تاج را پیدا کنید

تست بینایی تاج گمشده: به یک تست بینایی دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. امروز ما شما را با این تست بینایی که خود یک توهم نوری است به چالش می کشیم نا تاج گمشده را پیدا کنید. اما کارشناسان می گویند فقط افرادی چشم عقابی می توانند تاج گمشده را در طول 5 ثانیه پیدا کنند. شما چطور آیا از چشمان به تیزبینی عقاب دارید؟

پس با انجام تست بینایی تاج گمشده بینایی خود را بیازمایید!

برای شما: تست هوش مرگ؛ کدام یکی از خانم ها زودتر می میرد!؟

توهم نوری چیست؟

تست بینایی تاج گمشده: توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه آزمون های دقت ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

یکی از این تصاویر سرگرم کننده را می توان در تست بینایی تاج گمشده مشاهده کرد. اکنون با انجام این تست بینایی خود را محک بزنید.

برای شما: تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند صاحب اسب را پیدا کنند! شما چطور؟

تست بینایی تاج گمشده را در طول 5 ثانیه پیدا کنید!

تست بینایی تاج گمشده

تصویر بالا به عنوان یک پازل بینایی برای کودکان و بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است. در این توهم، شما می توانید یک اتاق خواب را ببینید، همه چیز معمولی به نظر می رسد. اما جایی در تصویر تاجی گمشده است. این توهم بینندگان را به چالش می کشد تا تاج گمشده در تصویر را در طول 5 ثانیه یا کمتر پیدا کنند. ادعا شده است که تنها 5 درصد از مردم می توانند تاج را در این تصویر پیدا کنند.

تست بینایی تاج گمشده یک راه سرگرم کننده دیگری برای آزمایش بینایی شماست.

آیا توانستید تاج گمشده را پیدا کنید؟

اگر پیدا کردن تاج پنهان برایتان سخت است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

برای شما: بازی فکری ذهنی؛ دم سگ به کدام طناب گیر کرده است؟

جواب

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، می توانید تاج را پیدا کنید. برای سهولت شما، آن را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

تاج گمشده

تاج روی قفسه درست بالای تخت بین کتاب ها و یک گل قرار دارد.

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های دشوار تمرین دهید، باهوش تر خواهید شد. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند. بنابراین به ما بگویید، آیا موفق شدید تاج گمشده را در طول 5 ثانیه یا کمتر تشخیص دهید؟

برای شما: آزمون دقت: ۱۳ ثانیه وقت دارید تا گربه را پیدا کنید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست دقت تصویری؛ آیا می توانید اشتباه تصویر را در ۸ ثانیه تشخیص دهید؟

تست دقت و بینایی: آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟

آزمون دزد مهمانی: فقط ۹ ثانیه زمان دارید تا دزد مهمانی را پیدا کنید!

تست هوش خیانت: چه کسی دروغ می گوید، مرد یا زن؟

آزمون هوش زن و شوهر: نرگس یا مریم؟ کدام یک همسر مرد است؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *