آزمون تشخیص موقعیت خطرناک

آزمون تشخیص موقعیت خطرناک: در آزمون امروز باید با استفاده از هوش خود تشخیص دهید کدام موقعیت خطرناک‌تر است. این آزمون ساده آنقدر هم که فکر می کنید ساده نیست. به هر حال، آیا می توانید پاسخ را دریابید؟

اگر می خواهید ورزش مغزی داشته باشید، ذهن خود را با توهمات نوری به چالش بکشید.

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست. توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

آزمون تشخیص موقعیت خطرناک: کدام یک در موقعیت خطرناک‌تر قرار دارد؟

آزمون تشخیص موقعیت خطرناک: تصویر زیر دو سناریو را نشان می دهید. به تصویر نگاه کرده و بگویید کدام موقعیت خطرناک‌تر است و چرا؟

تست

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خوب، به نظر شما کدام موقعیت خطرناک‌تر است؟ اگر تا هنوز موفق نشدید یا به پاسخ خود شک دارید، نگران نباشید. پاسخ در بخش زیر قرار دارد.

جواب

امیدواریم از انجام آزمون تشخیص موقعیت خطرناک لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

تست ها و آزمون های جذاب:

معمای هوش جذاب؛ فقط یک نابغه می تواند مشکل این تصویر را تشخیص دهید!

تست شخصیت: در این موقعیت، به چه کسی چتر نجات داده و او را کمک می کنی؟

آیا می توانید در ۱۷ ثانیه ستاره دریایی پنهان در تصویر را پیدا کنید؟

معمای هوش تصویری: کدام بادکنک بیشترین فاصله را از سقف دارد؟

فقط ۱۵ ثانیه وقت دارید حیوان مخفی شده در تصویر را تشخیص دهید!

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *