک می کند. او ممکن است سعی کند در مورد رفتار شما با دختران دیگر یا یک دختر خاص شوخی کند. اما در واقع، او سعی می کند بفهمد به آن دختر حس خاصی دارید یا خیر. که البته امیدوار است چنین نباشد و او هم مالک قلب شما باشد.

مطلب مرتبط: تست روانشناسی عشق: آنچه در تصویر می بینید، دید شما درباره عشق را منعکس می کند!

 1. در کنار شما بودن او را استرسی

بله دختری که شما را دوست دارد، کنار شما استرس می گیرد. اول، ممکن است وقتی کنار او قرار می گیرید ممکن است تعجب کند یا تکانی بخورد. سپس بیقرار یا کمی عصبانی شود. همچنین، ممکن است کمی آشفته به نظر برسد، زیرا سعی می‌کند همان رفتاری را داشته باشد که کنار دیگران از خود بروز می دهد. ممکن است شما هم حس کنید که او از کنار شما بودن راضی نیست و حس آرامش ندارد.

برخی از این علائم می تواند شامل لمس صورت پی در پی، پلک زدن های سریع، خمیازه کشیدن بیش از حد یا مالیدن دست‌ ها به هم باشد. شاید خنده دار به نظر برسد اما او سعی دارد آن لحظه همه آن حس را در خود مخفی کند که شاید چندان موفق نباشد.

مطلب مرتبط: نقش زن در زندگی مرد؛ ۱۷ کاری که باید برای یک ازدواج شاد انجام داد

 1. تماس چشمی او نشانه دوست داشتن او است

این کاری است که افراد وقتی یکدیگر را دوست دارند انجام می دهند، اما همچنین می تواند یکی از کارهایی باشد که او برای وانمود کردن به دوست نداشتن شما انجام دهد. دل آن فقط یک چیز است – آن ها مجذوب شما شده اند. اما خودش سعی می کند این واقعیت را پنهان کند که دوستتان دارد.

بنابراین، اگر کسی وانمود می کند شما را دوست ندارد، چرا نمی توانند تماس چشمی خود را کنترل کنند؟ باید گفت در این مورد ماده شیمیایی عصبی به نام اکسی توسین مسئول این رفتار غیرقابل کنترل است. بنابراین می توانید علم را مقصر بدانید که دوست داشتن شما را فاش می کند. شاید هم بخواهید از آن تشکر کنید که راهی غیر مستقیم جلوی پای شما می گذارد که به فرد مورد علاقه خود بگویید دوستش دارید.

 1. نشانه های پنهان دختر عاشق؛ او دوست دارد کنار شما باشد

این ممکن است کاملا واضح به نظر برسد، اما اگر او همیشه به دلیل مدرسه، کار یا فعالیت دیگری با شما در یک گروه قرار می گیرد. هرچند ممکن است به آن دقت نکنید. اما آیا این شانسی و کاملا اتفاقی است که هر بار در کنار شما و گروه شما حضور دارد در حالی که می داند شما آنجا حضور دارید. به آن فکر کنید. در حالی که اگر شما را دوست نداشت، شاید روزها از او بی خبر می ماندید. مگر این که شما چون دوستش دارید برنامه های او را دنبال کنید.

 1. این دختر دوست دارد با شما متفاوت رفتار کند

اگر متوجه این موضوع نشده اید، باید به آن دقت کنید. آیا دختری که این روزها گاه و بیگاه کنار شما حضور دارد با همه چنین رفتاری می کند؟ آیا زمانی که در کنارش هستید او بیش از حد پر انرژی یا ساکت تر از حد معمول به نظر می رسد؟ نحوه برخورد او با دیگران را بررسی کنید تا ببینید آیا این علامت در رابطه بالقوه شما صدق می کند یا خیر. شاید رفتارهایی از او سر بزند که باعث تعجب شما شود.

مطلب مرتبط: نقش یک مرد در زندگی زن؛ ۱۳ کاری که باید برای یک زندگی شاد انجام داد

 1. نشانه های پنهان دختر عاشق؛ هر آنچه در دل دارد را به شما خواهد گفت

مطمئنا، ممکن است شما دو نفر با هم دوست باشید، اما واقعا چقدر در مورد او می دانید؟ آیا او عمیق ترین و تاریک ترین اسرار خود را با شما درمیان گذاشته است؟ آیا او خیلی بیشتر از آنچه یک فرد معمولی به دیگری می گوید به شما گفته؟ اگر جواب شما مثبت است، باید گفت او می خواهد که او را دوست داشته باشید، همانطور که او شما را دوست دارد. در واقع این دختر سعی می کند شما را وادار کند همان رفتاری را با او داشته باشید که او دارد. همان قدر که او به شما در گفتن حرف های دلش راحت است، دوست دارد شما هم چنین حسی داشته باشید.

پس اگر دختری را این روزها در اطراف خود می بینید که چنین نشانه هایی دارد یعنی شما را دوست دارد. شاید اصلا شما او را نشناسید یا آشنایی سطحی داشته باشید. شاید هم اصلا دوستش نداشته باشید. اما بدانید او شما را دوست دارد، به او فکر کنید و اگر به ایده آل های شما نزدیک بود، به او پیشنهاد یک رابطه پایدار را بدهید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 104

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *