رییس جمهور غنی از طریق ویدیو کنفرانس چگونگی آمادگی های قول اردوها را برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری، مورد بررسی داد. وی از این قول اردوها خواست که از تمامی امکانات برای تامین امنیت بهتر انتخابات استفاده کنند.

ارگ ریاست جمهوری امروز پنجشنبه(14سنبله) در یک خبرنامه گفته است که محمد اشرف غنی شام روز گذشته از طریق ویدیو کنفرانس با قول اردوها، از فداکاری‌ها و قهرمانی‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور قدردانی کرده، گفته است که ملت افغانستان بر این نیروها باور کامل دارد.

arg 1

او همچنان آمادگی قول اردوها را برای تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری را ستود و افزوده است: “همان‌گونه‌ که در تامین امنیت انتخابات پارلمانی سال گذشته موفق بودید، باور کامل دارم که در تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری نیز موفق خواهید بود”.

 غنی تاکید کرده است که انتخابات ریاست جمهوری برای افغانستان سرنوشت ساز است و از همین‌رو مردم افغانستان باید اطمینان کامل داشته باشند که در فضای امن به پای صندوق های رای می‌روند.

قرار است انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ 6 میزان بر گزار شود. رییس جمهور غنی در حالی بر تامین امنیت انتخابات تاکید کرده که انتخابات ریاست جمهوری تحت تاثیر گفتگوهای صلح قرار گرفته و تاکنون تعدادی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری به صورت رسمی کارزارهای انتخاباتی شان را آغاز نکرده اند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *