شیوه غذا خوردن، ویژگی های شخصیتی آدم ها را فاش می کند |
شیوه غذا خوردن، ویژگی های شخصیتی آدم ها را فاش می کند

شیوه غذا خوردن، ویژگی های شخصیتی آدم ها را فاش می کند

۹ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

 عادات غذایی شما می‌توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت‌تان بگویند. این نوشتار را بخوانید تا ویژگی‌های شخصیتی مرتبط با شیوه غذا خوردن آدم‌ها را بشناسید.

۱. آنهایی که آهسته غذا می‌خورند

اینطور آدم‌ها معمولا دوست دارند کنترل همه چیز را در دست داشته باشند و از لحظه لحظه زندگی‌شان لذت می‌برند. هرچند، آنها از سوی دیگران گاه خودخواه تلقی می‌شوند. به علاوه، این آدم‌ها ممکن است در انجام وظایف‌شان نیز بسیار کند باشند.

۲. شیوه غذا خوردن و شخصیت، کسانی که تند غذا می‌خورند

اینطور آدم‌ها معمولا جاه‌طلب و هدفگرا هستند و تجربه‌های جدید را با آغوش باز می‌پذیرند. البته آنها ممکن است عجول هم باشند.

۳. آدم‌های ایرادی

بعید است که ایرادی‌ها، قبل از سفارش غذا در رستوران سوالی نپرسند! اما آنها به لحاظ شخصیتی عاشقِ نقطه امن خود هستند و از برداشتن گام‌های بیشتری که چیزهایی را در مورد آنها فاش می‌کند، هراس دارند. آنها شغل‌هایی انتخاب می‌کنند که بدون ریسک باشد. بااین حال آدم‌هایی مشتاق آموختن هستند و ترسی از پرسیدن آنچه نمی‌دانند، ندارند.

مطلب مرتبط: عطر مورد علاقه‌تان از شخصیت‌تان می‌گوید

۴. آدم‌هایی که ظرف غذای‌شان منظم است

اینطور آدم‌ها اجازه نمی‌دهند غذاهای مختلف درون ظرف‌شان به همدیگر نزدیک شوند! آنها در همه چیز همین‌قدر منظم و در کارهایشان بسیار موفق هستند. به علاوه، آنها خانه‌هایی مرتب نیز دارند چون از به هم‌ریختگی حال‌شان بد می‌شود.

۵. کسانی که همه غذاها را در ظرف‌شان مخلوط می‌کنند

این‌طور آدم‌ها بسیار معاشرتی و خوش برخورد هستند. آنها در محیط کار چندین مسئولیت را بر عهده می‌گیرند. اما انجام همزمان چند کار، گاهی سبب می‌شوند که موعد انجام کارها را فراموش کنند و همین کار دست‌شان می‌دهد!

۶. شیوه غذا خوردن و شخصیت؛ ماجراجوها

اگر این دسته از آدم‌ها به رستوران بروند حتما عجیب‌ترین غذا را انتخاب می‌کنند! آنها آدم‌هایی اهل ریسک هستند و هیچ ترسی از شکست ندارند. آنها حتی به عجیب‌ترین ایده‌ها هم پاسخ مثبت می‌دهند زیرا می‌خواهند از نقطه امن‌شان خارج شوند و چیزهای جدید را امتحان کنند.

مطلب مرتبط: گروه خونی شما چه چیزی از شخصیت‌تان می‌گوید

۷. کسانی که با صدای بلند می‌جوند

یکی از آزاردهنده‌ترین اتفاقات بودن در کنار کسی‌ است که با صدای بلند غذایش را می‌جود. کسانی که در این دسته قرار دارند آدم‌هایی برون‌گرا و خوش‌برخورد هستند اما برای‌شان فرقی نمی‌کند که دیگران در مورد آنها چه فکری می‌کنند. آنها هرگز از چیزی ناراحت نمی‌شوند و با هر مشکلی درنهایت آرامش مبارزه می‌کنند.

۸. کسانی که با دقت غذای‌شان را آماده می‌کنند

در این دسته، آدم‌ها دوست دارند غذا را قبل از خوردن به سایزهای کوچک تقسیم‌بندی کنند. اینطور آدم‌ها رویاپردازانی بزرگ هستند و برای حرفه‌شان آرزوهای بزرگی دارند. به علاوه آنها دوست دارند برنامه همه چیز را از قبل مشخص کنند اما باید دقت کنند که به خاطر فکر به آینده، حال را از دست ندهند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

Comment is not allowed