زنجیره انفجارهای پایتخت؛ چهار غیرنظامی در انفجار ماین کناره جاده ای در کابل کشته و زخمی شدند |
زنجیره انفجارهای پایتخت؛ چهار غیرنظامی در انفجار ماین کناره جاده ای در کابل کشته و زخمی شدند

زنجیره انفجارهای پایتخت؛ چهار غیرنظامی در انفجار ماین کناره جاده ای در کابل کشته و زخمی شدند

۱۵ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

 به دنبال افزایش انفجار ماین جاسازی شده در کابل فرماندهی پولیس کابل تایید کرده است که در انفجار ماین کنار جاده‌ای در ولسوالی قره‌باغ کابل یک غیرنظامی کشته و سه تن زخمی شده اند.

فردوس فرامرز سخنگوی فرماندهی پولیس کابل به رسانه ها گفته است که این انفجار حوالی ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه قبل از ظهر امروز پنجشنبه (۱۵جوزا) رخ داده است.

افزایش انفجار ماین های جاسازی شده در پایتخت

این در حالی است که در این اواخر شهر کابل شاهد افزایش گسترده انفجار ماین های جاسازی بوده و همه روزه به طور اوسط یک ماین جاسازی شده در آن منفجر می شود.

در آخرین مورد آن به گفته سخنگوی پولیس کابل حوالی ساعت ۳ بعد از ظهر روز گذشته یک ماین گذار طالبان در مربوطات حوزه نزدهم, حین جاسازی ماین در انفجار ماین خودش کشته شده است.

دو روز قبل نیز شهر کابل شاهد انفجار ماین جاسازی شده در مسجد وزیر اکبرخان بود که در آن دو تن بشمول دکتر ایاز نیازی ملا امام این مسجد کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

چندی قبل نیز موتر حامل کارمندان یک رسانه خصوصی در کابل با ماین جازی شده برخورد کرد که در نتیجه آن دو کارمند رسانه ای کشته و شماری دیگری انان زخمی شدند.

افتتاح فرماندهی قوت های مشترک در کابل

پس از افزایش انفجار ماین های جاسازی شده در کابل وزارت داخله روز گذشته اعلام کرد که فرماندهی قوت های مشترک برای تامین امنیت، تنفیذ قانون و مبارزه با جرایم در شهر کابل افتتاح شده است.

وزارت داخله گفته است که فرماندهی قوت های مشترک کابل که در راس آن امان الله واحدی فرمانده پولیس کابل قرار دارد، دارای سه معاون از بخش‌های وزارت‌های دفاع ملی، امورداخله و ریاست عمومی امنیت ملی است که بگونه مشترک در جهت تامین امنیت شهر کابل فعالیت می کند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید