تست شخصیت شناسی تصویری موبایل

عادت‌های کوچکی که اغلب از آنها غافل می‌شویم، گویای شخصیت شماست. درست؟ حتی روان شناسان در زمینه نوع نوشتن و دست خط شما هم اطلاعات جامع و کاملی ارائه داده اند. این که جاه طلب، یاغی یا کمال گرا هستید، درباره تمام این خصوصیات و نوع دست خط افراد، اطلاعات کاملی ارائه داده اند. این نوشتار به نحوه نگه داشتن گوشی و آنچه در مورد شخصیت شما می گوید تمرکز دارد. خبرنامه با شماست و تست شخصیت شناسی تصویری موبایل.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: آنچه می‌بینید، علت خودشیفتگی شما را آشکار می کند!

 

تست شخصیت شناسی تصویری موبایل

چهار روش مختلف برای نگه داشتن و کارکردن گوشی هوشمند وجود دارد. روشی را که معمولاً گوشی خود را نگه می دارید انتخاب کنید. سپس بخوانید تا بدانید انتخاب شما در مورد شخصیت شما و نحوه عملکرد مغز شما چه می گوید.

بیشتر بخوانید: در تست شخصیت شناسی: کدام ویژگی شما مردم را به سمت‌تان جذب می کند!؟

تصویر شماره 1

گوشی را با یک دست می گیرید و با انگشت شست اسکرول کرده و تایپ می کنید.

اگر گوشی خود را با یک دست نگه دارید، در حالی که فقط از انگشت شست خود برای مانور دادن در اطراف صفحه نمایش خود استفاده می کنید، پس فردی بی خیال، خوش بین و مطمئن هستید.

شما می توانید آنچه را که زندگی به شما می دهد را بپذیرید و هرگز شکایت نکنید. با اطمینان از توانایی های خود، به جلو حرکت می کنید و از هر فرصت جدیدی در مسیر خود استفاده می کنید. و در صورت لزوم، می توانید ریسک کنید. شما می توانید خود را از منطقه راحتی خود خارج کنید تا اهداف و جاه طلبی های خود را محقق کنید.

چنین نگرشی برای شما در کار موفقیت به ارمغان می آورد، اما در روابط نه. وقتی صحبت از عشق و عاشقی به میان می آید، شما تمایل دارید که ایمن بازی کنید و دوست دارید کارها را آهسته پیش ببرید. شریک زندگی شما ممکن است شما را به عنوان فردی جدا یا فردی که در تعهد جدی نیست ببیند. وقتی باید تلاش کنید که این نوع نگاه را در او تغییر دهید. نیازی نیست همواره به گذشته نگاه کنید، زندگی شما در حال جریان دارد.

تصویر شماره 2 در تست شخصیت شناسی تصویری موبایل

تلفن را با دو دست می گیرید، اما فقط از یک انگشت برای پیمایش و تایپ استفاده میکنید

اگر گوشی خود را به این سبک در دست بگیرید نشان می دهد که شما عملگرا، شهودی(منطقی) و عاقل هستید. شما ترجیح می دهید محتاطانه عمل کنید، نه اینکه ریسک کنید و متحمل ضررهای بزرگ شوید. شما در رمزگشایی شخصیت دیگران همدل، دلسوز و درخشان هستید. توانایی توجه به جزئیات شما را از فریب نجات می دهد.

این ویژگی ها زندگی شما را زیبا و آسان می کند، زیرا می توانید تنها در یک قرار، شریک زندگی مناسب برای خود انتخاب کنید. وقتی عشق زندگی خود را پیدا کردید، کارها را کند نخواهید کرد. با این حال، به یاد داشته باشید که عجله نیز گاهی تمام کاره را خراب می کند. قبل از اینکه به یک رابطه دیگر متعهد شوید دو بار فکر کنید که ممکن است در نهایت با کسی روبرو شوید که ارزش وقت، تلاش و عشق شما را ندارد.

تصویر شماره 3

گوشی را با دو دست می گیرید و با هر دو انگشت شست اسکرول کرده و تایپ می کنید

این سبک در دست گرفتن گوشی نشان می دهد که شما فردی باهوش، همه کاره، پرانرژی، کارآمد و بی خیال هستید. شما در تجزیه و تحلیل چیزها و یافتن راه حل های مرتبط برای هر مشکل کوچک یا بزرگ سریع هستید.

به نظر می رسد که بقا بهترین ها شعار شماست، زیرا در مقابل تغییر مقاومت نمی کنید. شما می دانید که چگونه با استفاده از مجموعه مهارت هاو خواسته های مختلف، خود را  موقعیت های مختلف تطبیق دهید و با درایت مدیریت کنید.

در مهمانی ها و جشن ها، شما پرانرژی ترین فرد هستید. شما در جمع کودکان رفتاری بی دغدغه و در حین گفتگوهای فکری رفتاری جدی دارید. با این حال، این ویژگی ها برای جذب کسی که قرار می گذارید کافی نیست. برای اینکه زندگی عاشقانه داشته باشید، باید واقعا سخت کار کنید و عشق خود را ثابت کنید.

تصویر شماره 4 در تست شخصیت شناسی تصویری موبایل

گرفتن گوشی با یک دست و حرکت با انگشت اشاره از طرف دیگر

اگر گوشی خود را به این سبک در دست گرفته اید، پس فردی خلاق و خودجوش هستید. تخیل غنی و ایده‌های منحصربه‌فرد شما افراد را در طلسم می‌اندازد. چه نقاش و چه نویسنده باشید، می توانید طعم موفقیت بی نظیری را بچشید. با وجود اینکه شما فردی برون‌گرا هستید، تنهایی را ترجیح می‌دهید تا دوباره به خودتان انرژی بدهید.

در روابط عاشقانه، شما خجالتی هستید و می خواهید شریکتان اولین حرکت را انجام دهد. زمانی که شریک زندگی شما به شخصیت منحصر به فرد و جالب شما پی برد و هرگز شما را رها نخواهد کرد.

چگونه گوشی خود را نگه می دارید؟ آیا توانستید با ویژگی های شخصیتی ذکر شده در بالا ارتباط برقرار کنید؟

لینک های مزتبط:

تست شخصیت:تصویر یک ماه را انتخاب کنید تا شخصیت واقعی خود را بشناسید!

تصویری که می‌بینید، نشان می‌دهد که چرا احساس تنهایی می‌کنید!

تست شخصیت: تصویری که برای اولین بار می بینید، خود پنهان شما را آشکار می کند!

 یک شکل را انتخاب کنید و بفهمید که آیا در عشق ورزیدن متخصص هستید!

تست شخصیت شناسی: انگشتر را  معمولا بر روی کدام انگشت قرار می دهید؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *