آزمون بینایی جغد

آزمون بینایی جغد: فقط افراد با بینایی عالی می توانند جغد پنهان شده در تصویر را پیدا کنند.

خوانندگان عزیز به آزمون بینایی جغد خوش آمدید. در این آزمون بینایی با پیدا کردن جغد پنهان در تصویر، بینایی خود را به چالش بکشید. اما کارشناسان ادعا کرده اند فقط 2 درصد از مردم می توانند در طول 25 ثانیه جغد پنهان شده در تصویر را پیدا کنند.

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. این تصاویر در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

برای شما: فقط ۱ درصد از مردم می توانند در ۱۵ ثانیه موش پنهان در آشپزخانه را پیدا کنند!

این تصاویر می توانند پرتره ای از افراد، اشیاء یا یک نقاشی باشد. توهمات نوری انواع زیادی دارد. مانند: توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی، تست های شخصیت شناسی… . هر یک در حوزه های مختلفی کاربرد دارند، از سرگرمی و رشد مغز و بهبود مهارت های بینایی گرفته تا آشکار ساختن جنبه های شخصیتی.

آزمون بینایی جغد

جغد را پیدا کنید

 

تنها 2 درصد از مردم می توانند جغد پنهان را در جنگل ببینند.

برای شما: آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

تصویر بالا جنگل پاییزی را نشان می دهد. اما جایی در تصویر جغد باهوش خیلی خوب پنهان شده است. شما برای پیدا کردن جغد 25 ثانیه زمان دارید که از حالا شروع می شود.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند پلنگ را در طول ۷ ثانیه پیدا کنند! شما چطور؟

.

.

.

.

.

زمان به پایان رسیده است. آیا جغد را پیدا کردید؟

اگر پیدا کردن جغد برای‌تان سخت است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. شما باید با دقت به درختان جنگل نگاه کنید. جغد درون تنه دومین درخت از سمت چپ تصویر پنهان شده است.

برای شما: آزمون ذهنی: به نظر شما کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد!؟

برای سهولت شما، جغد را در تصویر زیر برجسته کرده ایم.

جغد پنهان

مطالعات نشان می دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل های دشوار تمرین دهید، باهوش تر خواهید شد. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم. پس به ما بگویید، آیا جغد پنهان شده در این تصویر توهم نوری را تشخیص دادید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست بینایی طوطی پنهان: در طول ۵ ثانیه طوطی را پیدا کنید!

تست شخصیت: آیا شما یک شخص وفادار هستید یا بی‌وفا؟

بازی فکری: کدام خرس از بقیه متفاوت است؟

تست بینایی استتار: مارمولک مستتر شده را در طول ۱۱ ثانیه پیدا کنید!

آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟