تست عمیق ترین ترس شما

تست شخصیت امروز کمی متفاوت تر از تست های قبلی است زیرا این تست عمیق ترین ترس شما را بر اساس آنچه در ابتدا می بینید آشکار می کند.

توهمات نوری تصاویر حیرت انگیزی هستند که مغز ما را فریب می دهند. کارشناسان اغلب از آن ها به عنوان آزمون های بینایی و دقت استفاده می کنند. اما برخی از این تصاویر برای روانشناسان ارزش زیادی دارند. زیرا آن ها توسط این تصاویر می توانند آگهی های زیادی از مراجعین خود بدست آورند.

به هر حال، توهمات نوری تست های شخصیتی بحث امروز ما هستند. بیایید بدانیم آن ها چگونه کار می کنند.

بیشتر بخوانید: فقط ۱ درصد افراد می توانند ببر پنهان شده در این تصویر را پیدا کنند، شما چطور؟

آنچه ابتدا در تصویر می بینید، چیزهای زیادی را در مورد عمیق ترین ترس های شما آشکار می کند. این تصویر به طور خودکار ضمیر ناخودآگاه شما را تحریک می کند تا چهره های موجود در تصویر را با ترس های درون تان پیوند دهد.

تست عمیق ترین ترس شما؛ با دقت به تصویر نگاه کنید

تست ترس

اول چی دیدید؟ یک دختر کوچک، یک پروانه یا یک توت فرنگی؟

اگر اول یک دختر بچه را دیدید:

اگر ابتدا یک دختر بچه ای را دیدید که زیر درخت نشسته است، یعنی منش ترس شما احساسات سرکوب شده از دوران کودکی شماست. رابطه کودک با مادر مهم است. زیرا بسیاری از رشد عاطفی مبتنی بر این رابطه می باشد. ممکن است انواع مختلفی از رویدادها رخ دهد که می تواند بر ذهن کودک تاثیر بگذارد.

کارشناسان می گویند نتایج دریافت محبت کم؛ تاثیرعمیقی بر ناخودآگاه، تصمیم گیری یا مسئولیت پذیری شما گذاشته است.

خواندنی: آزمون ذهن؛ آیا می توانید تک تیراندازان نیروی ویژه را پیدا کنید؟

تست عمیق ترین ترس شما؛ اگر ابتدا یک پروانه دیدید:

اگر ابتدا پروانه را دیدید، به این معناست که بزرگ ترین ترس شما مرگ یا از دست دادن فرصت های زندگی است.

به گفته کارشناسان، پروانه به طور سنتی با معنای مثبت همراه است. اما همان‌طور که می دانیم هر چیزی دو طرف دارد. اگر یکی مثبت باشد، دیگری سمت تاریک یا منفی است.

«هنگامی که پروانه ها در خواب شما ظاهر می شوند، نشان دهنده تغییر و آغاز هستند.»

اگر ابتدا یک توت فرنگی دیدید:

توت فرنگی نشان دهنده یک قلب هست و برای مدت طولانی نماد عشق بود. اما  کارشناسان می گویند اگر اول توت فرنگی را دیدید، عمیق ترین ترس شما ناشی از عشق است. این عشق می تواند، به شخصی، شیء، یا هر چیز مادی یا معنوی باشد.

برای شما: گربه و گوزن؛ کدام یک از این حیوانات را اول دیدید؟

همچنین، طبق افسانه های روم باستان، الهه عشق و زیبایی پس از مرگ آدونیس نتوانست گریه خود را متوقف کند. وقتی اشک می ریخت یا اشک از صورتش روی زمین می ریخت، تبدیل به توت فرنگی می شد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *