آزمون چهره های پنهان: خوانندگان عزیز به یک تست بینایی دیگر خوش آمدید. این تصویر، اثر هنرمند مکزیکی اکتاویو اوکامپو هست. در این آزمون چهره های زیادی پنهان شده است. ما بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه شما به چالش می کشیم تا تمام چهره های پنهان شده در این نقاشی را پیدا کنید.  آیا می توانید تمام چهره های پنهان در این اثر هنری را پیدا کنید؟

توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند که امروزه تمام شبکه های مجازی را پر کرده اند. این تصاویر در فریب دادن ذهن و چشمان ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه آزمون ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود مهارت های بینایی هستند. یکی از این تصویرهای هوشمندانه را می توان در نقاشی قدیمی اکتاویو اوکامپو مشاهده کرد.

برای شما: تست بینایی: فقط افراد تیزبین می توانند پلنگ را در طول ۷ ثانیه پیدا کنند! شما چطور؟

آزمون چهره های پنهان

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در این نقاشی چند چهره وجود دارد!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای شما: تست هوش: گنج پنهان زیر دریا را پیدا کنید!

اکتاویو اوکامپو با بیان قدرتمند اش در این نقاشی داستان «دن کیشوت» را به تصویر کشیده است.

به گفته کارشناسان در آزمون چهره های پنهان 15 چهره وجود دارد. اشخاص با بینایی عالی ​​می تواند تمام چهره های پنهان را در این نقاشی تشخیص دهد. با این حال، در نقاشی چند چهره را پیدا کردید؟

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند. پس به ما بگویید، چند چهره را در این توهم نوری تشخیص دادید؟

برای شما: تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

بیشتر بخوانید:

معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟

تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

آزمون بینایی؛ فقط افرادی با چشمان تیزبین می توانند گورخر پنهان را پیدا کنند! شما چطور؟

آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟