تست شخصیت

توهمات نوری انواع مختلفی دارند. مانند همین تست شخصیت آینده نگر، برخی ذهن شما را به چالش می کشد و برخی دیگر چیزهایی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند.

متخصصان ادعا می کنند، توهم نوری شگفت‌انگیز امروز براساس آنچه در تصویر می بینید نشان می‌دهد آینده روشنی دارید یا نه.

تست شخصیت آینده نگر

آینده کلمه جالبی است، دست ذهن را گرفته و آن را به دور دست های خیال می برد. جایی آرام ذهن، که همه چیز در سکوت در حال ساخت و ساز است. به تعبیر ابن سینا خیال: «چیزی در طبیعت انسان هست. که پاره ای از محسوسات را با پاره ای دیگر ترکیب، تفکیک و تحلیل می کند. بی آنکه به وجود یا لاوجود آن تصدیق کند…» در واقع به نحوی می توان گفت آینده تنها امید انسان به زندگی کردن است. ما انسان ها زندگی می کنیم تا آینده را رقم بزنیم.

این توهم نوری خیره کننده نیز یک اثر هنری زیبا از اولگ شوپلیاک می باشد. که در آن از تصاویر پنهان استفاده کرده است. در این نقاشی نه تنها اشیاء و موجوداتی پنهان است، بلکه تفسیری پنهان نیز در آن وجود دارد که جالب‌ترش می کند.

تست شخصیت

به تصویر نگاه کنید!

در این توهم نوری چه یافتید؟ صورت یک زن یا لک لک ؟

اگر اول متوجه یک لک لک شدید نشان می دهد چیزهای مثبتی در راه است. به گفته یک متخصص، لک لک نماد شادی می باشد. این به ما یادآوری می کند که آینده روشنی در افق وجود دارد. او نماد امید هست و در هرجا امیدی باشد موفقیتی نیز هست.

تست شخصیت آینده نگر

اما محققان چیزی درباره صورت یک زن نگفتند.

بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه به شما یادآوری می کند. که برای داشتن آینده روشن باید تلاش، پشت کار، زحمات و ثابت قدم بودن را فراموش  نکنید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1.5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *