مسوولان در وزارت امور داخله کشور می‌گویند که در نتیجه انفجار در داخل مسجد وزیر محمد اکبرخان شهر کابل، یک نمازگزار کشته شده و سه تن دیگر زخمی شده‌اند.

طارق آرین، سخنگوی وزارت امور داخله می‌گوید: « شام امروز(سه‌شنبه،۱۳ جوزا) مواد انفجاری که از سوی تروریستان در محوطه‌ی مسجد وزیر محمد اکبر خان تعبیه شده بود، انفجار نموده که از اثر آن یک نمازگزار شهید و سه تن دیگر مجروح گردیدند.»

این درحالی است که اخیرا انفجارها در شهر کابل افزایش یافته است. تقریبا همه روزه یک انفجار در شهر کابل رخ می‌دهد و شماری کشته و زخمی برجای می‌گذارد. در آخرین مورد، دو روز پیش یک حلقه ماین کنار جاده‌ای در مربوطات ناحیه یازدهم شهر کابل انفجار کرده که در نتیجه آن سه تن زخمی شدند.

پیش تر از این نیز موتر حامل کارمندان تلویزیون خصوصی «خورشید» آماج انفجار ماین کنار جاده‌ای در شهر کابل قرار گرفت که در آن دو کارمند این رسانه کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.

از سویی هم، وزارت داخله روز گذشته گفته بود که در پیوند به انفجارهای اخیر شهر کابل ۱۷ تن را باز داشت کرده و تلاش‌ها برای بازداشت افراد دیگر که در این انفجارها دست دارند، ادامه دارد. این وزارت افزوده بود، ۱۰ حلقه ماین که قرار بود انفجار داده‌شود، توسط نیروهای امنیتی کشف و خنثا گردیده‌است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *