اطلاع رسانی از طریق وتس اپ؛ برای گفتگو با سازمان بهداشت جهانی در باره کروناویروس این مطلب را بخوانید |
اطلاع رسانی از طریق وتس اپ؛ برای گفتگو با سازمان بهداشت جهانی در باره کروناویروس این مطلب را بخوانید

اطلاع رسانی از طریق وتس اپ؛ برای گفتگو با سازمان بهداشت جهانی در باره کروناویروس این مطلب را بخوانید

خبرنگار خبرنامه

فرشته فرهنگ
خبرنگار خبرنامه

۲ / حمل ۱۳۹۹ | ۰ دیدگاه
Image Title

 پس از تلاش‌ها و اقدامات زیادی که کشورهای مختلف جهت مهار ویروس کرونا روی دست گرفته‌اند تعداد زیادی از کشورها تمام شهروندان خود را قرنطین کرده و مکاتب و دفاتر کاری را تعطیل کرده است.

این بار سازمان جهانی بهداشت جهت کمک به مردم همه اخبار و اوضاع انتشار و طرز وقایع ویروس کرونا را از طریق وتس اپ و فیسبوک در اختیار کاربران جهانی این وسائل ارتباط جمعی قرار می‌دهد.

دسترسی ۲ میلیارد تن به وتس آپ

سازمان جهانی بهداشت از این پس همه توصیه‌ها و اخبار جدید در مورد کوید ۱۹ را از طریق وتس آپ به دست کاربران آن در سراسر جهان می رساند.

امروز، سازمان جهانی بهداشت برای مصون ماندن مردم از ویروس کرونا، سرویس پیام رسانی خود را از طریق وتس آپ و فیسبوک راه اندازی می‌کند.

این سرویس پیام رسانی آسان و کاربردی امکان دستیابی به ۲ میلیارد نفر را دارد و سازمان جهانی بهداشت قادر می‌شود تا اطلاعات را مستقیما بدون هیچ واسطه‌یی به دست افرادی برساند که به آن نیاز دارند.

سوال کنید و جواب بگیرید

این روش کمک می‌کند همه، از رهبران دولت ها گرفته تا کارمندان بهداشت، خانواده و دوستان بتوانند با این سرویس پیام رسانی، آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به ویروس کرونا را که شامل اطلاعات مربوط به علائم و چگونگی محافظت مردم از خود و دیگران می‌شود را به دست می آورند.

از این پس مردم در سراسر جهان می‌توانند با واتساپ آخرین موضوعات را در مورد ویروس کرونا دریافت کنند، به این ترتیب از این روش که در آن مبتلایان و تلفات این ویروس هم منتشر می‌شود به مقامات در راس حکومت نیست کمک می‌کند تا برای مراقبت از نفوس کشور خود اقدامات بیشتری را روی دست بگیرند.

چطور از این روش استفاده کنیم؟

برای این که از این سرویس استفاده کنید، کافیست روی لینک کلیک کنید تا پنجره گفتگو در وتس آپ باز شود.

کاربران می‌توانند کلمه “Hi” را تایپ کنند و از مینوی گزینه‌ها استفاده کرده و برای سوالات خود در مورد کوید ۱۹ پاسخ دریافت کنند.

هشدار بهداشت سازمان بهداشت جهانی با همکاری Praekelt.Org (سازمان پریکلت) با استفاده از فناوری تورن ماشین Turn بروز رسانی شده است.

به این ترتیب شما می‌توانید از این سرویس پیام رسانی برای سوالات و داده های تازه در مورد کرونا استفاده کنید.

photo_2020-03-21_15-34-55

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید