تست بینایی قلب ها

تست بینایی قلب ها: فقط افرادی با چشمان عقاب می توانند تمام قلب های موجود در تصویر را در طول 13 ثانیه پیدا کنند. شما چطور، آیا فکر می کنید از بینایی عالی برخوردارید؟ پس با انجام تست بینایی قلب ها، بینایی خود را بیازمایید!

کاربردهای توهمات نوری

توهمات نوری راهی عالی برای آزمایش سطح هوش، بینایی و دقت شما هستند. این تصاویر فریب دهنده اغلب مغز را فریب می دهد تا آنچه را وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های دشوار تمرین دهید، باهوش تر خواهید شد.

برای شما: بهترین بازی های فکری؛ کدام یکی از افراد داخل اتاق واقعی نیست؟

انواع زیادی از توهمات نوری مانند توهمات فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. شباهت همه آن‌ها این است که ذهن شما را فریب می دهند. با تمرین منظم، می توان به راحتی بر توانایی حل توهمات نوری مسلط شد.

اگرچه توهمات نوری روش خوبی برای تست هوش شماست، اما تنها راه تست هوش نیست. اگر می خواهید واقعا از ضریب هوشی خود آگاه شوید، پیشنهاد می کنیم تست‌های IQ حرفه‌ای را انجام دهید.

حال مهارت های بینایی خود را با انجام تست بینایی قلب ها محک بزنید.

برای شما: آزمون بینایی جغد: آیا می توانید در ۲۵ ثانیه جغد را پیدا کنید؟

تست بینایی قلب ها؛ در 13 ثانیه قلب ها را پیدا کنید!

قلب ها را پیدا کنید

تصویر فوق نقاشی زیبای هنرمند آمریکایی جیم وارن است. جیم به خاطر نقاشی های سوررئالیستی اش شهرت زیادی دارد. به هر حال، این تصویر شما را به چالش می کشد تا هفت قلب موجود در تصویر را پیدا کنید. اما فراموش نکنید برای انجام این کار فقط 13 ثانیه زمان دارید که از حالا شروع می شود.

.

.

.

.

.

برای شما: تست بینایی؛ آیا می توانید چهره پنهان شده در تصویر را ببینید؟

.

.

.

.

عجله کنید، زمان رو به اتمام است. تا حالا چند تا قلب دیدی؟

.

.

.

.

.

.

.

.

آیا توانستید تمام قلب ها را پیدا کنید؟

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، می توانید در طول چند ثانیه یک یا دو قلب را تشخیص دهید. برای یافتن بقیه باید با دقت و ریزبینی تصویر را بررسی کنید.

افراد چشم عقابی می‌توانند تمام قلب‌ها را در زمان مشخص شده پیدا کنند.

برای شما: آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

به هر حال، زمان به پایان رسیده است.

به کسانی که توانستند هر 7 قلب را تشخیص دهند تبریک می گویم. شما واقعا چشمان به تیزبینی عقاب دارید. کسانی که هنوز در حال جستجو هستند نیازی به جستجوی بیشتر ندارند. ما راه حل را در زیر ارائه کرده ایم.

پاسخ تست بینایی قلب ها

هر هفت قلب در تصویر زیر مشخص شده است.

جواب تست قلب ها

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

امیدواریم از انجام این تست لذت برده باشید. پس به ما بگویید، آیا موفق شدید تمام قلب ها را پیدا کنید، اگر بله در طول چند ثانیه؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید: 

تست شخصیت: آیا شما شخص خوبی هستید یا بد!؟

پازل: پاندای متفاوت را پیدا کنید!

تست شخصیت: آیا شما یک شخص وفادار هستید یا بی‌وفا؟

فقط ۱ درصد از مردم می توانند در ۱۵ ثانیه موش پنهان در آشپزخانه را پیدا کنند!

تست شخصیت: آنچه ابتدا در تصویر می بینید چیزهای زیادی در مورد شما می گوید!؟