تست بینایی صاحب اسب: خوانندگان عزیز به یک تست بینایی دیگر از بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. این تست بینایی، بینایی شما را به چالش می کشد تا چهره پنهان شده مرد یا همان صاحب اسب را پیدا کنید.

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا تست های بینایی ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت عملکرد ذهن را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

برای شما: بازی فکری ذهنی؛ دم سگ به کدام طناب گیر کرده است؟

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

تست بینایی صاحب اسب را پیدا کنید

برای شما: آزمون دقت: ۱۳ ثانیه وقت دارید تا گربه را پیدا کنید!

تست بینایی صاحب اسب

 

تصویر بالا یک نقاشی قدیمی است. ظاهرا تصویر یک مزرعه را نشان می دهد که در آن می توانید یک اسب، آسیاب و شخصی که در دور ایستاده است را ببینید. به هر حال، این تمام چیزی نیست که در تصویر وجود دارد. کارشناسان می گویند جایی در این تصویر چهره مردی پنهان شده است. تست بینایی صاحب اسب بینایی شما را به چالش می کشد تا صاحب اسب یا همان چهره پنهان مرد را در طول 12 ثانیه پیدا کنید. اما در عین حال کارشناسان ادعا کرده اند که فقط افراد تیزبین می توانند این کار را در طول 12 ثانیه انجام دهد. شما چطور آیا از بینایی عالی برخوردار هستید؟

برای شما: تست دقت تصویری؛ آیا می توانید اشتباه تصویر را در ۸ ثانیه تشخیص دهید؟

زمان شما از حالا شروع می شود.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: تست دقت و بینایی: آیا می توانید کلید گمشده خانم را پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

جواب

زمان به پایان رسیده است.

آیا توانستید صاحب اسب را در طول 12 ثانیه پیدا کنند؟ اگر بله به شما تبریک می گوییم، واقعا از بینایی عالی برخوردار هستید.

برای شما: تست هوش خیانت: چه کسی دروغ می گوید، مرد یا زن؟

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، ما به شما کمک می کنیم. در تصویر زیر صاحب اسب را مشخص کرده ایم:

صاحب اسب

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشنر بخوانید:

تست بینایی خرس قطبی: آیا می توانید خرس قطبی را در ۱۵ ثانیه پیدا کنید؟

آزمون هوش زن و شوهر: نرگس یا مریم؟ کدام یک همسر مرد است؟

تست روانشناسی جالب: چه کسی را نجات می دهید، همسر یا دختر؟

معمای سخت: آیا می توانید خواهر و برادر را تشخیص دهید!؟

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *