ابتکار تازه؛ ارایه خدمات مشتریان از طریق مسنجر فیسبوک |
ابتکار تازه؛ ارایه خدمات مشتریان از طریق مسنجر فیسبوک

ابتکار تازه؛ ارایه خدمات مشتریان از طریق مسنجر فیسبوک

۷ / جوزا ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

شرکت مخابراتی روشن اعلان کرده‌است که برای نخستین بار خدمات مشتریان را از طریق مسنجر در کشور ارایه می کند.

 شرکت مخابراتی روشن امروز چهارشنبه (۷جوزا) گفته است که سیستم جدیدی را به نام چت باکس “Chatbox” ایجاد کرده است که مشتریان این شبکه بتوانند خدمات مشتریان را از طریق مسنجر به طور اتوماتیک دریافت کنند.

این شرکت مخابراتی افزوده که مشترکین این شرکت می توانند از طریق مسنجر در صفحه رسمی فیسبوک این شبکه به خدمات و معلومات مورد نیازشان به طور ۲۴ ساعته دسترسی داشته باشند.

مسوولان در شرکت مخابراتی روشن گفته‌اند که در حال حاضر بیش از هشت هزار مشترک این شبکه روزانه از طریق مسنجر در سیستم چت باکس معلومات و خدمات مورد نیازشان را به دست می‌آورند.

مشکلات ارایه خدمات مخابراتی در افغانستان

شرکت‌های مخابراتی در افغانستان با چالش‌هایی چون تخریب پایه‌های آنتن، تهدید و عدم فعالیت شبانه از سوی طالبان در اکثر نقاط افغانستان روبرو هستند که شیوع ویروس کرونا چالش جدیدی فرا روی شبکه‌ها در افغانستان ایجاد کرده است.

شرکت روشن خاطرنشان کرده که در اثر شیوع ویروس کرونا این شرکت مؤقتا تعداد کارمندان خدمات مشتریان خود را کاهش داده و بیش از ۹۰ درصد کارمندان این شرکت از خانه کار می کنند.

این شرکت تاکید کرده که راه اندازی سیستم “چت باکس” به مشتریان روشن  اجازه می‌دهد که بدون رفتن به نمایندگی از خدمات مشتریان از طریق مسنجر مستفید شوند.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید