تست هوش گنج پنهان

در این تصویر سعی کنید گنج پنهان زیر دریا را پیدا کنید. در تست هوش گنج پنهان افراد با هوش بالاتر از حد متوسط ​​می توانند گنج زیر دریا را در 7 ثانیه پیدا کنند.

توهمات نوری معمولا تصاویری هستند که ذهن را به چالش می کشند و به شک می اندازند. انواع مختلفی از توهمات نوری توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که مغز یک انسان عادی می‌تواند به اشیا یا تصاویر به گونه‌ای متفاوت نگاه کند. همچنین می تواند درک متفاوتی از هر زاویه داشته باشد. در بسیاری از مواقع، این توهمات نوری بخشی از آزمون روانکاوی نیز هستند. این بار ما با یک تصویر هوشمندانه از توهم نوری که در آن باید گنج پنهان زیر دریا را در تصویر پیدا کنید، آمده ایم.

برای شما: آزمون بینایی حیوان مخفی: آیا می توانید حیوان مخفی شده در میان بوته ها را تشخیص دهید؟

تست هوش گنج پنهان

تصویر فوق یک پازل پیچیده است و برای بزرگسالان و کودکان به عنوان یک بازی فکری طراحی شده است. این توهم نوری تصویر زیبای زیر آب را با تعداد زیادی موجود دریایی، چند ماهی ژله ای، ستاره ماهی و یک اختاپوس نشان می دهد. نکته پیچیده‌تر در این توهم نوری، دیدن گنج پنهان زیر دریا است. این تصویر باعث شده است که هزاران بزرگسال در تلاش برای یافتن گنج پنهان داخل تصویر، دقایق زیادی به تصویر خیره شوند تا آن را پیدا کنند.

برای شما: معما هوش؛ آیا می توانید تشخیص دهید کدام یک از کودکان دختر هست؟

نگاهی به تصویر تست هوش گنج پنهان

تست هوش گنج پنهان

نگاهی دقیق به این تصویر توهم نوری بیندازید و سعی کنید گنج پنهان زیر آب را ببینید. شاید پیدا کردن گنج خیلی سخت به نظر برسد. اما اگر به سمت راست تصویر نگاه کنید، می‌توانید گنج پنهان را پیدا کنید.

برای شما: تست تشخیص فرد خطرناک: جان کودک توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

نشان هوش فوق العاده

اگر بتوانید گنج پنهان شده زیر دریا را تنها در 7 ثانیه پیدا کنید، یعنی هوش فوق العاده دارید. مطالعات نشان داده است که هر چه بیشتر مغز خود را با حل معماهای سخت تمرین دهید، باهوش تر خواهید بود.

توهمات نوری سعی می کنند بینش های جالبی در رابطه با نحوه عملکرد مغز ما ارائه دهند. در خیلی از مواقع، ترکیبات خاصی از رنگ، نور و الگوها می توانند ذهن را فریب دهند تا آنچه وجود ندارد را به صورت بصری درک کند.

حالا شما بگویید، آیا چهره گنج پنهان را در این تصویر توهم نوری تشخیص دادید؟

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند!

مطالب مرتبط:

تست تصویری: آیا می توانید فرد بدون ماسک را پیدا کنید؟

تست بینایی طوطی پنهان: در طول ۵ ثانیه طوطی را پیدا کنید!

آزمون دقت و بینایی؛ در تصویر چند گوزن می بینید؟

بازی فکری: آیا می توانید به دختر کمک کنید تا امن ترین مسیر را پیدا کند؟

فقط ۲ درصد از بینندگان می توانند عینک گم شده معلم را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند!

آیا می توانید پلنگ پنهان در میان کانگورو ها را در طول ۷ ثانیه پیدا کنید؟