محدودیت بر تابوت فروشان؛ نمایش تابوت در مقابل مغازه های تابوت فروشی ممنوع شد |
محدودیت بر تابوت فروشان؛ نمایش تابوت در مقابل مغازه های تابوت فروشی ممنوع شد

محدودیت بر تابوت فروشان؛ نمایش تابوت در مقابل مغازه های تابوت فروشی ممنوع شد

۲۹ / عقرب ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه

امرالله صالح معاون اول ریاست می گوید برای حفظ آرامش روان مردم تابوت فروشی ها اجازه نمایش تابوت، نصب لوحه های با عکس تابوت و قبر را ندارند.

امرالله صالح امروز پنج‌شنبه (۲۹عقرب) گفته است که در جلسه شش و نیم صبح امروز فیصله شده که تابوت فروشی ها اجازه نمایش تابوت را در روبروی دکان های خویش ندارند و نیز به آنها اجازه نصب لوحه های با عکس تابوت و قبر داده نمی شود.

صالح تاکید کرده که پس از این مغازه های تابوت فروشی تنها در لوحه هایشان باید «خدمات تدفین» بنویسند.

او هشدار داده که تا چهل و هشت ساعت دیگر این مشکل در تمام شهر کابل رفع شود.

به گفته او نمایش تابوت خالی در جاده ها و نصب لوحه های «عجیب و غریب» با عکس قبر و مواد تدفین روان مردم را می فشارد و باید پایان یابد.

پیشرفت ها در تحقیقات حمله بر دانشگاه کابل و جرایم جنایی

امرالله صالح در ادامه نگاشته است که از  اعترافات حزب الله و رحمت الله اعضای جدید بازداشت شده حمله بالای دانشگاه کابل سه باب خانه که از دید استخباراتی به آن خانه های محفوظ گفته می شود و مربوط این باند بود تثیبت شده است.

معاون اول ریاست جمهوری تصریح کرده که ساکنین این منازل مسکونی «کوچیده» اند اما بر اساس بررسی های امنیت ملی از تهکوی آن ثبوت از «جنایات» این  افراد بدست آمده است.

صالح خاطرنشان کرده که با مسوولین رهنمای معاملات که در عقد قرارداد کرایه منازل هدایات ریاست عمومی امنیت ملی را نادیده گرفته مطابق قانون برخورد می شود و این مسوولین با وصف تاکید و داشتن خطوط رهنمایی در تثبیت هویت کرایه گیرنده به عنوان شرکای جرم مورد بازرسی و تحقیق قرار می گیرند.

امرالله صالح در خصوص جرایم جنایی گفته است که از روز گذشته تاکنون هشت نفر مجرم بازداشت شده و نیز ادعای یکی از شفاخانه ها مبنی بر اینکه گویا جنراتور شان را دزدان با کرن و وسایل جرثقیل دزدیده اند بررسی شده و این نشان می دهد که: «در کفش خود مسوولین ریگ است» و سه نفر شان بازداشت شده است.

به گفته او کابل در ۲۴ ساعت گواه سه رویداد جنایی بوده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید