رفع غبغب

با افزایش سن، پوست صورت ما می تواند خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. اما تمرینات زیادی وجود دارد که می توانید برای تقویت پوست، لاغری صورت و رفع غبغب از آن ها استفاده کنید. این تمرینات همچنین به افزایش جریان خون سالم به سلول های پوست کمک می کند و ظاهر کلی صورت شما را بهبود می بخشد. در این مقاله چند مورد از این تمرینات را خواهید دید.

1. تمرین گونه ها و چانه

دهن تان را بسته نگهدارید. سپس دهان تان را به طور کامل باز کنید، حالتی که تمام دندان‌های تان نمایان شود. سپس عضلات گردن خود را خم کنید و این حرکت را به مدت 20 ثانیه 4 بار تکرار کنید.

مطلب مرتبط: فعالیت ورزشی برای تناسب اندام: چگونه برای ادامه برنامه ورزشی منظم با انگیزه بمانیم؟

2. خط فک، گونه ها، چانه و گردن

این تمرین برای رفع غبغب بهتر است با دهان باز انجام شود. سعی کنید سوت بزنید – مثل این که دارید حرف “O” را تلفظ می کنید. این حرکت را به مدت 10 ثانیه و 4 بار تکرار کنید.

3. رفع غبغب با تمرین خط فک و چانه

نوک زبان خود را روی سقف دهان تان، درست پشت دندان های بالایی قرار دهید. بقیه زبان خود را صاف به سقف دهان خود بچسپانید. دهان خود را ببندید و به طور معمولی نفس بکشید. کلید این تمرین انجام مداوم آن است.

لینک مرتبط: ۹ اصل ساده در مورد تناسب اندام که همه باید بدانند

4.تمرین گردن و چانه برای رفع غبغب

گردن خود را تا جایی که می توانید با عقب بردن سر به سمت پایین بکشید. سعی کنید لب پایین خود را روی لب بالایی قرار دهید و در عین حال به سقف نگاه کنید. سپس لبخند بزنید. برای 10 دقیقه در این حالت بمانید. این حرکت را 4 بار تکرار کنید.

5. پیشانی، پلک ها، گونه ها، چانه و گردن

سعی کنید چشمان خود را تا حد ممکن باز نگه دارید. پیشانی خود را چروک نکنید. به مدت 10 ثانیه مستقیم به نقطه مقابل خود نگاه کنید. این حرکت را 4 بار در روز تکرار کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *