آزمون ذهنی

آزمون ذهنی: در این معما ذهنی سعی تشخیص دهید که کدام یک از دختر خانم های تصویر آب بیشتری را به خانه می برد! ادعا شده است که فقط افرادی با ضریب هوشی بالا می توانند پاسخ درست را در طول 5 ثانیه تشخیص دهند.

آزمون ذهنی: این بازی فکری تمرین خوبی برای رشد و بهبود ضریب هوشی شماست. در حین حل این‌گونه آزمون های ذهنی، باید مسئله و تصویر را با دقت بررسی کنید و با استفاده از مهارت های استدلال منطقی به پاسخ برسید. زیرا این بازی های سرگرم کننده با تفکر خلاق حل می شوند. ما بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه امروز یک آزمون ذهنی جالبی را برای شما آماده کرده ایم که باید تشخیص دهید کدام خانم آب بیشتری به خانه خواهد برد.

برای شما: آزمون چهره های پنهان: در این نقاشی چند چهره می بینید؟

آزمون ذهنی؛ کدام خانم آب بیشتری به خانه می برد؟

در این بازی فکری، شما باید براساس شواهد موجود در تصویر تصمیم بگیرید که کدام خانم آب بیشتری به خانه خواهد برد. در تصویر بالا مشاهده می کنید که دو خانم در حال حمل دو سطل آب هستند. خانم ها سطل های آب خود را از رودخانه پر کرده اند. هر دو در حال بردن سطل های پر شده به خانه هستند. اما آیا می توانید تشخیص دهید که کدام خانم آب بیشتری به خانه خواهد برد؟

لازم است قبل از پاسخ دادن با دقت به تصویر نگاه کنید، زیرا پاسخ بسیار ساده اما دشوار است. اما نگران نباشید، زیرا پاسخ این ذهنی درست در آخر مطلب قرار دارد. بنابراین مطمئن شوید که خیلی دور نروید و تقلب نکنید!

برای شما: تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون

اگر به سطل های خانم ها دقت کنید متوجه می شوید که سطل های خانم جلویی کمی بزرگ‌تر و چوبی هستند. سطل های خانم دومی آهنی و کمی کوچک‌تر هست. اما از یکی از سطل های خانم اولی آب چکه می کند و تا به خانه برسد سطل آب او خالی خواهد شد.

برای شما: بازی فکری: کدام خرس از بقیه متفاوت است؟

جواب آزمون ذهنی

یعنی پاسخ این آزمون ذهنی خانمی است که سطل های آهنی دارد. او آب بیشتری خواهد داشت!

بازی فکری فوق یک تست ساده برای هوش و بینایی شماست. برای حل این آزمون ذهنی در زمان تعیین شده نیاز به تفکر جانبی است. با این حال، امیدواریم از انجام این آزمون ذهنی لذت برده باشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

تست هوش: گنج پنهان زیر دریا را پیدا کنید!

آزمون بینایی حیوان مخفی: آیا می توانید حیوان مخفی شده در میان بوته ها را تشخیص دهید؟

معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟

تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟