با ثبت 2 رویداد تروریستی طی 24 ساعت گذشته یکی از مدیران امنیت ملی نیز در پایتخت از یک حادثه تروریستی جان سالم به در برده است.

امرالله صالح، معاون اول ریاست جمهوری امروز پنج شنبه (6 قوس) در صفحه فیسبوک خود نوشته است که تحقیق در مورد چگونگی تعقیب مدیر امنیت ملی ساعت هفت شام روز گذشته مسله اساسی خواهد بود.

انفجار ماین در نزدیک سیلوی مرکز در ناحیه پنجم، مجروحیت در واصل آباد، سرقت یک خانه در پغمان، سرقت یک خانه در بگرامی و سرقت یک موتر در حوزه 5 از حوادث تروریستی و جرمی 24 ساعت گذشته بوده است.

آقای صالح افزوده که “پولیس شجاع حوزه پنجم توانسته تا یک باند چند شاخه ای را که در سرقت موتر ها و چپاول گری دست دارند تثبیت نماید. شجره و ساختار این باند اکنون با جزییات در نزد ماست و انشالله تا یک هفته دیگر تحول بزرگ در حوزه پنجم رخ خواهد داد. حوزه پنجم از حوزه های بی ثبات بود که اکنون خیلی بهبود یافته است.”

از سویی امرالله صالح نوشته است که از 450 بلند منزل غیرقانونی کار ساختمان 300 باب تنها با رسیدن مکتوب ریاست تحقیقات جنایی و شاروالی کابل توقف یافته است. در ارتباط به ۱۵۰ دیگر آن کار جریان دارد.

پس از حدود یک ماه از آغاز روند ثبت موترهای بدون اسناد گمرکی و ترافیکی، معاون اول ریاست جمهوری کشور می‌گوید که وزارت مالیه در ثبت موترهای بدون اسناد کارشکنی می‌کند.

آقای صالح در گزارش شش و نیم امروز افزود که وزارت مالیه در ثبت موترهای بی پلیت قصدا و عمدا کار شکنی می نماید.

او همچنین نوشته است که “بازهم از بخش های معین و مشخص وزارت مالیه می‌خواهیم دست ازکار شکنی و کند کار کشیده و به مردم خدمت نمایند. در غیر آن مجبور خواهیم شد که شماری زیادی را به لوی سارنوالی معرفی نماییم.”

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *