آزمون زن و کودک

آزمون زن و کودک: کارشناسان می گویند اگر بتوانید در طول 11 ثانیه زن و کودک مستتر شده در تصویر را تشخیص دهید، چشمان عقابی دارید. اکنون با انجام این آزمون، مهارت های بینایی خود را بیازمایید.

سه نوع توهم نوری وجود دارد که عبارتند از: توهمات واقعی، فیزیولوژیکی و شناختی. همه این توهمات نوری یک موضوع اصلی دارند که فریب دادن مغز انسان است.

محققان می گویند توهمات نوری ابزار مفیدی است که می توان از آن برای تعیین هوش اولیه یک فرد استفاده کرد. این کار را با آزمایش مهارت های بینایی و سطوح ادراک یک فرد از طریق تست های توهم نوری ساده انجام می شود.

برای شما: تست هوش و دقت: در گالری نقاشی چند نفر وجود دارد؟

اما این تنها راه تعیین هوش یک فرد نیست. اگر می خواهید سطح IQ واقعی خود را بدانید، می توانید به یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید.

آزمون زن و کودک

زن و کودک را تشخیص دهید

می خواهید بدانید چقدر تیزبین هستید؟ پس، این تست بینایی را امتحان کنید.

تصویری که در بالا مشاهده می کنید، منظره ای از کوهی را در مجاورت یک دریا نشان می دهد. چالش شما این است که زن و کودک مستتر شده در تصویر را در طول 11 ثانیه تشخیص دهید.

زمان شما از حالا شروع می شود.

برای شما: توهم نوری پلنگ سیاه؛ آیا می توانید پلنگ سیاه در این تصویر را پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

عجله کنید، زمان رو به اتمام است.!

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: بهترین بازی های فکری؛ کدام یکی از افراد داخل اتاق واقعی نیست؟

زمان به پایان رسیده است.

آیا موفق شدید زن و کودک را تشخیص دهید؟

جواب آزمون

آزمون زن و کودک: در نگاه اول به تصویر می توان کوه و یک دریا را مشاهده کرد. شما همچنین می توانید برخی از درختان را ببینید که در کنار آب رشد کرده اند. اما زن و کودکی در تصویر هستند که در معرض دید عموم پنهان شده اند.

شاید بعضی از شما زن و کودک را پیدا کرده باشید. اما کسانی که به دنبال راه حل هستند می توانند زن و کودک را در تصویر زیر ببینند. ما برای راحت‌تر شدن کار آن‌ها را مشخص کرده ایم.

جواب آزمون

این تصویر یک توهم طبیعی است که در آن تصویر کوه در آب منعکس شده که شکل یک زن و کودک را می نماید.

امیدواریم از انجام آزمون زن و کودک لذت برده باشید.

مطالعات نشان داده اند که توهمات نوری به تقویت توانایی های مغز و همچنین بهبود مهارت های بینایی شما کمک می کند. تمرین منظم چالش های توهم نوری می تواند توانایی های شما را افزایش دهد.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست بینایی قلب ها: در تصویر چند قلب وجود دارد؟ تمام آن‌ها را پیدا کنید!

آزمون عدد مخفی: آیا می توانید عدد مخفی شده در تصویر را تشخیص دهید؟

تست شخصیت: آیا شما شخص خوبی هستید یا بد!؟

آزمون ذهنی: به نظر شما کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد!؟

فقط ۱ درصد از مردم می توانند در ۱۵ ثانیه موش پنهان در آشپزخانه را پیدا کنند!