کارهای مهم قبل از ازدواج متولدین سال سگ با چه کسی ازدواج کنند؟
فهرست محتوا پنهان

از این که ازدواج کرده‌اید یا نامزد هستید، به شما تبریک می‌گوییم. به احتمال زیاد مسیر طولانی را طی کرده‌اید. اینطور نیست؟ پشت هر ازدواج موفق، دو نفر هستند که قبل از تصمیم گیری برای برداشتن گام بعدی، کارهای فوق العاده ای انجام داده اند. آیا قبل از گذاشتن انگشتر روی انگشت خود، فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید را در نظر گرفته اید؟ شاید باید بعضی از کارها را انجام دهید، زیرا کارهایی وجود دارد که همه باید قبل از ازدواج انجام دهند. این مقاله لیستی از کارهای مهم قبل از ازدواج را تهیه کرده است. با مطالعه این لیست، می توانید در آینده زندگی شادتر و بهتری داشته باشید.

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ قلب خود را بشکنید

کلیشه ای به نظر می رسد، اما حقیقت دارد. کنار آمدن با جدایی به شما می آموزد که چه اشتباهی در رابطه شما رخ داده است. و چگونه می توانید از تکرار آن ها جلوگیری کنید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: واقعیت جالب: علت خواب آلودگی مردان پس از رابطه جنسی!

از اشتباهات رابطه خود درس بگیرید

به گذشته خود نگاه کنید؟ چه نقشی در تخریب این رابطه داشتید؟ آیا آن‌ها را بدیهی فرض کردید؟ غفلت کردی؟. همه این‌ها چیزهای بسیار مهمی هستند که باید قبل از شروع به یک رابطه جدید از خود بپرسید. تا بتوانید نسخه بهتری از خودتان باشید و اشتباه مشابهی را مرتکب نشوید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: نکات مهم برای حفظ زندگی مشترک: ۵ چیزی که نباید یک زن از همسرش توقع کند!

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ بیش از یک بار عاشق شوید

شما باید بفهمید که چه نوع رابطه یا شریکی را برای بقیه عمر خود می خواهید. پس فرد مورد نظر خود را بشناسید و او را کشف کنید.

فهرستی قطعی از مواردی که در یک رابطه در مورد آنها مصالحه نمی کنید تهیه کنید

به این‌ها معمولاً معامله شکن می گویند. شما ارزش‌هایی دارید که شریک زندگی‌تان نباید آن را نادیده بگیرد. همان‌طور که او ارزش‌هایی دارد که شما هم نباید از او بخواهید از آن ها صرف نظر کند. صحبت کنید و ببینید هر کدام از شما در کجا ایستاده اید. این بهترین کار است.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ۵ مهمترین عوامل نابود کننده زندگی مشترک که باید به آنها توجه کرد

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ یاد بگیرید که به دیگران اعتماد کنید

اعتماد یکی از مهمترین چیزهایی است که در یک رابطه وجود دارد. اگر به شریک آینده خود اعتماد ندارید، چگونه یک ازدواج محکم ایجاد خواهید کرد؟

یاد بگیرید که ازدواج را تنها هویت خود قرار ندهید

شما باید شخص خودتان باشید و تنها برای تعریف خود نباید به دیگری تکیه کنید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: احساس تنهایی بعد ازدواج: ۶ علت مهم احساس تنهایی در زندگی مشترک

کارهای مهم قبل از ازدواج؛ زمان را به تنهایی بگذرانید

هرچه با خودتان راحت‌تر باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که فردی را جذب کنید که با شما راحت باشد.

همه حقایق را بشناسید

قبل از ازدواج، باید در مورد همه چیزهای خسته کننده، مانند مسائل مالی و سلامتی صحبت کنید. آیا ترجیح می دهید قبل از ازدواج بدانید شریک زندگی تان 30000 دلار بدهکار است یا نه؟ با همه این ها کنار بیایید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: با ۵ مرحله زندگی مشترک آشناشوید تا در روابط تان موفق باشید

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ مدتی را به شغل خود اختصاص دهید

باز هم کلیشه ای اما واقعی. قبل از این‌که بتوانید به طور کامل به یک رابطه متعهد شوید، باید روی خودتان کار کنید و ظرفیت خود را بالا ببرید.

با بچه ها وقت بگذرانید

این به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا آنها را می خواهید یا نه. و قبل از ازدواج، به شریک زندگی خود اطلاع دهید که در مورد بچه ها چه موضعی دارید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: مشکلات رایج زندگی مشترک: ۱۵ مشکلی که احتمالا بعد از ازدواج تجربه خواهید کرد

بفهمید که چرا می خواهید ازدواج کنید

آیا واقعاً شریک زندگی خود را دوست دارید؟ یا فقط ایده ازدواج را دوست دارید؟. آیا واقعاً می خواهید بقیه عمر خود را با آنها بگذرانید؟. آیا فقط می خواهید لباس عروس بپوشید و یک مهمانی فانتزی بزرگ برگزار کنید؟. یا فکر می کنید این فقط کاری است که اکنون باید انجام دهید زیرا در حال افزایش سن هستید؟. قبل از ازدواج نیت واقعی خود را دریابید.

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ یاد بگیرید که منصفانه بجنگید

ناسازگاری با همسر آینده شما اتفاق می افتد. یاد بگیرید قبل از این‌که چیزی بگویید که بعد از ازدواج از آن پشیمان شوید، منصفانه دعوا کنید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ۶ مهمترین راهکارهای موثر برای داشتن یک زندگی شاد و سالم

یاد بگیرید که مردم را همانطور که هستند دوست داشته باشید

انتظار نداشته باشید که مردم به جای شما تغییر کنند. ازدواج با شریک زندگی خود به این معنی است که نقاط قوت و ضعف او را می پذیرید.

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ دوستان همسر آینده خود را ملاقات کنید

این گونه باعث می‌شود همسر خود را بیشتر بشناسید. بدایند که در چه سطح قرار دارد و از چه نوع شخصیتی برخوردار است. به میزانی که با افراد اطراف شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید، می‌توانید دید بهتری از او و زندگی آینده خود داشته باشید.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: ۱۰ عادت مهم برای داشتن زندگی شاد و سالم

با خانواده همسر آینده خود آشنا شوید

شما فقط با همسرتان ازدواج نمی کنید، بلکه با خانواده او ازدواج می کنید. از قبل بفهمید که آیا می توانید با درام خانوادگی آنها مقابله کنید.

خودتان را بشناسید

خود و اخلاقیات خود را بشناسید. بدانید که وضعیت روحی و روانی تان با چه فردی همخوانی دارد. چگونه می‌توانید وارد رابطه‌ایی مشترک شوید. و آیا از عهده مسئولیت‌ یک زندگی مشترک برخواهید آمد یا خیر.

از کارهای مهم قبل از ازدواج؛ عذرخواهی صمیمانه را یاد بگیرید

ما انسان ها هر از چند گاهی خرابکاری هم می‌کنیم. اعتراف به آن به شریک زندگی شما نشان می دهد که فرد بالغی هستید و مایلید هر کاری که لازم است انجام دهید تا اوضاع درست شود. این گونه زندگی شادی خواهید داشت.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *