عبدالله عبدالله، رییس اجرایی حکومت و یکی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری می‌گوید که به زودی معاون سوم ریاست اجرایی را در تکت انتخاباتی‌اش معرفی می‌کند.

عبدالله امروز یک‌شنبه(3سنبله) در یک همایش انتخاباتی زنان در حمایت از تیم ثبات و هم‌گرایی‎ گفت، به زودی معاون سوم ریاست اجرایی تکت انتخاباتی‌اش را معرفی می‌کند. او در مورد این‌که چه کسی معاون سوم ریاست اجرایی او خواهد بود، چیزی نگفت.

Dr.-abdullah

او در ادامه با اشاره به مسئل زنان خاطرنشان کرد: “مسایل زنان در کشور ما در 18 سال گذشته شاهد تحولات مثبت و منفی بوده و از نام زن استفاده ابزاری شده است”.

عبدالله خطاب به زنان گفت: “شما که این‌جا آمدید، نشان می‌دهد که با سهم‌گیری در کمپاین‌های انتخاباتی، سرنوشت و آینده خودتان را به دست خودتان رقم می‌زنید.”

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: “نتایج انتخابات پارلمانی مورد قبول مردم افغانستان نبود و امروز هم تشویش‌هایی برای انتخابات پیش رو وجود دارد.”

او به زنان وعده داد که اگر به قدرت برسد، در نهادهای مربوط به زنان تغییرات ساختاری به وجود خواهد آورد و همچنان حضور زنان را در سطح رهبری افزایش خواهد داد.

این گردهمایی عبدالله عبدالله همچنان با کنایه به رییس جمهور‌و تیم دولت‌ساز همراه بود، اما او در مورد این‌که در ۵۰ درصد حکومت سهم داشته، خاطرنشان کرد: “برای پاسخ به آن موقع مساعد شدنی است”.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح  کرد: “شورای انسجام جمعیت اسلامی افغانستان از تیم ثبات و همگرایی حمایت کردند و گفتند، کسانی که در هوتل کانتیننتال از تیم دیگر حمایت کردند، از ما نمایندگی نمی‌کنند.”

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *