تست-تشخیص-کرونوتایپ-خواب

تست تشخیص کرونوتایپ خواب: آیا صبح ها زود از خواب بیدار می شوید؟ آیا شب ها دیر می خوابید؟ در کدام موقع روز بیشتر انگیزه کار کردن را دارید؟ آیا می دانید کرونوتایپ حیوانی شما چیست؟ خرس، شیر، گرگ یا دلفین؟ با انجام تست تشخیص کرونوتایپ خواب شخصیت و کرونوتایپ حیوانی خود را بدانید! پس اکنون بیایید بدانیم کرونوتایپ چیست.

کرونوتایپ چیست؟

کرونوتایپ یک طبقه بندی بر اساس توانایی به خواب رفتن، بیدار ماندن یا میزان انرژی در یک زمان مشخص است. در نهایت این‌ها بر شخصیت، نگرش و سبک کار در جریان روز تاثیر می گذارد. روتین روزانه افراد، کرونوتایپ افراد را منحصر به فرد می کند. زیرا هر فرد به طور متفاوتی کار می کند، از این رو در دسته خاصی از کرونوتایپ ها قرار می گیرد.

بازی کنید: آزمون شناسایی والدین کودک: پدر و مادر واقعی کودک کیست!؟

مطالعات اخیر نشان می دهد که چهار کرونوتایپ خواب وجود دارد. برای دانستن کرونوتایپ حیوانی خود این تست تشخیص کرونوتایپ خواب را انجام دهید.

تست تشخیص کرونوتایپ خواب؛ کرونوتایپ شما چیست؟

کرونوتایپ حیوانی شما چیست؟

در ادامه این مطلب در مورد کرونوتایپ خود بخوانید:

شخصیت کرونوتایپ خرس

کرونوتایپ خرس

خرس یکی از رایج ترین کرونوتایپ ها است که 50-55 درصد از جمعیت انسان ها در این دسته قرار می گیرند. این بدان معناست که چرخه خواب و بیداری شما با چرخه شب و روز همزیستی دارد. یعنی روز ها بیدار هستید و شب ها می خوابید.

افراد مرتبط با کرونوتایپ خرس عموما برونگرا هستند و در طول روز انرژی خوبی برای کار کردن دارند.

تفریح و سرگرمی: آزمون شناسایی مادر بیخیال: کدام کودک خواهد مرد؟

تست تشخیص کرونوتایپ خواب؛ شخصیت کرونوتایپ شیر

کرونوتایپ شیر

کسانی که ترجیح می دهند صبح ها زود بیدار شوند و شب ها زود استراحت کنند، یعنی ساعت 9 یا 10 شب بخوابند، دارای کرونوتایپ شیر هستند. تقریبا حدود 10 تا 20 درصد از جمعیت جهان در این دسته قرار می گیرند.

این افراد عموما اشخاص آلفا با استعداد ذاتی در رهبری و دارای شخصیت کاریزماتیک هستند.

شخصیت کرونوتایپ گرگ

کرونوتایپ گرگ

این افراد مانند جغدها هستند، شب ها بیدار اند و صبح ها خواب هستند. اما در اوایل بعد از ظهر یا اواخر عصر خیلی پر انرژی هستند.

کسانی که دارای کرونوتایپ گرگ اند، اشخاص محتاط و درون گرا هستند. آن‌ها تقریباحدود 15 تا 20 درصد از جمیعت جهان را شامل می شوند.

معمای جذاب امروز: معمای زن میلیونر: در این تصویر کدام زن یک میلیونر است؟

تست تشخیص کرونوتایپ خواب؛ شخصیت کرونوتایپ دلفین

کرونوتایپ دلفین

اگر برنامه درستی برای خواب ندارید و با خوابیدن مشکل دارید، پس یکی از 10 درصد جمعیت نادری هستید که زیر عنوان کرونوتایپ دلفین قرار می گیرند.

این افراد در اواخر صبح و اوایل بعد از ظهر پرانرژی هستند و بیشتر تمایل دارند در جریان روز بخوابند. شما به دلیل عادات بد خواب‌تان، همواره دچار احساس اضطراب هستید و در هنگام دراز کشیدن در رختخواب تمایل به نشخوار درباره موفقیت ها و شکست های خود دارید.

بنابراین اکنون که همه چیز را در مورد کرونوتایپ و ویژگی های خود خواندید، بگویید کرونوتایپ خواب شما چیست؟

حالا شما بگویید: تست هوش پسر مجرد: 5 ثانیه فرصت دارید تا بگویید کدام یک تنها زندگی می کند!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از این تست تشخیص کرونوتایپ خواب لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بازی کنید

تفریح و سرگرمی تنها مزیت تست ها نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

تست‌های هوش اغلب برای تعیین ضریب هوشی افراد، انجام می‌شود. این آزمون میزان توانایی های شناختی یعنی توانایی استدلال منطقی و حل مسائل یک فرد را اندازه گیری می کند. این پازل ها و معماهای فکری نه تنها راهی عالی برای سنجس هوش، مهارت بینایی و قدرت ذهنی شما است، بلکه روشی سرگرم کننده و هیجان انگیز است که می توانید برای شور و هیجان بخشیدن به جمع دوستانه خود استفاده کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 34

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *