بیش از 1500سال زندان برای پدری که 5سال بر دخترش تجاوز می‌کرد |
بیش از ۱۵۰۰سال زندان برای پدری که ۵سال بر دخترش تجاوز می‌کرد

بیش از ۱۵۰۰سال زندان برای پدری که ۵سال بر دخترش تجاوز می‌کرد

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۳ / عقرب ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه

روزنامه‌ی بریتانیایی گاردین گزارش داده است که مردی از ایالت کالیفورنیای امریکا، به جرم تجاوز جنسی بر دختر نوجوانش، به بیش از ۱۵ قرن زندان محکوم شده‌‌است. این محکومیت طولانی‌ترین دوره‌ای است که تا کنون در این ایالت امریکا برای یک مجرم در نظر گرفته شده‌است.

در حکم دادگاهی که او را محاکمه کرده‌، آمده‌است که رین لوپزِ ۴۱ساله در تمام دوران که از او بازرسی می‌شد، هرگز از انجام این عملِ‌خود ابراز پشیمانی نکرده‌است.

قاضی این دادگاه کالیفورنیا، رین را خطری برای جامعه معرفی کرده‌است. این قاضی گفته‌است که این مجرم کالیفورنیایی، به مدت پنج سال دختر نوجوانِ‌خودرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده‌است. دختر او اکنون در آستانه‌ی ۲۳ سالگی عمرش قرار دارد.

این دختر نوجوان می‌گوید که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳، دو یا سه بار در هفته مورد تجاوز پدر خود قرار گرفته‌است.

این مرد

این مرد هرگز از کرده‌ی خود اظهار پشیمانی نکرده‌است

این دختر که نخواسته‌ نامی از او برده شود، گفته‌است که بار نخست توسط یک دوست خانوادگی مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌ و پس از آن که این مساله را با پدر خود شریک می‌سازد، پدرش به جای این‌که از دختر خود حفاظت کند، استفاده جنسی از او را شروع می‌کند.

دخترِ قربانی در ادامه گفته‌است ” هنگامی که پدرم به من تجاوز می‌کرد من خوردسال بودم و قدرتی برای دفاع از خود نداشتم.” او در ادامه افزوده است که پدر اش در جریان انجام این عمل، هرگز حالتی که بیان‌گر پشیمانی بوده باشد را از خود بروز نمی‌داد.

چندی پیش دادگاهی در ایالت مونتانای این کشور نیز، با چنین پرونده‌ای روبرو شده‌بود. دادگاه مونتانا اما، مردِ مجرم در آن پرونده را که به دختر ۱۲ساله‌ی خود تجاوز جنسی کرده‌بود، بدون هیچ محکومیتی رها کرد. در آن پرونده، مجرم ابتدا به ۳۰ سال زندان قابل خرید محکوم شده‌بود، اما پس از اقرار به جرم خود و ابراز پشیمانی از این کارش، حبس او به ۶۰روز کاهش یافته‌بود و به دلیل این که او تا زمان صدور حکم دادگاه ۱۷روز را در بازداشت پولیس گذرانده بود، ۴۳روز دیگر نیز از جانب قاضی دادگاه بخشیده‌ شد.

ادوارد سرکیستان قاضی این پرونده همچنان در حکم خود نگاشته است که”چنانچه این مرد ۴۱ ساله‌ی کالیفرنیایی، پس از فرار دخترش از خانه و شکایت علیه او، به جرم خود اقرار می‌کرد، با یک محکومیت ۲۲ساله مواجه می‌شد؛ اما او با وجود ۵ سال تجاوز بر دخترش، هرگز به جرمی که مرتکب شده‌بود اقرار نکرد.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
امریکا ایالت مونتانا بیش از 1500سال زندان تجاوز بر دختر تجاوز جنسی خبرنامه دادگاه

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید