ثبت ۵۴۶ مورد تازه؛ در ۲۴ ساعت ۳۳۰ فرد مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است |
ثبت ۵۴۶ مورد تازه؛ در ۲۴ ساعت ۳۳۰ فرد مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است

ثبت ۵۴۶ مورد تازه؛ در ۲۴ ساعت ۳۳۰ فرد مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است

۳۱ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

 وزارت صحت اعلام کرده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴۶ مورد تازه ویروس کرونا در کشور ثبت و ۳۳۰ فرد مبتلا به این ویروس نیز بهبود یافته اند.

وزارت صحت عامه امروز شنبه (۳۱جوزا) گفته است که ۵۴۶ مورد تازه شامل ۱۷۳ مورد در کابل، ۱۳۲ مورد در هرات، ۶۸ مورد در خوست، ۳۱ مورد در پکتیکا، ۲۶ مورد در تخار، ۱۹ مورد در دایکندی، ۱۸ مورد در کنر و ۱۶ مورد در فراه، در پکتیا، نورستان و قندز هر یک ۹ مورد می شود.

این وزارت افزوده که ۸ مورد در لوگر، در پنجشیر و بلخ هر یک ۶ مورد، ۵ مورد در سمنگان، در قندهار و هلمند هر یک ۴ مورد و ۳ مورد در ننگرهار نیز شامل این مواردی اند که در ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است.

وزارت صحت تاکید کرده که با ثبت این موارد، شمار مجموعی مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان، به ۲۸ هزار ۴۲۴ مورد رسیده است.

وزارت صحت خاطرنشان کرده که همچنان در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ فرد مبتلا به ویروس کرونا جان باخته‌ و با این حساب، شمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا به ۵۶۹ نفر رسیده است.

افزایش بهبود یافتگان ویروس کرونا

بر اساس آمار ارایه شده از سوی وزارت صحت از هفته گذشته تا کنون شمار بهبود یافتگان ویروس کرونا در افغانستان افزایش یافته است و در ۲۴ ساعت گذشته نیز۳۳۰ فرد مبتلا به ویروس کرونا بهبود یافته‌ که با ثبت آن شمار بهبودیافتگان، به ۸ هزار ۲۹۲ تن رسیده است.

روز گذشته نیز سرپرست وزارت صحت در سفرش به ولایت هرات در نشست خبری از افزایش شمار بهبود یافتگان ویروس کرونا خبر داده گفت که از مجموع مبتلایان وضعیت صحی حدود هشت هزار بیمار کرونا در کشور رو به بهبود است.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید