تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

آیا می خواهید بفهمید بلندی موهایتان چه چیزی در مورد شخصیت شما می گوید؟ این مقاله را بخوانید تا بیشتر بدانید موهایتان درباره ویژگی های شخصیتی شما چه می‌گویند. با بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همراه باشید و یک تست شخصیت شناسی جدید تحت عنوان تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو!

بلندی مو و تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

شاید عجیب باشد. بلندی موهای ما هم با توجه به ویژگی های شخصیتی خاص ما است. هر کدام از ما به نوع آرایش خاصی علاقمند هستیم. امروز بر آن هستیم رابطه میان بلندی مو و شخصیت افراد را مورد بررسی قرار دهیم. آیا چیزی در مورد شخصیت ما می گوید؟ مو در واقع قاب صورت است و یکی از چیزهایی است که افراد در چند میلی ثانیه اول ملاقات با شما، متوجه آن می شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین تست شخصیت شناسی: کدام درب به خوشبختی باز می‌شود: انتخاب درب،شخصیت شما را آشکار می‌کند!

ما از شما دعوت می کنیم تا سرنخ های غیرکلامی شخصیتی که بلندی موها در مورد نوع شخصیت شما ارائه می دهد را در نظر بگیرید. چه کسی می داند؟ حتی ممکن است در زمینه کوتاه کردن یا رشد موهای خود فکر کنید!

از آنجایی که این موضوع به تنهایی یک موضوع کاملاً پیچیده است، ما فقط به بررسی بلندی موهای زنانه خواهیم پرداخت. در مطلبی جداگانه به بررسی مدل های موی مردانه هم خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: تست تصویری روابط عاشقانه:انتخاب شما، بخشی از روابط عاشقانه شما را فاش می کند!

سبک های بسیار کوتاه

تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

بیشتر بخوانید: تست: اگر تصاویر مخفی را در عکس ها پیدا کنید، قدرت چشم تان عالی است!

زنانی که موهای بسیار کوتاهی دارند اغلب به عنوان افرادی با اعتماد به نفس و باهوش در نظر گرفته می شوند. همین اعتماد به نفس، آنها را خوشایند، اجتماعی و گاهی اوقات حتی عاشق پیشه نشان می دهد.

ظاهر تمیز و تازه به ناظران اجازه می دهد، دید واضحی از چهره این افراد داشته باشند. موهای کوتاه نشان دهنده صراحت و صداقت و مقدار مشخصی از نظم و انضباط است که گهگاه با حملات تکانشی قطع می شود.

زنان با موهای کوتاه اغلب به عنوان متفکران مستقل و علاقه مند در نظر گرفته می شوند. بسیاری از آنها زندگی فعالی دارند و استفاده از سبک کوتاه بعد از ورزش یا تمرین در باشگاه بسیار ساده تر و سریعتر از موهای بلندتر است.

کوتاه پوشیدن موهایتان پیامی را ارسال می کند: خوشحال هستید که معنای زن بودن را با شرایط خودتان تعریف می کنید و قادر به تفکر تحلیلی هستید.خیلی نگران انطباق با هنجارهای اجتماعی نیستید. حس ماجراجویی شما منبع اصلی شادی شماست. به ندرت دلیلی برای بی حوصلگی پیدا می کنید. شما از تغییر استقبال می کنید و با زندگی روبرو می شوید.

بیشتر بخوانید:تست تصویری عشق: این تست، نحوه عاشق شدن شما را فاش می کند!

موهای بالای شانه در تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

 

بیشتر بخوانید: انتخاب بهترین رنگ مو براساس رنگ پوست + عکس

برش باب و موارد مشابه نشان دهنده توانایی شما در یافتن تعادل است. همچنین به روشی مستقیم در روابط اجتماعی و تجاری شما اشاره می کند. شما معمولاً سازماندهی شده اید و کاملاً از خودتان مطمئن هستید.

کارهای زیادی در زندگی این افراد وجود دارد که بدون نگرانی زیاد در مورد موهای خود انجام می دهند. با این حال این را با نیاز خود به داشتن ظاهری دلپذیر همیشه متعادل می کنند.

این فقدان عقده به این معنی است که اگرچه شما به عنوان دارنده این سبک از مو، به انطباق و متعارف تمایل دارید، اما چندان مشتاق روال های سفت و سخت نیستید. شما تمایل زیادی به تجربه چیزهای جدید دارید، اما بعید است که ریسک های شدید را انجام دهید.

از آنجا که شما گاهی اوقات بدون فکر عمل می کنید، ممکن است مردم شما را کمتر جدی بگیرند.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی با درخت:با انتخاب یکی از این درخت ها، خود را بهتر بشناسید!!

طول شانه

تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

این سبک مو به شما ظرافت و پیچیدگی خاصی می دهد، هر دو ویژگی که برای شما ارزش قائل هستید. و مانند یک عطر خاص، می تواند کمی رمز و راز به زندگی شما اضافه کند. زنانی که موهایشان را تا شانه می گذارند، عموماً همه کاره هستند. این جنبه از شخصیت آن‌ها در روش‌های مختلفی که می‌توانند موهایشان را بسته به خلق و خویشان و موقعیت‌ها حالت دهند، منعکس می‌شود. با موهای بلند تا شانه، هر چیزی از بلند کردن موهایتان برای ظرافت در این عصر تا دم اسبی برای کارهای عملی DIY در خانه امکان پذیر است.

مدل موی شما به نوعی جذاب است. شما به راحتی دوستان جدیدی پیدا می کنید، عمدتاً به این دلیل که دوست دارید با دیگران در سطح آنها صحبت کنید و درگیر شوید. به عنوان یک انسان اجتماعی، زیاد می خندید. فلسفه اصلی شما این است که قرار است از زندگی لذت ببرید. شما در فکر حفظ دوستان خوب هستید، زیرا زندگی را با دوستان واقعی خود دارای معنا می بینید. علیرغم اینکه اهل تفریح ​​هستید، ذاتاً خونگرم و دلسوز هستید. توانایی شما در گوش دادن شما را به یک رازدار عالی تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید: محک زدن دقت و توجه: به سوالات پاسخ دهید و ببینید چقدر باهوشید

موی بلند در تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

صبوری فضیلت اصلی شماست. اگر همیشه موهای بلندی داشته‌اید و موهای کوتاه‌تری نداشته‌اید. بیشتر از همسالان خود با موهای کوتاه‌تر رویاپردازی کرده و متفکر هستید. علیرغم رویاهایتان، تمایل دارید از ارزش‌های مرسوم‌تر و سنتی‌تر حمایت کنید.

شما یک کرم کتاب هستید و چیزی جز خواندن در یک صندلی راحتی با یک فنجان چای در کنارتان دوست ندارید. شما تمایل دارید تا حدودی درونگرا باشید، اما این بدان معنا نیست که اعتماد به نفس ندارید. ذات محتاط تر به شما این فضا را می دهد که عمیقاً و جدی در مورد آنچه در زندگی مهم است، فکر کنید.

در روابط، شما دقیقاً نوع شریکی را که می خواهید می شناسید. و اغلب در مورد “حفظ استانداردها” می توانید کاملاً پایبند باشید. برخی از افراد ممکن است در مورد تمیز و مرتب نگه داشتن خانه، شما را فردی دمدمی مزاج بدانند. صبر با خود استقامت می آورد. شما اراده ای کاملاً قاطع دارید که به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید، که اغلب باعث حسادت موهای کوتاهتر نسبت به شما می شود.

بیشتر بخوانید: اولین شیئی که در عکس می بینید؛ شخصیت شما را مشخص می کند!

رنگ و فرها

این که آیا موهای شما صاف، موج دار یا مجعد است، در مورد شخصیت شما فرضیاتی ایجاد می کنند. به طور کلی، به نظر می رسد که هر چه موهای شما فرتر باشد، دوست داشتنی تر هستید، اگرچه هیچ داده ای برای اثبات این موضوع وجود ندارد.

استفاده از رنگ مو می تواند نشان دهنده درجه خاصی از ماجراجویی باشد. هر چه انحراف شما از رنگ طبیعی موهایتان رادیکال تر باشد، در نظر دیگران با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر می شوید. این پیام را می فرستد که می دانید چه چیزی را دوست دارید و با تصویر خود راحت هستید.

بیشتر بخوانید: شخصیت شناسی از طریق مشت: این تست بخشی از شخصیت شما را آشکار می‌کند!

بهترین دارایی زیبایی

جدای از شخصیت واقعی شما، موهای تمیز و سالم، بدون توجه به طول آن، بهترین دارایی زیبایی شما هستند. تا حدودی، رژیم مراقبت از موهای شما به طول موهای شما بستگی دارد. موهای کوتاه‌تر اغلب می‌توانند در برابر شستشوی مکرر مقاومت کنند. همچنین در صورت استفاده از ژل حالت دهنده، احتمالاً به مقدار شگفت انگیزی از نرم کننده نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: !تست شخصیت کوتاه: انتخاب شما می تواند چیزهای زیادی را در مورد شما فاش کند

تغییر طول موها

اگر در مقاطع مختلف زندگی خود دارای طول های مختلف مو بوده اید. ممکن است دوست داشته باشید به این فکر کنید که چرا تصمیم به تغییر گرفتید، به خصوص اگر این تصمیم (مثلاً از خیلی بلند به خیلی کوتاه) شدید بود.

شاید برعکس عمل کردی شاید شما برای سال‌ها موهای کوتاهی داشتید. و ناگهان تصمیم گرفتید آن‌ها را بلند کنید، اما پس از چندین سال تلاش برای رشد موهایتان، دوباره به موهای کوتاه قبلی خود بازگشتید.

ما می دانیم که شخصیت یک موضوع پیچیده است. به طور غریزی، وقتی در جامعه این آزادی را داریم که موهای خود را به هر شکلی که دوست داریم درآوریم، تمایل داریم به نوعی برگردیم که مناسب و کلیشه ای شخصیت های اصلی ما است.

بیشتر بخوانید: چه چیزی شما را در یک رابطه ناراحت و یا تحریک می کند!

انتخاب و تغییر در تست شخصیت شناسی براساس بلندی مو

همانطور که لباس‌ها و کفش‌ها و حتی عینک‌هایمان را متناسب با شخصیت خودمان انتخاب می‌کنیم. می‌توانیم جنبه‌های طبیعی خود را در زمان‌های مختلف زندگی‌مان برجسته کنیم.

برخی از افراد بسته به شغل یا فعالیت اصلی لذت، طول موهای خود را صرفاً به دلایل شغلی انتخاب می کنند. و این به نوبه خود ممکن است منعکس کننده شخصیت آنها باشد. برخی از ما خودمان را مایل به پذیرش نشان می‌دهیم. لذا اغلب طول موهای خود را متناسب با ترجیحات شخصی یک شریک جدید تطبیق می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: تست خودشناسی با کمک تصاویر: اولین چیزی که در تصویر می بینید چیست؟

اهمیت مو برای زنان

برای یک زن مراقبت از مو همواره یکی از مسایل عمده زیبایی و سلامت به شمار می رفته است. بی جهت نیست که گفته اند : «مو زینت رو» می باشد. زیرا همان گونه که «آپولیوس» نویسنده کارتاژ قدیم در 1900 سال قبل نوشته است : « زیباترین زنان بدون مو، ظاهری وحشتناک پیدا می کنند. حتی «ونوس» الهه عشق و زیبایی اگر سرش دارای مو نبود هیچ نشانی از زیبایی نداشت! »

این نویسنده کارتاژی همچنین می گفت :

«اگر موی یک زن زیبا را از او بگیرند و در عوض همه چیز به او بدهند باز هم راضی و خشنود نیست.»

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *