رهبر جدایی‌طلب: ارتش پاکستان از صدها دختر پشتون به عنوان برده‌ی جنسی استفاده می‌کند |
رهبر جدایی‌طلب: ارتش پاکستان از صدها دختر پشتون به عنوان برده‌ی جنسی استفاده می‌کند

رهبر جدایی‌طلب: ارتش پاکستان از صدها دختر پشتون به عنوان برده‌ی جنسی استفاده می‌کند

خبرنگار خبرنامه

عبدالله رحمانی
خبرنگار خبرنامه

۲۵ / جدی ۱۳۹۵ | ۰ دیدگاه

یکی از رهبران جدایی‌طلب پشتون‌های پاکستان صبح امروز (شنبه ۲۵ جدی) ادعا کرده که ارتش این کشور از زنان پشتون‌تبار به عنوان برده جنسی در اردوگاه‌های خود استفاده می‌کنند.

عمر داوود ختک که از فعالان پشتون‌تبار ایالت جدایی‌طلب خیبر پشتون‌خواه پاکستان می‌باشد دست به افشاگری تکان‌دهنده‌ای زده است. این رهبر جدایی طلب در گفتگو با رسانه ها می‌گوید که ارتش پاکستان از زنان پشتون به عنوان برده‌ی جنسی برای تمویل مالی کمپ‌های تروریستی استفاده می‌کند.

آقای ختک مدعی شده است که ارتش پاکستان در جریان عملیات نظامی در منطقه‌ی سوات و وزیرستان نقض شدید حقوق بشری را مرتکب شده است، زیرا آنان چندین خانه را ویران کرده و صدها دختر پشتون از این منطقه را برای استفاده به عنوان بردگان جنسی در لاهور با خودشان برده است. او می‌گوید که “ارتش پاکستان دختران مارا از روستا‌ها با خودشان برده و بر آنان تجاوز کرده است.”

این رهبر جدایی طلب ایالت خیبر پشتون‌خواه هم‌چنان گفته است که پاکستان به اجبار از زنان این ایالت، برای روسپی‌گری استفاده می‌‎کنند. او برای اثبات این ادعایش، گفته است که اسناد کافی نیز در اختیار دارد.

Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0
ارتش پاکستان استفاده جنسی استفاده زنان به عنوان برده جنسی پاکستان پشتون دختران پشتون رهبر جدایی طلب روسپی گری زنان عمر داوود ختک

مطالب مشابه

دیدگاه خودرا بنویسید

ایمیل *
نام *
دیدگاه *
اگر میخواهید عکس تان در کنار نظر تان قرار گیرد لطفا به سایت گراواتار مراجعه کنید