خرس را پیدا کنید

در آزمون تشخیص خرس شما فقط 15 ثانیه زمان دارید تا خرس پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. شما چطور، آیا می توانید این کار را انجام دهید؟

اکنون با پیدا کردن با پیدا کردن خرس خود را بیازمایید!

برای شما: معمای جذاب؛ کدام مرد شوهر این خانم است؟ + پاسخ

آزمون تشخیص خرس

آزمون تشخیص خرس

تصویر منظره کوهستانی یک جنگل را نشان می دهد که در کنار رودخانه‌ای واقع شده است. اما جایی در این تصویر خرسی پنهان شده است. چالش شما این است تا خرس پنهان شده را تشخیص دهید. اما برای این کار فقط 15 ثانیه زمان دارید. آیا می توانید خرس را در طول 15 ثانیه یا کمتر تشخیص دهید؟

زمان شما از حالا شروع می شود.

برای شما: تست بینایی تاج گمشده؛ فقط افراد چشم عقابی می توانند تاج گمشده را پیدا کنند!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آیا توانستید خرس پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟ و شمارش معکوس زمان به پایان رسید. اگر توانستید خرس را پیدا کنید به شما تبریک می گوییم.

برای شما: تست هوش مرگ؛ کدام یکی از خانم ها زودتر می میرد!؟

اما  اگر هنوز به دنبال خرس هستید، ما آن را در تصویر زیر مشخص کرده ایم:

خرس پنهان

امیدواریم از آزمون تشخیص خرس لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا موفق شدید خرس را در طول 15 ثانیه یا کمتر تشخیص دهید؟

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند صاحب اسب را پیدا کنند! شما چطور؟

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. به ویژه این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­‌ی متفاوت برداشت و درک می کند.

برای شما: آزمون دقت: ۱۳ ثانیه وقت دارید تا گربه را پیدا کنید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست دقت و بینایی: آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟

فقط یک نابغه می تواند ماهی پنهان شده در این تصویر را تشخیص دهد!

آزمون بینایی: آیا می توانید حلزون را در طول ۵ ثانیه پیدا کنید؟

بازی فکری ذهنی؛ دم سگ به کدام طناب گیر کرده است؟

تست دقت تصویری؛ آیا می توانید اشتباه تصویر را در ۸ ثانیه تشخیص دهید؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *