درخواست کار سال ۱۹۷۳ استیو جابز به حراج گذاشته شد! |
درخواست کار سال ۱۹۷۳ استیو جابز به حراج گذاشته شد!

درخواست کار سال ۱۹۷۳ استیو جابز به حراج گذاشته شد!

۲ / اسد ۱۴۰۰ | ۰ دیدگاه

این، واقعیت مسلم این دنیاست که غالب آدم‌های موفق و متفاوت، کسانی که گام‌هایی عظیم خواه برای خود و خواه برای علم و بشریت داشته اند، از یک نقطه صفر یا هیچ کارشان را شروع کرده‌اند. آنها با عملکرد خود، شکست را نه در زمین خوردن که در بلند نشدن دوباره و تلاش نکردن دوباره توصیف کرده‌اند. استیو جابز یکی از تاثیرگذارترین انسان ‌های چند دهه اخیر بوده است.

درخواست کار دست نویس بنیانگذار اپل، استیو جابز، که در سال ۱۹۷۳ ارسال کرده بود بار دیگر به حراج گذاشته شد. اما این بار می‌توانید پیشنهاد خرید سند اصلی یا نسخه NFT را بدهید.

درخواست کار دست نویس بنیانگذار اپل، استیو جابز، که در سال 1973 ارسال کرده بود بار دیگر به حراج گذاشته شد.

درخواست کار دست نویس بنیانگذار اپل، استیو جابز، که در سال ۱۹۷۳ ارسال کرده بود بار دیگر به حراج گذاشته شد.

این درخواست کار یک صفحه ای توسط جابز پس از انصراف از کالج رید و سه سال قبل از تأسیس اپل ایجاد شده است. درخواست کار استیو جابز موقعیت شغلی یا شرکت را ذکر نمی‌کند اما می‌گوید که او علاقه مند به سمت تکنسین الکترونیک یا طراحی است. مهارت‌های او شامل تجربه کار با کامپیوتر و ماشین حساب بود. جابز در سال ۱۹۷۶ همراه با استیو وازنیک بنیانگذار اپل شد.

وب سایت حراجی می‌گوید نسخه اصلی و یک نسخه دیجیتالی را برای فروش دارد و می‌خواهد ببیند که کدام یک ارزش بیشتری دارد. از صبح پنجشنبه، نسخه فیزیکی دارای یک پیشنهاد به ارزش ۱۰۰۰ دالر است در حالی که NFT دارای بالاترین پیشنهاد به ارزش ۵۴۵٫۹۳ دلار بود ه است. این در خواست کار آخرین بار در ماه مارچ به مبلغ با بیش از ۲۲۲،۰۰۰ دالر به فروش رسید.

این کاغذ دست نویس از سال ۲۰۱۷ تاکنون سه بار به حراج گذاشته شده است،  و ارزش آن در این مدت ۱۲۰۰ درصد افزایش یافته است، روندی که نشان می دهد جذابیت این کالا نزد مردم چقدر بالاست.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید