درخواست از شورای امنیت سازمان ملل؛ گروه‌های تروریستی و کشورهای حامی آنها تحریم شوند |
درخواست از شورای امنیت سازمان ملل؛ گروه‌های تروریستی و کشورهای حامی آنها تحریم شوند

درخواست از شورای امنیت سازمان ملل؛ گروه‌های تروریستی و کشورهای حامی آنها تحریم شوند

خبرنگار خبرنامه

محمد رضا جعفری
خبرنگار خبرنامه

۷ / عقرب ۱۳۹۶ | ۰ دیدگاه
Image Title

مقامات وزارت دفاع افغانستان از کمیته تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل خواسته‌اند که گروه‌های تروریستی فعال در افغانستان و کشورهای حامی آنها را در فهرست تحریم‌های خود قرار دهد.

طارق شاه بهرامی سرپرست وزارت دفاع افغانستان صبح امروز در دیدار با “خیرات عمر‌وف” رییس کمیته تحریم‌های شورای امنیت که به کابل سفر کرده، این خواست افغانستان را مطرح کرده است.

آقای بهرامی از رییس این کمیته خواسته که گروه‌های تروریستی که در افغانستان دست به حملات تروریستی می‌زنند را به همراه کشورهای حمایت کننده‌شان، تحریم کند.

آقای عمروف، رییس کمیته تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل نیز، تروریزم بین‌المللی را دشمن تمام کشورها دانسته و از اقدامات افغانستان برای مبارزه علیه گروه‌های دهشت افگن تقدیر کرده است.

سرپرست وزارت دفاع افغانستان شرایط امنیتی در کشورش را نسبت به سال‌های گذشته بهتر می‌داند

سرپرست وزارت دفاع افغانستان شرایط امنیتی در کشورش را نسبت به سال‌های گذشته بهتر می‌داند

او از روند صلح افغانستان حمایت کرده و گفته است که در جلسات شورای امنیت سازمان ملل نیز، برای کشانیدن مخالفین دولت افغانستان به مذاکرات صلح متعهد است.

سرپرست وزارت دفاع افغانستان در این دیدار شرایط امنیتی در کشورش را نسبت به سال‌های گذشته بهتر دانسته و گفته است که نیروهای امنیتی این کشور توانسته‌اند ” ضربات شدید را به گروه‌های تروریستی و به ویژه گروه داعش” وارد سازند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
افغانستان امنیت افغانستان تحریم علیه گروه های تروریستی سازمان ملل متحد طالبان گروه های تروریستی نیروهای امنیتی افغانستان وزارت دفاع

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید