تست بینایی چهره پنهان

تست بینایی چهره پنهان: توهمات نوری بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کنیم.

به گزارش کارشناسان تست های بینایی می توانند چشم های شما را تیزبین کند و مهارت های بینایی شما را بهبود بخشند. بنابراین بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه تست بینایی چهره پنهان را برای شما آماده کرده است. در این تست بینایی شما باید چهره پنهان شده در تصویر را ببینید. اما ادعا شده است که تا هنوز فقط یک درصد از بینندگان موفق شده اند چهره پنهان را ببینند. شما چطور، آیا جز یک درصد برتر خواهید بود؟

برای شما: پازل: پاندای متفاوت را پیدا کنید!

تست بینایی چهره پنهان

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید آیا می توانید چهره پنهان شده در تصویر را ببینید؟ سرنخ؛ چهره پنهان متعلق به یک شخصیت کارتونی است.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

.

.

.

.

.

.

برای ما بگوید که آیا موفق شدید چهره پنهان را ببینید؟  دیدن چهره برای شما چند ثانیه زمان برد؟

توهم نوری و فواید آن

تست بینایی چهره پنهان: توهم نوری که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می شود، تصاویری است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود.

برای شما: تست بینایی استتار: مارمولک مستتر شده را در طول ۱۱ ثانیه پیدا کنید!

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند که امروزه تمام شبکه های مجازی را پر کرده اند. این تصاویر در فریب دادن ذهن و چشمان ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه آزمون ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود مهارت های بینایی هستند.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید: 

آزمون ذهنی: به نظر شما کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد!؟

فقط ۱ درصد از مردم می توانند در ۱۵ ثانیه موش پنهان در آشپزخانه را پیدا کنند!

تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند پلنگ را در طول ۷ ثانیه پیدا کنند! شما چطور؟

تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟