حمله بالای زندان ننگرهار؛ کشته شدن سه مهاجم و ادامه عملیات پاکسازی |
حمله بالای زندان ننگرهار؛ کشته شدن سه مهاجم و ادامه عملیات پاکسازی

حمله بالای زندان ننگرهار؛ کشته شدن سه مهاجم و ادامه عملیات پاکسازی

۱۳ / اسد ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

پس از نزدیک به ۱۲ ساعت مقام های محلی ننگرهار تایید کرده اند که در حمله مهاجمان مسلح بالای زندان ننگرهار تاکنون ۳ مهاجم کشته و عملیات برای از پا در آوردن بقیه آنان ادامه دارد.

عطا الله‌خوگیانی سخنگوی والی ننگرهار امروز دوشنبه (۱۳اسد) گفته است که تا کنون سه مهاجم مسلح کشته شده و نیروهای افغان در تلاش از پادرآوردن متباقی مهاجمان اند.

خوگیانی در مورد شمار مهاجمان حمله کننده بالای زندان ننگرهار چیزی نگفته است اما تاکید کرده که نیروهای امنیتی پاسگاه امنیتی زندان را در کنترول گرفته اند.

این در حالی است که حمله مهاجمان مسلح بالای زندان ولایت ننگرهار حوالی ۶:۴۰ دقیقه روز گذشته پس از انفجار یک موتربمب آغاز شد و به گفته خوگیانی این عملیات به دلیل آسیب نرسیدن به غیرنظامیان به کندی پیش می رود.

سخنگوی والی ننگرهار خاطرنشان کرده که در نتیجه این رویداد تا کنون ۵ جسد و ۴۲ زخمی که همه غیرنظامیان اند به شفاخانه حوزوی این ولایت منتقل شده اند.

براساس گزارش ها پس از این حمله شماری زندانیان در زندان ننگرهار دست به فرار زده‌اند اما سخنگوی والی ننگرهار تاکید کرده که تاکنون حدود صد زندانی فراری دوباره بازداشت شده اند.

بر اساس گزارش ها نزدیک به یک هزار و ۵۰۰ نفر در زندان ننگرهار زندانی بوده‌اند.

گروه طالبان مسوولیت این رویداد را رد کرده است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید