تست بینایی خرس قطبی

تست بینایی خرس قطبی: خوانندگان عزیز بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه همواره با تست ها و معماهای مفید و سرگرم کننده در خدمت شماست.  این تست بینایی شما را به چالش می کشد تا خرس قطبی مستتر شده در تصویر را پیدا کنید.کارشناسان می گویند اگر بتوانید خرس قطبی را در طول 15 ثانیه یا کمتر ببینید، چشمان به تیزی عقاب دارید. اکنون با انجام این چالش توهم نوری، بینایی خود را بیازمایید!

برای شما: آزمون پلیس مخفی: آیا می توانید در ۵ ثانیه پلیس مخفی را شناسایی کنید؟

توهم نوری

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه ما می بینم. آن ها در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا تست بینایی خرس قطبی ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کند، سرعت ذهن و چشم ها را بهبود می بخشد و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هست.

توهم نوری می تواند پرتره ای از یک شی، نقاشی یا افراد باشند. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . برخی از آن ها، در حوزه روانکاوی کاربرد دارند و برخی دیگر در درک مهارت های بینایی، دقت و هوش. زیرا مغز ما انسان ها از زوایایی مختلف، تصاویر را به گونه­ی متفاوت برداشت و درک می کند.

برای شما: آزمون ببر پنهان: فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند ببر پنهان شده در تصویر را پیدا کنند!

امروزه کاربران شبکه های اجتماعی از چالش‌های جدید توهم نوری لذت می‌برند. چون این چالش ها هم راهی سرگرم‌کننده برای سرگرمی و هم راهی برای اثبات هوش خود به دوستان و همسالان است.

طبق مطالعات، توهمات نوری به تقویت تمرکز و مهارت بینایی کمک می کند. آیا می خواهید بدانید بینایی شما چقدر خوب است؟

پس بیایید با انجام تست بینایی خرس قطبی دریابیم.

برای شما: آزمون بینایی: آیا می توانید در طول ۱۱ ثانیه مادر کودک را پیدا کنید؟

تست بینایی خرس قطبی؛ خرس قطبی را در 15 ثانیه پیدا کنید

تصویری زیر یک صحنه یخی و برفی از قطب شمال را نشان می دهد. می توانید ببینید که زمین پوشیده از برف است. زیبایی کوه های پوشیده از برف یکی از جذاب ترین مناظری است که می توان تماشا کرد.

خرس قطبی را پیدا کنید

تست بینایی خرس قطبی: به هر حال، جایی در این منظره زیبا یک خرس قطبی مستتر شده است و شما باید آن را در طول 15 ثانیه پیدا کنید. رنگ خرس قطبی مانند برف سفید است، بنابراین تشخیص خرس قطبی در برف کاری خیلی دشوار است.

به همین دلیل است که چالش های توهم نوری راه خوبی برای آزمایش بینایی و همچنین هوش شما هستند. اگرچه روش خوبی برای آزمایش هوش شما هست، اما فراموش نکنید تنها راه برای انجام این کار نیست.

زمان به پایان رسیده است!

برای شما: بازی فکری هوش: آیا می توانید در ۵ ثانیه اشتباه تصویر را تشخیص دهید؟

آیا توانستید خرس قطبی را در طول 15 ثانیه یا کمتر پیدا کنید؟

خرس های قطبی حیوان بومی قطب شمال است. اگر با دقت نگاه کنید می توانید خرس قطبی را ببینید.

از آنجایی که تست بینایی خرس قطبی آزمونی برای بینایی شماست؛ افرادی که چشمان تیزبینی دارند می‌توانند چالش را در زمان مشخص شده انجام دهند.

ما گمان می کنیم ممکن است برخی از شما تا به حال خرس قطبی را پیدا کرده است.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید، برای دیدن خرس قطبی به بخش زیر بروید.

برای شما: آزمون بینایی مرغابی: در تصویر چند مرغابی وجود دارد؟

جواب تست بینایی خرس قطبی مستتر

خرس قطبی

خرس قطبی در حال دور شدن از صخره بزرگ در سمت چپ تصویر دیده می شود.

شما همچنین می توانید با پیدا کردن پاندا در میان آدم برفی ها در آزمون پاندای پنهان نیز بینایی خود را به چالش بکشید. امتحان کنید.

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: تست بینایی قلب ها: در تصویر چند قلب وجود دارد؟ تمام آن‌ها را پیدا کنید!

امیدواریم از انجام تست بینایی خرس قطبی لذت برده باشید. لطفا به ما بگویید آیا توانستید خرس قطبی مستتر شده را در طول 15 ثانیه یا کمتر پیدا کنید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

آزمون هوش زن و شوهر: نرگس یا مریم؟ کدام یک همسر مرد است؟

آزمون تشخیص قاتل شاهدخت: قاتل شاهدخت چه کسی است؟

تست روانشناسی جالب: چه کسی را نجات می دهید، همسر یا دختر؟

بهترین بازی های فکری؛ کدام یکی از افراد داخل اتاق واقعی نیست؟

آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

تست بینایی طوطی پنهان: در طول ۵ ثانیه طوطی را پیدا کنید!

تست بینایی: آیا می توانید در کمتر از ۱۴ ثانیه پسر پنهان در بین دختران را پیدا کنید؟