آزمون اسب های پنهان

اگر چشمان تیزبینی دارید پس بگویید در این تصویر چند اسب وجود دارد! با انجام آزمون اسب های پنهان بینایی خود را بیازمایید.

اگر فکر می کنید خستگی روحی دارید، آن را نادیده نگیرید. زیرا بر قابلیت های شناختی شما تاثیر خیلی منفی دارد. اگر این روند ادامه یابد، بر سلامت روحی و همچنین جسمی شما نیز تاثیر می گذارد.

برای شما: پازل: این دو تصویر با هم چند تفاوت دارد؟

پیشنهاد می کنیم در چنین مواقع دمی تازه کنید. می توانید بیرون از خانه بروید، به موسیقی گوش دهید، به دویدن یا پیاده روی بروید، با دوستان نزدیک یا خانواده خود صحبت کنید یا بازی های فکری و آزمون های چون آزمون اسب های پنهان را حل کنید.

شاید فکر کنید چرا آزمون ها و بازی های فکری؟

این‌ها روشی آزمایش شده و مطمئن برای بهبود خلق و خو و ایجاد شادابی مورد نیاز به مغز شما هستند. مطالعات ثابت کرده است که حل آزمون ها و بازی‌های فکری به‌طور منظم، تفکر جانبی و توانایی‌های حل مسئله را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

بیشتر بخوانید: تست بینایی: آیا می توانید شمع را در این تصویر پیدا کنید؟

آزمون اسب های پنهان

در آزمون اسب های پنهان چالش این است تا تشخیص دهید در تصویر چند اسب وجود دارد. ادعا شده است که فقط افرادی با بینایی عالی می توانند این چالش توهم نوری را حل کنند. شما چطور؟

توهمات نوری، موجب افزایش میزان تمرکز و دقت شما می شود. پازل‌ها، معماها و بازی های فکری همه نمونه هایی از توهمات تصویری هستند.

در تصویر چند اسب وجود دارد؟

برای شما: تست شخصیت نجات: در این شرایط چه کار می کنید؟

جواب در انتهای صفحه

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: معما؛ کدام دست متفاوت است؟ + جواب

.

.

.

.

.

آیا توانستید آزمون اسب های پنهان را حل کنید؟ در تصویر چند اسب وجود دارد؟

برای شما: آزمون دقت دید؛ در تصویر چند خوراکی وجود دارد!؟

جواب آزمون اسب های پنهان

اغلب مردم پس از دیدن تصویر گیج می شوند. به هر حال، اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، متوجه می شوید که 16 اسب در این تصویر وجود دارد. اگر نتوانستید همه آن‌ها را پیدا کنید، نگران نباشید، آن‌ها را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

جواب تست

اگر شما نیز توانستید همه اسب های پنهان در تصویر را تشخیص دهید به شما تبریک می گوییم.

برای شما: تست بینایی: آیا می توانید خرس را در این تصویر پیدا کنید؟ + جواب!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از آزمون اسب های پنهان لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید همه اسب ها را پیدا کنید؟ همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید: پازل: با یک دلیل منطقی حدس بزنید کدام خانم ثروتمند نیست!؟

فواید پازل ها و بازی های فکری

آزمون اسب های پنهان: تفریح و سرگرمی تنها مزیت بازی های فکری نیست! کارشناسان می گویند بازی های فکری و سلامت روان، رابطه مستقیمی باهم دارند. برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

برای شما: معما: فقط افراد باهوش می توانند زندانی فراری را تشخیص دهند! شما چطور؟

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه آزمون اسب های پنهان ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. این تصاویر جذاب انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… .

بیشتر بخوانید:

پازل همسر مرد؛ کدام خانم همسر مرد است؟

معمای تشخیص دزد: آیا می توانید دزد را تشخیص دهید!؟

پازل مثلث؛ در تصویر چند مثلث وجود دارد؟ + جواب

تست بینایی حیوانات مخفی: آیا می توانید ۷ حیوان مخفی در تصویر را پیدا کنید؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *