طریقه مصرف روغن خراطین

بسیاری از افراد بعد از تهیه روغن خراطین، از طریقه مصرف روغن خراطین آشنایی ندارند و همین موضوع باعث می شود که به درستی از آن استفاده نکنند. روغن های مختلف و استفاده از آن ها برای روغن تراپی یکی از بهترین روش ها برای درمان مشکلات و یا پیشگیری از بیماری ها است. روغن تراپی می تواند با روغن های مختلفی صورت گیرد و خواص زیادی برای بدن داشته باشد. روغن خراطین یکی از انواع روغن های ساخته در کشورهای مختلف است که جزء روغن های 100 درصد طبیعی به شمار می رود.

با توجه به اینکه روغن خراطین کاربردهای بسیار متنوعی دارد، می تواند باعث ایجاد خواص زیادی در بدن گردد. از این رو مصرف آن برای رسیدن به فواید این روغن، باید به صورت اصولی انجام شود. در این مقاله قصد داریم طریقه مصرف روغن خراطین را به شما توضیح دهیم.

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین جزء روغن های گیاهی به شمار نمی رود. این روغن از نوعی کرم خاص به نام  ایزینیا فتیدا گرفته می شود و به صورت 100 درصد طبیعی بسته بندی شده و به فروش می رود. به همین خاطر، نام این روغن را نمی توان جزء روغن های گیاهی به شمار آورد.

روغن خراطین از یک نوع کرم خاکی به دست می آید. این روغن حاوی ترکیباتی از جمله ویتامین E، پروتئین، کلاژن، آلانتوئین، امگا 3، امگا 6 و امگا 9 می باشد. در جهان 30 نوع آمینو اسید وجود دارد که حدود 18% از آن ها در کرم ایزنیا فتیدا وجود دارد که این موضوع باعث شده روغن خراطین به یک ماده شگفت انگیز تبدیل شود.

 

طریقه مصرف روغن خراطین

رنگ این روغن قرمز مایل به قهوه ای می باشد، همچنین بویی تند و زننده ای دارد. روغن خراطین نرم کننده، جوان کننده پوست، حجیم کننده اندام ها است و یکی از طبیعی ترین ماده هایی است که خانم ها و آقایان می توانند بدون هیچ دغدغه ای برای افزایش حجم و سایز اندام های خود از آن استفاده کنند. قابل ذکر است که تمام این خواص از طریق یافته های تحقیقات به عمل آمده، ثابت شده است.

روغن خراطین از جمله روغن هایی است که به صورت موضعی قابل استفاده می باشد. در واقع، این روغن خوراکی نبوده و می بایست بر روی پوست و نواحی مختلف بدن برای رسیدن به اثربخشی آن مورد استفاده قرار گیرد. مصرف روغن خراطین با روش های مختلفی صورت گیرد.

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با طریقه مصرف روغن خراطین صحبت کنیم، باید بدانیم که این روغن خواص بی شماری دارد و نحوه مصرف این روغن برای رسیدن به خواص این روغن می تواند متفاوت باشد. بنابراین، طریقه مصرف روغن خراطین برای کاربردهای مختلف به شرح زیر می باشد.

طریقه مصرف روغن خراطین برای بانوان

روغن خراطین می تواند برای بانوان و آقایان مورد استفاده قرار گیرد. طریقه مصرف روغن خراطین برای رسیدن به اثربخشی این روغن می تواند متفاوت باشد. بسیاری از افراد نیز روش های دیگری را برای مصرف روغن خراطین در نظر می گیرند. دو خاصیت بسیار مهم روغن خراطین، رفع چین و چروک های پوستی و همچنین، افزایش دهنده حجم باسن و سینه است.

رفع چین و چروک های پوستی بانوان

برای اینکه با مصرف روغن خراطین چین و چروک های پوستی خود را کاهش دهید، می بایست مطابق با مراحل زیر پیش بروید و از این روغن استفاده کنید.

 • ابتدا پوست خود را آب و صابون بشویید و به طور کامل آلودگی های باقی مانده بر روی پوست را تمیز کنید.
 • چند قطره از روغن خراطین را بر روی پوست بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا جذب پوست شود.
 • شما می توانید روزانه 1 الی 2 بار، از این روغن استفاده کنید و پس از گذشت سه ساعت پوست خود را بشویید.
 • می توانید به مدت 2 ماه این کار را به صورت منظم انجام دهید تا شاهد کاهش چین و چروک های پوستی خود باشید.

کمک به افزایش حجم سینه و باسن بانوان

برخی از بانوان علاقه مند هستند که حجم سینه و باسن خود را با روشی اصولی افزایش دهند. روغن خراطین با داشتن ترکیبات موثر، می تواند منجر به افزایش حجم سینه و باسن بانوان گردد. برای اینکه این روغن را برای افزایش حجم باسن و سینه استفاده کنید، می بایست مطابق با مراحل زیر پیش بروید.

 • ابتدا پوست ناحیه مورد نظر را کاملا با آب و صابون بشویید تا منافذ باز پوست بازتر شوند.
 • پس از اینکه پوست ناحیه مورد نظر را شستشو دادید، به مدت 10 دقیقه و به صورت محکم ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید تا حدی که پوست شما قرمز شود.
 • در این مرحله زمان این است که روغن خراطین را استفاده کنید. برای این کار، چند قطره از روغن خراطین را بر روی ناحیه مورد نظر بریزید و سپس، 5 الی 10 دقیقه ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید تا روغن جذب پوست شود.
 • این کار را می توانید روزی 2 بار انجام دهید تا به اثربخشی مطلوب برسید.
 • برای مشاهده حجم باسن و سینه مطلوب خود، می بایست حداقل به مدت 2 ماه از این روش به صورت منظم استفاده کنید.

طریقه مصرف روغن خراطین برای آقایان

نحوه مصرف روغن خراطین برای آقایان

بسیاری از آقایان نیز برای مشاهده فواید آن به خرید روغن خراطین روی می آورند، ولی با طریقه مصرف روغن خراطین آشنا نیستند. بسته به اینکه تمایل دارید به چه اثربخشی روغن خراطین برسید، نحوه مصرف این روغن نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه کاربردهای مصرف روغن خراطین را توضیح می دهیم.

افزایش حجم دستگاه جنسی

یکی از خواص روغن خراطین برای آقایان، افزایش حجم دستگاه جنسی است. بسیاری از آقایان به دلیل کوچک بودن دستگاه جنسی، با مشکلاتی مواجه می باشند و همین موضوع باعث کاهش کیفیت زندگی زناشویی می شود. ولی روغن خراطین می تواند با کمترین هزینه این مشکل را برطرف کند. برای افزایش حجم دستگاه جنسی، می توانید مطابق با مراحل زیر پیش بروید و از این روغن استفاده کنید.

 • برای افزایش حجم دستگاه تناسلی آقایان، ابتدا می بایست آن ناحیه را به طور کاملا با آب و صابون بشویید.
 • سپس ناحیه مورد نظر را با کمک دست ماساژ دهید تا رنگ پوست به قرمزی متمایل گردد.
 • سپس، چند قطره از این روغن را بر روی ناحیه مورد نظر ریخته و ماساژ دهید.
 • در نهایت، می توانید به مدت 10 دقیقه روغن را بر روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید.
 • برای رسیدن به نتیجه مطلوب، می توانید روزانه 2 بار از این روغن استفاده کنید. همچنین، معمولا به مدت 2 ماه زمان لازم است که اثربخشی نهایی این روغن را مشاهده کنید.

کمک به افزایش عضله سازی برای آقایان

امروزه مصرف مکمل های ورزشی بین اکثر افراد رواج پیدا کرده که اکثر آن ها هورمونی هستند. در این صورت ممکن است عوارضی داشته باشد که سلامتی کلی بدن را به خطر بی اندازد. روغن خراطین یک ماده طبیعی و بهترین جایگزین برای این مکمل ها و داروهای شیمیایی است که ورزشکان می توانند برای حجیم شدن توده های عضلاتشان از آن استفاده کنند. برای ورزشکاران بهترین موقع مصرف از این روغن، بعد از اتمام تمرینات می باشد، زیرا هنگام انجام ورزش گردش خون بیشتر شده که در این صورت تاثیر گذاری بیشتر می شود.

عضله سازی یکی از اهداف اصلی آقایان ورزشکار می باشد. روغن خراطین با افزایش حجم عضلات به صورت موضعی، می تواند در ایجاد تناسب اندام نقش مهمی داشته باشد. در ادامه روش مصرف روغن خراطین برای افزایش حجم عضلات را ذکر می کنیم.

 • قبل و یا بعد از فعالیت های ورزشی خود، چند قطره از روغن خراطین را بر روی ناحیه مورد نظر بریزید و ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید تا روغن جذب پوست شود.
 • برای مشاهده اثربخشی مطلوب، بهتر است که روزی 2 بار از این روغن استفاده کنید.
 • به این موضوع توجه داشته باشید که نباید همان روز و یا حداقل چند ساعت بعد از استفاده از این روغن، به حمام بروید.
 • بهتر است که حمام خود را قبل از مصرف روغن خراطین انجام دهید تا منافذ پوست نیز باز شوند و روغن جذب بیشتری داشته باشد.

طریقه مصرف روغن خراطین برای کاهش دردهای روماتیسمی و مفصلی

روغن خراطین در کنار اینکه باعث افزایش حجم نواحی مختلف بدن می شود، اثرات ضد درد نیز دارد. در صورتی که دارای دردهای روماتیسمی و مفصلی می باشید، می توانید از روغن خراطین برای کاهش این دردها استفاده کنید. طریقه مصرف روغن خراطین برای کاهش دردهای روماتیسمی و مفصلی ساده است.

برای کاهش دردهای مفصلی و روماتیسمی لازم است که ابتدا مقداری از روغن را بر روی ناحیه مورد نظر که دارای درد می باشد، بریزید. دقت داشته باشید که اگر ناحیه را تمیز کنید، روغن جذب بهتری خواهد داشت و اثربخشی ضد درد آن نیز بهتر خواهید بود. پس سعی کنید که ابتدا ناحیه مورد نظر را با آب و صابون بشویید.

سپس، چند قطره از روغن خراطین را بر روی پوست ناحیه مورد نظر ریخته و ماساژ دهید تا جذب پوست شود. می توانید روزی 2 الی 3 بار از این روغن برای کاهش درد استفاده کنید. بهتر است که ناحیه مورد نظر را نشویید تا اثربخشی روغن بیشتر شود. پس حداقل به مدت چندین ساعت بعد، به حمام نروید.

مصرف روغن خراطین برای افزایش حجم گونه ها و پر شدن صورت

 

طریقه مصرف روغن خراطین برای پر شدن صورت

یکی از مهم ترین فواید روغن خراطین این است که می تواند حجم ارگان های مختلف بدن را افزایش دهد. بسیاری  از افراد پس از اینکه وزن کم کرده اند، با لاغر شدن صورت مواجه شده اند. لاغری صورت می تواند در چهره افراد تاثیر گذار باشد و اعتماد به نفس آن ها را کاهش دهد. در این باره حتما مقاله https://bekrina.com/kharatin-oil را مطالعه کنید.

ذرات روغن خراطین وزن مولکولی پایینی داشته، کوچک مولکول و با زنجیره کوتاه است که به راحتی به پوست نفوذ می کند. پروتئین کرم خاکی دارای طیف گسترده ای از تأثیرات بر روی سیستم انعقادی و سیستم فیبرینولیتیک در بدن است.

طریقه مصرف روغن خراطین برای افزایش حجم گونه ها و صورت ساده است. شما می بایست در اولین قدم، صورت خود را کاملا تمیز کنید. سپس، به مدت چند دقیقه پوست صورت و نواحی مورد نظر خود را با دست ماساژ دهید تا جریان خون در پوست افزایش پیدا کند و منافذ پوستی نیز باز شوند. پس از اینکه پوست صورت و گونه ها به رنگ قرمز درآمد، می توانید مقداری روغن خراطین را بر روی گونه ها  و نواحی دیگر صورت بزنید.

حالا ماساژ دادن را شروع کنید. به آرامی روغن خراطین را در بخش های مختلف صورت پخش کنید و ماساژ دهید. این کار باعث جذب بیشتر روغن خراطین به پوست شده و جریان خون را نیز افزایش می دهد. همه این موضوعات باعث می شود که شما بعد از مدت زمانی، احساس کنید که گونه های شما برجسته تر و صورت شما پرتر شده اند.

البته برای اینکه شاهد افزایش حجم گونه ها و صورت خود باشید، می بایست حداقل به مدت 1 الی 2 ماه این روغن را به صورت روزانه بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار دهید.

بنابراین، نحوه مصرف روغن خراطین برای برجسته تر کردن گونه ها و افزایش حجم صورت، مطابق با روشی بود که توضیح داده شد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.2 / 5. تعداد آرا: 6

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *