تست هوش و دقت

تست هوش و دقت: در این تست، سعی کنید تعداد کل افراد حاضر در داخل گالری نقاشی را بشمارید. کارشناسان می گویند فقط افراد با ضریب هوشی بالا می توانند تعداد دقیق افراد را در طول 11 ثانیه تشخیص دهند! شما چطور، آیا فکر می کنید شخص باهوشی هستید؟ پس با انجام تست هوش و دقت خود را بیازمایید.

این تست هوش و دقت یک روش سرگرم کننده برای محک زدن ذهن شماست. در این نوع از تست های ذهنی، باید مسئله را با دقت بررسی کنید و با استفاده شواهد موجود در تصویر به پاسخ برسید. تست های هوش جالب تر معماهای معمولی هستند. زیرا برای رسیدن به راه حل باید خلاقانه فکر کنید چون پاسخ درست در مقابل شما نخواهد بود. بنابراین، ما بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه تست هوش و دقت را برای شما آماده کرده ایم. در این تست شما باید با استفاده از مهارت های هوشی و دقت خود در طول 11 ثانیه تشخیص دهید که در گالری نقاشی چند نفر وجود دارد.

برای شما: تست بینایی قلب ها: در تصویر چند قلب وجود دارد؟ تمام آن‌ها را پیدا کنید!

تست هوش و دقت: در گالری نقاشی چند نفر وجود دارد؟

گالری نقاشی

تصویر بالا، جمعی از مردم را در یک گالری نقاشی نشان می دهد. اما تصویر از آنچه می نماید پیچیده تر هست. در تصویر می بینید که مردم در گالری به نقاشی ها خیره شده اند. در داخل گالری، مجسمه ای در مرکز اتاق قرار دارد. بنابراین هنگام شمارش تعداد افراد در تصویر، باید در نظر داشته باشید که افراد حاضر در اتاق باید زنده باشند. اما فراموش نکنید که برای انجام این کار فقط 11 ثانیه زمان دارید.

پیشنهاد می کنیم قبل از پاسخ دادن به این تست با دقت به تصویر نگاه کنید. زیرا پاسخ بسیار دشوار است، اما ناممکن نیست. اما نگران نباشید چون جواب در آخر مطلب وجود دارد. بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید!

زمان شما از حالا شروع می شود.

برای شما: پازل: پاندای متفاوت را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: بهترین بازی های فکری؛ کدام یکی از افراد داخل اتاق واقعی نیست؟

پاسخ تست

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، می توانید تعداد کل افراد داخل گالری نقاشی را تشخیص دهید. اگر فکر می کنید که پاسخ 11  نفر است، اشتباه است. زیرا تمام نقاشی ها و مجسمه زنده نیستند. اگر فکر می کنید که پاسخ 5 است، باز هم در اشتباه هستید زیرا در اتاق شخصی عقب یکی از نقاشی ها پنهان شده است. بنابراین، حالا اگر تعداد افراد را بشمارید، خواهید دید که افراد زنده و حاضر در گالری 6 نفر هست.

هر 6 نفر در تصویر زیر مشخص شده اند:

جواب تست

بنابراین، پاسخ این آزمون هوش و دقت 6 نفر هست.

برای شما: آزمون بینایی جغد: آیا می توانید در ۲۵ ثانیه جغد را پیدا کنید؟

تست هوش و دقت راهی سرگرم کننده برای آزمایش هوش و دقت شماست. برای حل این نوع تست ها نیازی به مهارت های ریاضی نیست. این‌ها با تفکر جانبی حل می شوند. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح هوش شما است.

امیدواریم از انجام این تست لذت برده باشید. پس به ما بگویید، آیا در طول چند ثانیه تمام افراد داخل  گالری را پیدا کردید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست شخصیت: آیا شما یک شخص وفادار هستید یا بی‌وفا؟

تست بینایی؛ آیا می توانید چهره پنهان شده در تصویر را ببینید؟

آزمون ذهنی: به نظر شما کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد!؟

آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟