تست شخصیت خطای دید

ما هر روز در هر کاری که انجام می‌دهیم از مهارت های حل مشکلات استفاده می‌کنیم، مهم نیست چقدر مشکلی بزرگ یا کوچک باشد. آیا شما متفاوت می‌اندیشید و به تنهایی راه حل مشکلات را پیدا می‌کنید؟ یا دوست دارید قبل از ارائه یک راه حل آنی، همه اطلاعات را داشته باشید؟ برای دانستن جواب این سوالات در تست شخصیت خطای دید شرکت کنید.

تست شخصیت خطای دید

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی؛ اعضای بدن چه چیزی درباره شخصیت شما می گویند؟

خطاهای دید اغلب معانی متعددی در تصاویر یا ویدیوها دارند و مردم برای این که بفهمند جهان را چگونه می‌بینند بر ادراک خود از این توهمات تکیه می‌کنند. برای اشخاصی که چشم دیدها و معانی خود را در این خطای دید پیدا می‌کنند چیزی غیرمعمول نیست چون تفسیر شما از محیط اطراف تان چیزهای زیادی درباره شخصیت شما می‌گوید.

این خطای دید شیوه حل مشکلات را نشان می دهد

وقتی به این تصویر نگاه می کنید اولین چیزی که می بینید چیست ؟

تست شخصیت خطای دید

اگر در نگاه اول متوجه پای عقب و دم سگ شدید، یعنی مشکلات را خودتان حل می‌کنید و از این که متفاوت از دیگران فکر کنید نمی ترسید. شما سرسخت هستید و علاقه ندارید از کسی کمک بگیرید، تقریبا برای هر مسئله ای راه حلی پیدا می‌کنید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی؛ آنچه در تصویر می ‌بینید، نشان می دهد چقدر رمانتیک هستید؟

اما اگر اولین چیز دهان سگ بود، پس شما دوست دارید قبل از ارائه راه حل، همه چیز را درباره آن بشنوید. بیشتر تحلیلی فکر می‌کنید، به تمام اطلاعاتی که به شما داده می‌شود متکی هستید و برای هر مشکلی راه حلی منطقی پیدا می‌کنید.

برخی افراد هر دو را می بینند، این بدان معناست: شما تعادل فکری دارید، هر زمان سعی در حل مشکلی کنید از پتانسیل خود به صورت کامل استفاده خواهید کرد و در نهایت با استفاده از مهارت های تحلیلی راه حلی عالی بدست می‌آورید.

تست شخصیت خطای دید، آیا شما رهبر هستید یا پیرو

تست شخصیت

اگر اولین چیزی که دیدید دو تمساح روبروی هم بود، یعنی می خواهید، در زندگی همه چیز را کنترل و در راس هر تصمیمی باشید. شما یک رهبر بالفطره هستید و دوست دارید مردم را راهنمایی کنید تا کجا بروند و چه کاری را انجام دهند. شما دوست ندارید از دیگران دستور بگیرید.

مطلب مرتبط: آزمون ذهن؛ قاتل پس از کشتن فرد ابتدا چه چیزی را از او گرفته است؟

به هر حال، اگر پرنده ای با بالهای باز گشوده در فضای زرد دیدید. یعنی شما در انجام کارهای تعین شده راحت تر هستید. به دیگر سخن می توان گفت: بهتر آن است که در عقب ماشین بنشینید. به دیگران اجازه دهید تا به شما بگویند چه کاری را انجام دهید. این بدان معنا نیست که شما رهبر خوبی نیستید یا مهارت های رهبری خیلی خوبی ندارید. فقط وقتی به شما گفته می‌شود دقیقا چه کاری باید انجام دهید، در اجرای آن عالی هستید.

مطلب مرتبط: آزمون هوش پازل های تصویری: کدام تیم در مسابقه طناب کشی برنده خواهد شد؟

اگر هر دو را دیدید، به این معنی است که می‌توانید هر دو نقش را بی عیب و نقص اجرا کنید. مهم نیست که چه کسی کارگردان است یا به کی گفته می شود چه کاری را انجام دهد، چون شما بدون توجه به آن، کار را انجام خواهید داد. شما به خوبی می دانید توانایی ایفای هر یک از نقش ها را دارید، بنابراین نگرانی های دیگران را در اولویت قرار می دهید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *