قدرت تمرکز و بینایی

اگر بتوانید نوشته پنهان شده در این تصویر را ببینید، از ضریب هوشی بالا برخوردار هستید. پازل بینایی شما را به چالش می کشد تا با پیدا کردن «ببر پنهان» قدرت تمرکز و بینایی خود را بسنجید. ببر را در این تصویر از جنگل پیدا کنید – در واقع سخت تر از چیزی است که فکر می کنید. فقط یک درصد افراد می توانند آن را پیدا کنند. امتحان شرط است!

قدرت تمرکز و بینایی

بیشتر بخوانید: گربه و گوزن؛ کدام یک از این حیوانات را اول دیدید؟

در کنار شکارچی زیبای راه راه، جایی در این تصویر ببر دوم در قالب جمله «ببر پنهان، The Hidden Tiger» پنهان است.

برای حل این پازل دشوار باید این متن را پیدا کنید.

آزمون های هوش، پازل های بینایی، تست های شخصیت و معما ها سال هاست که در دنیایی مجازی دست به دست شده و وجود دارند. اغلب مردم از این تست­ها برای سرگرم کردن و به چالش کشیدن دوستان و عزیزان خود استفاده می کنند.

برای شما: آزمون بینایی؛ چند عدد هفت در این تصویر وجود دارد، آیا همه آنها را می توانید پیدا کنید؟

اما این پازل­های ذهنی برای دانشمندان و محققان ازش زیادی دارد، چون به آنها کمک می کند تا عملکرد درونی ذهن افراد و نحوه واکنش آن به محیط اطراف آنها را درک کنند.

سرنخ

بسیاری از مردم تصور می کنند این متن در محیط اطراف ببر آشکار است. به هر حال، سرنخ: به خود ببر دقت کنید.

خواندنی: آزمون ذهن؛ شغل رویایی شما چیست؟

در واقع متن در خط­ها روی بدن ببر پنهان شده و به صورت خط­های سیاه نمایش داده می شود. نگاهی ژرف­تر به تنه و پای عقب ببر بیندازید. خواهید دید که متن روی بدن ببر وجود دارد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.