گروه از افراد مظنون وابسته به پاکستان، روز گذشته وبسایت رسمی گارد ملی امنیتی (NSG) هند را هک کرده اند. این گروه با نشر پیام زننده و توهین آمیز ضد هندی، نخست وزیر هند را دشنام داده است.

هکرها، در صفحه اصلی این وب‌سایت، هم‌چنان یک تصویری از نیروهای امنیتی هند را که در حال لت و کوب غیر نظامیان می‌باشد، همراه با شعار “کشمیر را آزاد کنید” را نیز نشر کرده اند.

مقامات هندی گفته اند که آن‌ها قبلا در اوایل روز یک‌شنبه، متوجه تلاش‌های هکرها برای خارج کردن یان وبسایت از کنترول آنها شده بودند و نیروهای مبارزه با تروریزم در اداره‌ی مرکزی فرماندهی کابل این کشور، به زودی کنترول این وبسایت را  (www.nsg.gov.in) در اختیار گرفته و وبسایت را مسدود کردند.

صفحه‌ی اصلی این
صفحه‌ی اصلی این وبسایت پس از هک‌شدن

هکرها پس از گرفتن کنترول این وبسایت، آن‌را به نام “alone injector” معرفی کرده اند.

به گفته منابع رسمی هند، تلاش برای هک این وب‌سایت ممکن از سوی هکرهای پاکستانی انجام شده باشد، اما تأکید کرده اند که در تلاش اند تا مشخص کنند که هکرها از کجا دست به این اقدام زده اند.

این وب‌سایت متعلق به کماندوهای “black cat” کشور هند می‌باشد که از سوی اداره‌ی مرکزی NSG نگهداری می‌شود که اطلاعات عمومی در باره‌ی این نیرو، منشاء و عملیات‌های این نیروها به بیرون می‌دهد. مقامات این کشور گفته اند که  این موضوع به اطلاع مرکز معلوماتی ملی (NIC) رسانیده شده و “کار برگرداندن” آن به حالت عادی جریان دارد.

هک این وب‌سایت ممکن از سوی هکرهای پاکستانی انجام شده باشد

این نیروی کماندوی هند، در سال 1984 به عنوان واحد احتمالی فدرال، برای انجام مبارزه با تروریسم و ​​عملیات ضد دزدی دریایی ایجاد شده است.