طرح ناخن برای متولدین زودیاک

متولدین برج فلکی سرطان یکی از جالب ترین نشانه های زودیاک است. آن ها مملو از احساسات هستند و دارای حساسیت های شهودی و دقت بالایی هستند. و این خصوصیت خود به خود، آن ها را به پرورش دهندگان فوق العاده ای مبدل می کند. این خرچنگ‌های آرمان گرا عاشق واقعی خانواده و دوستان خود هستند. به همین دلیل دوست دارند وقت بیشتری را با کسانی که دوست دارند بگذرانند. در این مطلب طرح ناخن برای متولدین زودیاک مورد بررسی قرار گرفته است.

مطلب مرتبط: ۱۶ بهترین مدل طرح ناخن آمبره برای سال جدید

برج فلکی سرطانی‌ ها و ویژگی آن ها

در واقع ایجاد خاطره یکی از سرگرمی های مورد علاقه برج فلکی سرطانی ها و یکی از بهترین ویژگی های آن‌ هاست. آن ها همیشه با مرور و دیدن عکس ها خاطرات گذشته را به یاد می‌آورند. از آن جایی که خانواده در درجه اول اهمیت قرار دارد، برج فلکی سرطانی ها تقریباً همیشه اطراف خود را با عزیزانشان پر  می کنند و همیشه راهی برای برقراری ارتباط پیدا می‌کنند.

وقتی نوبت به ترجیحات سرطان می‌رسد، از جمله این که کدام گیاه خانگی را باید تهیه کنند، آن ها از هر چیزی که باعث آرامششان به خانه و سرگرمی‌ آن ها می‌شود، لذت می‌برند. یک تابلوی خوش رنگ و لعاب، یا هنر و صنایع دستی، بیرون رفتن با بچه ها یا شرکت در یک کنسرت. آن ها بهترین هدیه دهنده هستند زیرا می‌دانند که هر هدیه معنایی دارد. برای سرطانی های احساساتی، زندگی سراسر تجربه است. آن ها می‌خواهند از مسیر لذت ببرند، زیبایی خلق کنند و استایل دلخواه خود را بزنند. از جمله ترند خاص ناخن.

مطلب مرتبط: آموزش طراحی لاک ناخن با طرح مرمری که هر دختری عاشقش می‌شود

برج فلکی سرطانی و طرح ناخن دلخواه ‌شان

سرطانی ها سرشار از عشق به خانواده هستند، بنابراین آن ها چیزی جز نگاه کردن به خاطرات و زمان های خاص زندگی خود دوست ندارند. با نگاه کردن به سبک و علایق آن‌ها، این ویژگی منحصر به فرد را تشخیص خواهید داد. با این حال، به خاطر داشته باشید که برج فلکی سرطانی بسیار حساس اند، که می تواند منجر به تغییرات خلقی ناگهانی آنان شود. بسته به خلق و خوی یک سرطانی. شاید کسی را پیدا کنید که سبک آرایش، مدل مو و ناخن و ظاهر آن بسیار متفاوت از یک برج فلکی سرطانی دیگر باشد.

مانیکور روشی ساده است که برج فلکی سرطان با آن خود و فرزند درونشان را معرفی می کنند. شما در متولدین این برج استعدادی را خواهید دید که از قلبشان منعکس می‌شود. اگر متولد برج فلکی سرطان هستید که در اواخر دهه 90 یا اوایل دهه 2000 بزرگ شده‌اید، ترند ناخن Y2K را دوست خواهید داشت. این ترند پر از زرق و برق، اکلیل و نقاشی ها است. و در بدبینانه‌ترین حالت نیز یک سرطانی ناراحت با دیدن چنین طرحی ذوق زده خواهد شد.

مطلب مرتبط: طراحی ناخن با رنگ مشکی: نکات کلیدی برای طراحی ناخن شیک در سال نو

برج فلکی سرطان و رنگ های کلاسیک ناخن

از طرف دیگر، سرطانی ‌ها افرادی رویا پرداز هم هستند. بنابراین اگر می‌خواهید ظاهری کلاسیک داشته باشید، ممکن است بخواهید یک رنگ پاستلی ملایم را برای ناخن‌هایتان امتحان کنید. صورتی روشن و رنگ های خنثی بهترین ها را برای متولدین این برج فلکی به ارمغان می آورد. رنگ ملایم نشان دهنده عشق در وجود این افرا داست. اگر می خواهید یک قدم به ماه حاکم خود نزدیکتر شوید، به سراغ رنگ نقره‌ایی بروید. نقره ای شبیه رنگ ماه است که همیشه در آسمان شب در حال تغییر می‌باشد. همان طور که ماه کامل می‌شود و دوباره به هلالی تازه مبدل می‌شود، برج فلکی سرطان چنین است. با این حال، در نهایت هر رنگ پاستلی به متولدین این ماه می‌آید. حتی می توانید رنگ های پاستلی را با رنگ نقره ای ترکیبی طراحی کنید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین رنگ جذاب ناخن برای کسانی که می خواهند عید امسال متفاوت باشند

طرح ناخن بهاری برای ماه های زودیاک

برج فلکی حمل

شما در آرزوی ظاهری جدید هستید که با فصل جدید همراه شود. پس این طرح ناخن های بهاری مختص هر ماه از زودیاک می‌تواند به شیک و زیبا بودن شما کمک کند. و از آن جایی که در این فصل به سفرهای زیادی خواهید رفت. باید از این طرح برای تعطیلات بهاری خود استفاده کنید.

برج فلکی ثور

هلو نشان دهنده بازیگوشی، جذابیت و الهام است. ویژگی هایی که شخصیت شما را نشان می دهد. این رنگ عالی برای راحتی شما در فصل بهار بهترین است. به خصوص که به تولد شما چیزی هم نمانده است. به علاوه این رنگ به گشودن در قلب شما بر روی تجربه های جدید نیز بی تاثیر نخواهد بود.

طرح ناخن برای متولدین زودیاک؛ برج فلکی جوزا

شما فردی نیستید که طبق قوانین بازی کنید، به همین دلیل است که به این الگوی جالب توجه می کنید. همچنین این رنگ در بین تمام رنگ‌های این فصل بیشتر دلخواه شما است. بنابراین به زودی این رنگ به یکی از رنگ های پایه و پرکاربرد در طول این سال تبدیل خواهد کرد.

مطلب مرتبط: ۲۵ نکته مراقبت از ناخن برای داشتن ناخن‌های زیبا در سال جدید

برج فلکی سرطان

هرچند در بالا به مدل طرح ناخن ها برای این برج فلکی اشاره شد. ولی باید گفت طرح ناخن تمساح به شما یادآوری می کند که با وجود پوسته سخت ظاهری خود، به دیگران اجازه دهید به شما نزدیک شوند.

برج فلکی اسد

اگر متولد این برج هستی، می‌دانی که یک سوپراستار هستی. کمی درخشش نیاز است تا دیگران بفهمند متولد این برج به عنوان موجودی خشن، سلطنتی و شگفت انگیز شناخته می‌شود. و مورد تحسین بسیاری ها قرار دارید. پس این طرح ناخن را از دست ندهید.

طرح ناخن برای متولدین زودیاک؛ برج فلکی سنبله

در مورد ناخن‌هایتان زیاد اهل طرح و دیزاین نیستید. بنابراین استفاده از رنگ‌های شیک و کم‌رنگ در این فصل مناسب شما است. در واقع ناخن‌های شما می‌توانند با هر لباسی که برای بهار انتخاب می‌کنید هماهنگ شوند.

مطلب مرتبط: گلیسیرین و کاربرد آن: فواید گلیسرین برای سلامت پوست، مو و ناخن

برج فلکی میزان

اگر در این فصل به دنبال زیبایی و سادگی هستید، پس برای الهام گرفتن از طرح ناخن آمبره استفاده کنید. و این طرح هر روز به شما یادآوری می‌کند تا همیشه آرام باشید. این یعنی یافتن لحظاتی در طول روز که به جای کار می‌توان استراحت کرد.

برج فلکی عقرب

وقت آن است که همه بدانند که نشانه برج فلکی عقرب آب است. شاید حالا پی ببرید که طغیان او چقدر شبیه موج های طوفانی آب است. این طرح ناخن به مردم این امکان را می دهد. که بدانند شما روی حساس و نرم تری هم دارید که ترجیح می‌دهید خصوصی نگه داشته شود. و این چهره را فقط نزدیکان شما می‌توانند ببینند.

طرح ناخن برای متولدین زودیاک؛ برج فلکی قوس

همیشه به جنبه روشن تر زندگی نگاه می کنید. این طرح ناخن خندان نیز نشان از انگیزه مثبتی دارد که شما برای گذراندن روز پر مشغله خود به آن نیاز دارید. به‌علاوه، بنفش رنگ شماست و برای شما شانس می‌آورد و حال و هوای عضو می‌کند.

مطلب مرتبط: تقویت ناخن؛ ۱۶ راهکار خانگی که ناخن های محکم و سالم داشته باشیم

برج فلکی جدی

وقتی صحبت از طرح ناخن به میان می‌آید، شما ترجیح می‌دهید ظاهری کاربردی داشته باشید تا آن را در طول روز با هر رنگ لباسی ست کنید. و با لباس‌های شبانه نیز هماهنگ شود. بنابراین، رنگ‌های متضاد و کاربردی با گل‌های کوچک برای فصل بهار مناسب چنین فکری است.

برج فلکی دلو

از آن جایی که شما به دنبال تغییر اطراف خود هستید و در آسمان سیر می‌کنید. از داشتن این طرح ناخن شبیه آسمان لذت خواهید برد. این طرح باعث می شود احساس کنید که نقش خود را در کمک به تغییر جهان انجام می دهید.

طرح ناخن برای متولدین زودیاک؛ برج فلکی حوت

از آن جایی که یکی از فرمانروایان سیاره شما نپتون است که بر دریا حکمرانی می کند. در این فصل بسیار مشتاق خواهید بود که طرح ناخن مرواریدی را امتحان کنید. از این گذشته، این جواهر گران بهایی است که در اعماق آب ساخته شده شما را مسحور خودش می‌کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *