معمای کدو حلوایی پنهان

در این معمای سرگرم کننده، سعی کنید در میان کدو حلوایی های موجود در تصویر، کدو حلوایی متفاوت را پیدا کنید. اما چالش این است که آیا می توانید این معما را در طول 9 ثانیه حل کنید؟

این معما برای کسانی است که از بازی های سرگرم کننده و پازل ها لذت می برند. معماها بازی های فکری و پازل ها را جالب تر می کنند. زیرا برای حل آنها باید تفکر و خلاقیت به خرج دهید. پیشنهاد می کنیم در حین حل این معماها، مسئله را کمی متفاوت و خارج از چارچوب معمولی خود تحلیل کنید. برای رسیدن به راه حل، باید از ذهن خلاق استفاده کنید. به هرحال، آیا آماده اید؟

بیایید شروع کنیم!

معمای کدو حلوایی متفاوت

به تصویر نگاه کنید و کدو حلوایی متفاوت را پیدا نمایید

معمای کدو حلوایی پنهان

در تصویر بالا 5 ردیف و 9 ستون پر از کدو حلوایی وجود دارد. کارشناسان می گویند، یک فرد با هوش می تواند در طول 9 ثانیه کدو حلوایی متفاوت را پیدا کند. شما چطور آیا فرد با هوشی هستید؟ آیا  موفق شدید کدو حلوایی متفاوت را در 9 ثانیه پیدا کنید؟

اگر بله، به شما تبریک می گویم. هوش و مهارت های بینایی شما شایان ستایش است.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، نگران نباشید. به نکته زیر توجه کنید:

نکته: به چشم ها و دهان حک شده روی کدو حلوایی ها دقت کنید.

پاسخ معما

کدو حلوایی متفاوت در ردیف 5 و ستون 3 قرار دارد. همه کدو حلوایی های دیگر شبیه هم هستند، اما این کدو حلوایی دهان ندارد.

برخی از معماها لزوما به مهارت های ریاضی یا تفکر جانبی نیاز ندارند. این معمای پیچیده، اما ساده بود. زیرا برای حل آن فقط باید کمی دقت و تمرکز به خرج دهیم.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *