آزمون تشخیص قاتل شاهدخت

آزمون تشخیص قاتل شاهدخت: بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه شما با به چالش می کشد تا در آزمون امروز قاتل شاهدخت را تشخیص دهید. اما فقط افرادی با دقت و هوش عالی می توانند این آزمون را در طول 5 ثانیه حل کنند. با انجام این آزمون ثابت کنید که آیا یک نابغه هستید یا خیر!

آزمون تشخیص قاتل شاهدخت برای کسانی است که از انجام بازی ها و پازل های سرگرم کننده لذت می برند. بازی های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب تر می کند. زیرا این بازی ها با تفکر خلاق حل می شوند. در حین حل این آزمون ها باید از ذهن خلاق استفاده کنید و مسئله را کمی متفاوت بررسی کنید. برخی از بازی های فکری نیز نوعی تست هوش هیجانی هستند که به ارزیابی سطح هوش شما کمک می کند. بنابراین، ما آزمون تشخیص قاتل شاهدخت را آماده کرده ایم. با تشخیص قاتل شاهدخت ثابت کنید که یک نابغه و کارآگاه باهوش هستید.

برای شما: تست روانشناسی جالب: چه کسی را نجات می دهید، همسر یا دختر؟

آزمون تشخیص قاتل شاهدخت

قاتل شاهدخت کیست؟

تصویر بالا حادثه بسیار دلخراشی را نشان می دهد. سه نفر در تصویر وجود دارد که یکی از آن‌ها شاهدخت را به قتل رسانده است. اما کدام یک؟ چالش شما این است تا قاتل شاهدخت را در طول 5 ثانیه تشخیص دهید. آیا می توانید این کار را انجام دهید؟ پس زمان شما از حالا شروع می شود.

جذاب: تست هوش مرد ثروتمند: به نظر شما کدام مرد ثروتمندتر است؟

زمان به پایان رسیده است. آیا توانستید در طول 5 ثانیه قاتل شاهدخت را تشخیص دهید؟ اگر بله، به شما تبریک می گوییم. واقعا یک کارآگاه نابغه هستید.

اما اگر تا هنوز موفق نشدید. نگران نباشید، زیرا ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

جالب: آزمون ببر پنهان: فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند ببر پنهان شده در تصویر را پیدا کنند!

پاسخ آزمون تشخیص قاتل شاهدخت

در نگاه اول ممکن است بسیاری از مردم مردی که شمشیر در دست دارد را قاتل معرفی کنند. اما او قاتل نیست. زیرا قاتل‌ها بعد از قتل تلاش می کنند بعد از قتل فرار کنند یا هم سرنخ ها را از بین ببرند. پس او قاتل نیست. اما اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که دوست شاهدخت، زنی که در سمت چپ تصویر ایستاده است خنجری در میان موهایش پنهان کرده است. بنابراین او قاتل شاهدخت است. شاید او را از روی حسادت به قتل رسانده باشد.

قاتل شاهدخت

امیدواریم از آزمون تشخیص قاتل شاهدخت لذت برده باشید. فراموش نکنید به ما بگویید آیا توانستید قاتل شاهدخت را در طول 5 ثانیه یا کمتر تشخیص دهید!؟

برای باهوش ها: پازل هوش: چه کسی همسر مرد است؟

فواید تست هوش

تست های هوش همواره یک راه عالی برای سرگرم شدن است. زیرا این تصاویر همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. حل کردن تست ها نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می کند، بلکه کارایی مغز و چشم ها را نیز بهبود می بخشد.  مهم‌تر از همه، این‌گونه از تست ها ارتباطات بین سلول های چشم و مغز را تقویت می کنند، سرعت عملکرد ذهن و چشم را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!