مسوولان در کمیسیون مستقل انتخابات می گویند که تا پایان هفته روان، موضوعات بزرگ روی میز کمیشنران این کمیسیون قرار می‌گیرد و برخی فیصله های مهم اعلان خواهد شد.

محمدقاسم الیاسی، منشی و سخن‌گوی کمیسیون شکایات انتخاباتی امروز سه‌شنبه(8دلو) به خبرنگاران گفت که کارهای کمیسیون شکایات، نسبت به اعتراضاتی که به صورت استینافی در قالب موضوعات بزرگ، به شمول ۳۰۰ هزار رأی جنجال برانگیزی که درج شده بود، پیشرفت خوبی داشته است.

الیاسی افزود: “تا پایان این هفته، موضوعات بزرگ روی میز کمیشنران قرار می‌گیرد و شاهد برخی فیصله‌های مهم خواهیم بود.”

election

منشی کمیسیون شکایات انتخاباتی در مورد ابطال 300 هزار رأی جنجال برانگیز تاکید کرد، بررسی ها در این مورد ادامه دارد و تا کنون نهایی نشده است.

این در حالی است که روز گذشته چمن شاه اعتمادی، رییس دبیرخانه کمیسیون شکایات انتخاباتی گفته بود که تصنیف بندی پرونده های استینافی ۱۳ ولایت به پایان رسیده و تا دو روز آینده، تصنیف بندی قضایای استینافی ۱۰ ولایت دیگر نیز به پایان می رسد.

اعتمادی افزوده بود که مرحله بررسی و تحلیل قضایایی که تصنیف بندی شده، آغاز گردیده و به زودی جهت اتخاذ تصمیم به اعضای رهبری کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی فرستاده می شود.

این در حالی است که از آغاز روند رسیدگی به شکایات استینافی نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری؛ بیش از 6 هزار شکایت استینافی در کمیسیون شکایات انتخاباتی ثبت شده است.

این کمیسیون به تاریخ 1 دلو روند رسیدگی به 6 هزار و 290 شکایت استینافی را آغاز کرده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *