تست خطای دید مغز زنانه یا مردانه

در ادامه تست های شخصت شناسی، این بار تست دیگری که بر اساس یک خطای دید شکل گرفته، درنظر گرفتیم. تست خطای دید مغز زنانه یا مردانه نشان می دهد که بر اساس آنچه در ابتدا می بینید، مغز “مردانه” یا “زنانه”تری دارید. ویژگی های تصویر مینیمالیستی یک چهره تیره آماده در ژست دوی سرعت و تفسیر شما از آن توضیح می دهد که شما چه نوع فرآیندهای فکری دارید و آیا در انجام چند کار همزمان مهارت دارید یا خیر.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی؛ آنچه را که اول در تصویر ببینید شخصیت پنهان شما را آشکار می کند

تست خطای دید مغز زنانه یا مردانه

این تصویر مینیمالیستی چهره ای تاریک و انسان نما را نشان می‌دهد که به نظر می رسد در حالت دویدن است. اما آیا می بینید که دونده به شما نزدیک می شود یا از شما فرار می کند؟

پس، بگویید که ما چه دیدیم؟

اگر مردی را دیدید که به شما نزدیک می شود:

اگر به نظر می رسد که مرد به سمت شما می دود، یعنی می توانید به خوبی استدلال کنید. دوست دارید قلب و روح خود را در هر فعالیتی که احساس می کنید ارزش آن را دارد، بریزید. شما به ته موضوع مورد علاقه خود می رسید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت شناسی عشق؛ بزرگترین نقطه ضعف تان در عشق چیست؟

با این حال، به گفته رایج، چندکارگی و انجام چند کار در یک زمان، چیزی نیست که در آن بدرخشید و«ترجیح می دهید در یک زمان روی یک چیز تمرکز کنید». به این جهت، هنگامی که ایده ای به ذهنتان می رسد یا درباره چیزی نظر محکمی دارید، آماده هستید که آن را با استدلال های قانع کننده پشتیبانی کنید زیرا از تمرکزعالی و مهارت های خود مطمئن هستید.

مطلب مرتبط: تست شخصیت: یک لیوان را انتخاب کنید تا بگوئیم چه شخصیتی دارید!

اگر مردی را دیدید که عقب نشینی می کنید:

اگر به نظر می رسید که مرد از شما فرار می کند و یا عقب نشینی دارد. نشان می دهد که مهارت های تحلیلی و استدلالی شما در مرحله ای “حداکثری” قرار دارد.

شما برای تصمیم گیری دقیق و بدون عجله به این موارد تکیه می کنید. مغز شما زمانی بهترین عملکرد را دارد که درگیر فعالیت‌های خلاقانه هستید. یا سعی می‌کنید چیزی را از ابتدا خلق کنید. به این جهت، شما یک فردی هستید که می تواند چندکاره باشید و حافظه شگفت‌انگیزی دارید. چیزی که همیشه می توانید روی آن حساب کنید، شهود و حواس عالی شماست.

مطلب مرتبط: تست جزئی نگری: اگر در سه ثانیه اشکالات تصویر را ببینید، بسیار جزئی نگر هستید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *