پازل پاندای متفاوت

پازل پاندای متفاوت: آیا می توانید پاندای متفاوت را در طول 6 ثانیه پیدا کنید؟ قدرت بینایی و دقت خود را با این پازل محک بزنید.

خوانندگان عزیز به یک پازل دیگر از سری مطالب تفریح و سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. پازل ها همیشه سرگرم کننده و جالب هستند. این پازل که به قصد بهبود مهارت های بینایی شما طراحی شده است، شما را به چالش می کشد تا پاندای متفاوت در تصویر را پیدا کنید. پازل پاندای متفاوت از جمله بازی های فکری هست که با مهارت های بینایی و خلاقیت حل می شود. مهمتر از همه، این‌گونه از پازل ها ارتباطات بین سلول های چشم و مغز را تقویت می کنند، سرعت عملکرد ذهن و چشم را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند.

برای شما: آزمون ذهنی: به نظر شما کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد!؟

پازل پاندای متفاوت

پاندای متفاوت را پیدا کنید

تصویر فوق، ردیف ها و ستون هایی از پانداهای عروسکی شبیه به هم را نشان می دهد. اما در میان آن‌ها پاندای متفاوتی وجود دارد که شما باید آن را پیدا کنید. اگرچه پاسخ درست در مقابل شماست، اما ترکیبی از پانداهای عروسکی شبیه به هم و پس زمینه، کار را دشوار کرده است. به هر حال، زمان شما از حالا شروع می شود!

برای شما: آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب پازل

در مجموع در تصویر 42 پاندا وجود دارد که به 6 ردیف و 7 ستون تقسیم شده اند. برای پیدا کردن پاندای متفاوت شما باید تمام ردیف ها و ستون ها را با سرعت بررسی کنید.

برای شما: تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند پلنگ را در طول ۷ ثانیه پیدا کنند! شما چطور؟

اگر هنوز پاندای متفاوت را پیدا نکردید، یا گیج هستید، به ردیف چهارم، ستون دوم بروید. پاندا در  آنجا قرار دارد. ما برای آسان‌تر شدن کار، پاندای متفاوت را در تصویر زیر مشخص کرده ایم.

پاندای متفاوت

لذت بردید؟ این پازل فقط راهی سرگرم کننده برای بهبود مهارت های بینایی شماست.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟

تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

فقط افراد تیزبین می توانند در طول ۳ ثانیه ایموجی متفاوت را پیدا کنند!